Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Karizma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=213)
-   -   Aldığım karizma telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=618901)

YESHAPPY 14-06-2011 03:18 PM

Aldığım karizma telkini

Sanıyorum karizma telkinini alalı 1 hafta falan oldu. Bu sefer tek başına işe yaradı mı onunla ilgili birşey diyemeyeceğim. Çünkü bu telkinden önce etkisini gördüğüm dualar okuyordum sürekli bir şekilde. Sanırım bu telkin, dualar ve 3 yıldır pozitif olma çalışmalarım yine yeniden güzel etkilerini yaşamama sebep oldu. Üçü bir arada yani:)
Şöyle söyleyeyim telkinleri ilk dinlemeye başladığımdan bu yana gerçekten görüntümde de içimde de köklü değişimler yaşadım ve yaşamaya da devam ediyorum. Dış görünüşümü zaten iyi bulurdum;ama bugün dışarı çıktığımda o telkinlerin bendeki eski güzel etisini tekrar yakaladım. Demekki karizma takviyesi gerekliymiş:)
Markete giderken çok özen göstermeyiz genelde görünüşümüze. Yani sıradan giyiniriz. Bugün bende öyle gittim markete. Uykusuzdum, saçlarım kendi halindeydi. Üstümde bi hırka t-shirt jean vardı;ama sanırsın dünyanın en karizmatik insanıyım. Öyle bir havada yürüdüm :) Hoşuma da gitti :) Heyt be açılın ben geliyorum :) Omuzlar dik, düşünceler kesin ve berrak. Bu durumlar telkin etkisi;ama bak buna eminim.

kuzusu 15-06-2011 09:36 PM

Cevap: Aldığım karizma telkini

hangi duaları okuyosun ve ne için okuyosun tam olarak

YESHAPPY 15-06-2011 11:46 PM

Gezindiğim sitelerden alıp okuduğum dualardı.Her işimin düzgün gitmesi vs gibi durumlar için okunan dualardan.

kuzusu 17-06-2011 03:15 PM

bende dua okumayı cok seviyorum benimde sürekli okudugum dualarım var okudugun duaların adını paylaşırsan sevinirim

YESHAPPY 20-06-2011 01:14 AM

Ya Bais ve Ya Vedud İsm-i celilinin duaları

seromoni 20-06-2011 05:08 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800943)
Ya Bais ve Ya Vedud İsm-i celilinin duaları

Belli sayıda mı okuyorsun? Neden bu isimler?

Ben tevazumu Ya aziz le dengelemiştim, sanırım o da heybet veriyor. Sayısı 94. Bu da benden ;)

YESHAPPY 20-06-2011 06:14 PM

Bütün işlerin düzene girmesi için Ya Bais ism-i celili duasını okuyorum. Diğer duanın da anlamı; ismi celilin anlamında zaten.
Her vakit okumaya çalışıyorum. 1 kere.

(Ek bilgi:Abdestli okunması gereken dualar)

Allah kabul etsin dualarını hayırlarla ;)

DiL_RU_BA 29-07-2011 04:44 AM

ne güzel paylaşımlar

YESHAPPY 21-08-2011 03:53 PM

Bu telkinle birlikte kendimi gittiğim her yerin sahibi gibi hissediyorum, o kadar kendimdem eminim yani :)

beautysea 23-08-2011 08:03 PM

çok iyimişş..::)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:40 AM.