Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İstanbul Buluşmaları

Uyarılar

27 Ocak 2008 Pazar 13.00 Taksim Akm önü teterjanlı kedili istanbul buluşması

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İstanbul Buluşmaları 27 Ocak 2008 Pazar 13.00 Taksim Akm önü teterjanlı kedili istanbul buluşması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız umarım bundan sonraki buluşma Ankarada olur ve bizde katılırız....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İstanbul Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İstanbul Buluşmaları nerededir kimdir İstanbul Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İstanbul Buluşmaları hipnoz İstanbul Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İstanbul Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İstanbul Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

27 Ocak 2008 Pazar 13.00 Taksim Akm önü teterjanlı kedili istanbul buluşması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-01-2008, 10:38 PM   #91 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Ynt: 27 Ocak Pazar 13.00 Taksim Akm önü teterjanlı kedili istanbul buluşması

umarım bundan sonraki buluşma Ankarada olur ve bizde katılırız.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2008, 11:11 AM   #92 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 27 Ocak Pazar 13.00 Taksim Akm önü teterjanlı kedili istanbul buluşması

Alıntı:
PAMİRMÜHÜR Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar hadi iki satır bişe yazın yaws
dağılmadınızmı?
Hala taksimdemisiniz?
Pahir hala taksimdeyim cınım:)))
Çok güzel bi gün oldu etkisinden daha kurtulamadım:))
Alt 28-01-2008, 11:32 AM   #93 (permalink)
Üsteğmen

88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
27 Ocak Buluşmamız şimdiye kadar olan buluşmalar arasında en çok katılım olanlarından bir tanesiydi..
Katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum...
Bu sefer video yada resim çekmedik.Resimi Zeynep hn yapacak...Oradan az çok fikir sahibi olacaksınız.
Evet herkesin resmini hafızama resimledim Shamanicin pisinin tabiriyle kovayla kahve içmesini elinde sigara püf püh içmesini ayrıca çizdiğim resimden bile güzel hoş narin bir bayan vardı yani karşımda:)Atakan beyin portakal suyunu içsemmi içmesemmi diye düşünmesini pismin harbi kedi olmasını haketen yaaa görmeliydiniz hayatta her insanın böle bi arkadaşı olmalı biraz aksi huysuz gibi görünsede harika biri çok neşeli beni çok güldürdü harbi kedi psimbat:))
Allah razı olsun İnşllah yüzün hep gülsün pisim:)
Atakan bey beydi yani ağırbaşlı kara yağızlı pek bi havalıydı cınım:))
Bide Cankanat dı dimi? dusuno kendini bilir:))neyse yaşını göstermeyen çıtır arkadaşımız:))daa ben seni nasıl resimlicem hmm? :))düşünüyorum halemm:))
Çiçek kız çiçek gibiydi hani adı gülmüydü neydi lem biri yardım etsin ben pisisye bakmaktan çiçekleri gülleri göremdim saolsun yaniii:))
Stemizin fıstık dj yi bizi erken terketti oda bidahaki buluşmada cezalı ona göreeee:))
Oktay arkaşaımızın seside güzeldi bak onuda dj yapabilirsiniz polifonikti yane kulağa güzel geliyodu ses:))
heeee 06Metin iyi yırttın hesabıııı:)))
Neydi beee ölee sanki bütün hesabı bizemi ödetcek demiştikya bulunduğumuz mekanda:))
Shamanic dedi eyvah gerçek oluyor bulaşık espirisisi:)))
Suçu bana attı ya ben ne dedimkiiiiii :)))
Ya gelemeyen arkadaşlar böle işte siz yanın gelemediğinize:))
Şaka bi yana toplantı bol espirili samimi neşeliydi Teşekkür ederim bütün arkadaşlara iyiki buraya üye olmuşum:)
Sizi seviyorum canıncımlar:)
Alt 28-01-2008, 12:01 PM   #94 (permalink)
Yüzbaşı

489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Alt 28-01-2008, 12:12 PM   #95 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
gunes Nickli Üyeden Alıntı

ay bi güze geçtiii güneş sormaaaa:))
Ağlama be güneş ağlamak sana yakışmıyooo :))
İnşallah sende olursun güneş beee güneşimiz ol aydınlat bizi ağlayıpta ıslatma bizi bee:))
Alt 28-01-2008, 12:22 PM   #96 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

evet canlar biraz geç oldu ama ben eve 23:00 civarı gelebildim..
arkadaşlardan ayrıldıktan sonra fatale ile bir kitapçı gezintisi yapıp.. bir sürü güzel kitap aldık..
eve gelip bi yorgunluk kahvesi içip( bunu duymasın.. )
eşime günün özetini anlatıp uyuya kalmışım..

