Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

ingilizce telkin cd'si

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası ingilizce telkin cd'si Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ingilizce öğrenin telkin cd si alan arkadaşların forumda yorumlarını çok fazla bulamadım.cd dinlemelerinin sonuçları ne oldu? etkisi ne oldu. bizede tavsiye edermisiniz...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

ingilizce telkin cd'si

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-03-2011, 10:56 PM   #41 (permalink)

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosal is an unknown quantity at this point
Standart ingilizce öğrenim telkin cd alan arkadaşlar yorumları varmı

ingilizce öğrenin telkin cd si alan arkadaşların forumda yorumlarını çok fazla bulamadım.cd dinlemelerinin sonuçları ne oldu?
etkisi ne oldu.

bizede tavsiye edermisiniz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sosal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2011, 07:27 PM   #42 (permalink)

11 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosal is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ingilizce öğrenim telkin cd alan arkadaşlar yorumları varmı

hiç alan ve yorum yapacak yokmu
sosal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2011, 11:44 PM   #43 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murad1 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ingilizce telkin cd'si

Böyle bir şey olsa herkes ingilizce biliyor olurdu. No pain no gain...bir kere ingilizceyi yaşamalısın. Her gün en az 2 saaitni İngilizce ile meşgul olmalısın. Bunu 4 saat gibi düşün. Binlerce kelime ve kalıp var bunları öyle dinliyerek öğrenmen imkansız. Ağar ağar çıkacaksın bu merdivenleri...

ilk önce VOA english

Sonra

CNN Student News/Quick Guides & Transcripts: News & Videos about CNN Student News/Quick Guides & Transcripts -- CNN.com
murad1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2011, 12:49 PM   #44 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
46 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut73 is an unknown quantity at this point

bende merak ettim şu ingilizce cd sini ama nedense her konuda cd lerden alınan sonuçlarla ilgili yorum yazılmasına rağmen burda tek sonuca rastlamadım iyiyse iyi değilse değil biri sonuçlarını bizimle paylaşsa diyorum
umut73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2011, 02:04 AM   #45 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough

Merhaba Umut73 ,bende bu cd yi almadan önce burada sormuştum ancak kimseden yanıt gelmedi.Ancak 1 hafta önce adıma düzenlenen ingilizce telkinlerim ulaştı.
Sizlere step by step aktaracağım gelişmeleri :D
Öncelikle Murad1 e cevap vermek istiyorum .Evet haklısın kesinlikle emek istiyor.Ancak emek vermek de yüksek motivasyon istiyor.Yıllardır İngilizce öğrenmeye çalışan bir toplumuz,bende bu toplumun bir bireyi olarak artık bıkkınlık gelmişti.
Telkinleri 1 haftadır dinlemekteyim ,kelimeler konusunda henüz bir etki fasrk etmedim.Ancak şu an motivasyonum arttı.Bıkkınlık duygum yerini birşey öğrenmenin verdiği heyecana bıraktı.
Mecburen sırf kulak dolgunluğu olsun diye izlediğim yabancı kanalları artık heyecanla dinliyorum.Acaip heveslendim sanki daha dün başlamışım gibi.Ve endişe etmiyorum,en güzelide bu.Özel sektörde çalışıyorum ve hangi kapıyı çalsan ingilizcen varmı diye soruyorlar.Bu yaşdan sonra (36) işden çıkıp ingilizce dersine gitmeye başladım ancak bir gün dersin ortasında sinirlerim bozuldu ve ağlamaya başladım.Çünki şevkim kırıktı,isteksiz,umutsuz ve endişeliydim.
Artık endişelenmiyorum.Adım adım iyiyye gidiyorum diyorum,ingilizce düşünmeye başladım.TV izlerken insanların konuşmalarını ingilizceye çevirmeye başladım zihnimden.
Şimdilik yaşadığım gelişmeler bunlar.
Dilerim 2500 kelime konusuda gerçektir. Kendimde yeni değişiklikler fark ettikçe yazacağım.
İzlemeye devam edin ;)))
SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2011, 10:16 AM   #46 (permalink)
Teğmen

46 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
SeLeNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Umut73 ,bende bu cd yi almadan önce burada sormuştum ancak kimseden yanıt gelmedi.Ancak 1 hafta önce adıma düzenlenen ingilizce telkinlerim ulaştı.
Sizlere step by step aktaracağım gelişmeleri :D
Öncelikle Murad1 e cevap vermek istiyorum .Evet haklısın kesinlikle emek istiyor.Ancak emek vermek de yüksek motivasyon istiyor.Yıllardır İngilizce öğrenmeye çalışan bir toplumuz,bende bu toplumun bir bireyi olarak artık bıkkınlık gelmişti.
Telkinleri 1 haftadır dinlemekteyim ,kelimeler