sevgili atakan bey bulaşmamıza sanal ortamda olduğu gibi reeldede vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz..

hayatımda ilk defa tanıdığımı zannettiğim insanlarla bir araya geldim..
geçekten yüzyüze yanyana görüşmek çok daha farklı çok daha keyifli.. wave

akm nin önüne doğru yürürken ilk gördüğüm sevgili pisimbat oldu..
bildiğiniz kedi.. huyu suyu bakışlar konuşan bir kedi ile birlikteydim..
taa uzak yollardan gelerek güzel liğini bizlerden esirgemediği için
ona ne kadar teşekkür etsek az.. huysuz ve tatlı kediii..
(balıkları seyredişin hala gözümün önünde al şekerim.. )

ikinci olan zeynep ay... (kanatsız melek.. )
ay ay ay... bu kadar mı şirinlik olur.. içindeki çocuğun heyacanını dışarıya yansıtan
çok az sayıda ki insanlardan birisi galiba.. gözlerindeki ışıltı herkesi kıskandıracak kadar
güzeldi.. ve sevgi enerjisi o kadar yüksekki ben kendimi zeynep in yanında çok huzurlu
çok sakin çok mutlu hissettim.. düşündüm de en az onunla sohpet edebilmişim..
bunu telafi etmemiz lazım zeynepcim..

üçüncü olarak cankanak.. (adını vermiyim derken rumuzunu yanlış yazmışım.. görüyomusun hatayı nası utandım şimdii )
sigara içimek için kaytarma arkadaşım.. ilk baştan sen gelmeseydin yapayalnız kalacaktım
yeşilaycıların dünyasında.. (nası saf değiştirdim bi anda )
çok sessiz sakin görünen bir arkadaşımız tıpkı burada olduğu gibi..
halbuki forumun ilk günlerinden beri yanıbaşımızda..
ilk başta sessiz olmasına rağmen ilerleyen saatlerde bu durumundan eser kalmadı..
demekki grubun enerjisi iyi geldi.. ingilizce odamıza rahat kullanacağımız bir program ekleyerek
bizlere bu konuda yardımcı olacak.. (aklımızda bak.. bekliyoruz.. )

dördüncü olarak atakan bey..
az konuşan.. öz konuşan.. hem kendisi hem herkes için iyi olan herşeyi
sınırsız paylaşmaya çalışan bildiğimiz atakan bey
sabırla bizi dinleyip tüm sorularımıza en ayrıntılı cevapları vererek
en iyisine ulaşabilmemiz için yaptıklarımızdan ve yapacaklarımızdan
bol bol konuştuk.. biz konuları sağa sola doğru darmadağın ettikçe
kendisi büyük bir sabırla bizi yine etrafında toplamayı başardı..
ben grubu sigara içemek bahanesi ile böldükçe yine döndük dolaştık dizinin
dibinde buluştuk.. gösterdiği saygı ve sabır için kendisine sonsuz teşekkürler..

metin06..
bulaşıkları yıkayacağım korkusu ile geç gelip erken kalkarım düşüncesi ile gelsede..
büyük bir ceserat örneği gösterip hesap istediğimiz ana kadar yanımızdaydı..
bu arada imgeleme gücünün örneğine şahitlik yaptık..
zeynepciğimin metin06 yı tasvir ettiği resim az daha çıkan yüklü hesaptan dolayı
gerçeğe dönüşüyordu.. en çok yiyip içen ben olduğum için aynen resimde ki gibi
metine bulaşıkları taşıyan ben bizim için kensini yıkama işine veren metin..

metinden yoga ile ilgili öğreneceğimiz çok şey var dostlar..
gerçekten çok mütevazi.. çok şey bilmesine rağmen hala öğrenmek için
sevgi ve azimle uğraşıyor.. bilginin sınırsız deryası içinde iyi bir yüzücü..
bizimle artık bu yönlerinide bol bol paylaşmasını rica ediyorum kendisinden..
sigarayı bırakmış olmasına rağmen benim sigara dumanıma katlandığı için ayrıca sevgiler..

çiçek... tam bir çiçek.. yanımızda olamayanlar konuşan bir kedi göremedikleri gibi
konuşan bir çiçek te göremediler.. çok az kaldı malesef yanımızda doyamadan
ayrıldık kendisinden.. ama yüreğinin bir çiçeğinin zerafetine sahip olduğunu gösterip
gitti yanımızdan..

fatale...
akrep dayanışması sergilediğim arkadaşım..
özelden de paylaşımlarımız olduğu için kendisi ile
zaten eksik kalan parçalarım ondaymış hissi vardı bende..
gerçektende öyleymiş.. okuduğumuz kitaplar yaptığımız enerji çalışmaları hep birbirini
tamamladı... gruptaki paylaşımımız yetmeyince üzerine birde herkesle vedalaşınca
ayrıca sohpete onun müdavimi olduğu kitapçıya giderek devam ettik..
sanat kültürüne hayran olduğumu bir kere daha tekrarlamadan geçemeyeceğim..
iyiki geldin.. iyiki yanımızdasın..

vee oktay.. namı diğer w. oktay.. beni erkek zanneden w.oktay..
evet dediği gibi mesajlarında ki yazı dili bizi yanıltmasın..
konuşmasını dinlemek gayet keyifliydi.. düzgün bir türkçesi var..
araya sadece türkçe karşılığını bilmediği ingilizce kelimeler alarak konuşuyor..
ama kullandıklarının arasında w kesinlikle yoktu..
forumda en yeni arkadaşımız olmasına rağmen yanımızda gerçekten bizimle bütünleşti..
çok duru bir yapısı var.. bize katacağı çok şey olduğuna inanıyorum..
w ları da olsa razıyız artık enrjisini forumda daha fazla görmek dileğiyle..

son olarak alibey geldi bi ara.. gördüm galiba..
ya da gördüğümü zannettim.. ali bey mi dedim ben.. wave
alibey size hoşgeldiniz diyememiştim yanımıza uğradığınız saliseler içerisinde.. kusura bakmayın lütfen..
onun için buradan kabul edin.. merhabalar ali bey..

tabi ki üzerimde bıraktığınız hisler burada bir kaç satıra sığdırmaya çalıştığımdan çok daha fazla..
özellikle yeşilaycı gruba sonsuz teşekkürler... dumanıma maruz kalıpta hiç sesinizi
çıkarmadığınız için..

sevgili atakan bey çok güzel bir masa ayırttırmıştı.. ama no smoking bölümünde..
böylelikle benim bütün kötü huylarım deşifre oldu..
olmayan karizmam atakan beyin no smoking bölümünde yerle bir olduğu gibi..
bölücülük yaptığımda ortaya çıkmış oldu.. her girdiğim nikotin krizinde yandaşlarımı
yanıma alarak konuyu bölüp dağıttığım için bu kadar çok bölünmeye dayanamayıp
en sonunda sigara içilen bölüme sizleri taşıdığım için.. içtiğim türk kahvelerini saymayarak
bana sabır gösterdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür edip sevgilerimi gönderiyorum..

sizlerle tanışmak gerçekten benim için büyük bir zevkti..
her ne kadar benimle tanışmak sizlere ufak çaplı bir işkence gibi gelsede..
beni yine forumda hatırladığınız halimle anmaya çalışın..
Alt 28-01-2008, 12:31 PM   #97 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
Zeynep AY Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
PAMİRMÜHÜR Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar hadi iki satır bişe yazın yaws
dağılmadınızmı?
Hala taksimdemisiniz?
Pahir hala taksimdeyim cınım:)))
Çok güzel bi gün oldu etkisinden daha kurtulamadım:))

senden her eve lazım zeynepcim.. napsak klonlasakmı acaba..
pamir gelmeliydin...
Alt 28-01-2008, 12:35 PM   #98 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Alıntı:
Zeynep AY Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
gunes Nickli Üyeden Alıntı

ay bi güze geçtiii güneş sormaaaa:))
Ağlama be güneş ağlamak sana yakışmıyooo :))
İnşallah sende olursun güneş beee güneşimiz ol aydınlat bizi ağlayıpta ıslatma bizi bee:))
ağlama güneşcim.. yaparız ankara da buluşma söz veriyorum..
benin annemgil ankarada zaten..
hülyaa cımın anneside ankarada..
siyahcığım var ankarada..
atakan bey de ankaraya gidiyor..

dostlar çok yani..
bi organizasyonda ankarada yaparız.. gül bakim..
Alt 28-01-2008, 12:58 PM   #99 (permalink)
Üsteğmen

İnşallah shamanicim :)
Napalım sağlık olsun o kadar merkezde duruyordunki sana kıyamadım esir almak istemedim kendime rahat ol dedim kendimce:))
İnsan nasıl düşünürse onu yansıtır kanımca bende olabildiğince sade ve çok sevgiyle baktığım için öyle algıladın beni saol cınım harika madaratörüm seni sevmiştim zatem şimdi daha çoook sevdim :))
beni klonlasan iyi olucak madaratörüm:))
ay ben melekim teşekkür ederim..:)
Alt 28-01-2008, 04:37 PM   #100 (permalink)
Yüzbaşı

shamanic teşekkür ederim tesellin için. şimdi yüzüm güldü inşallah en yakın bi zamanda ankarada toplanırız. hepinizi çok merak ediyorum.

Bookmarks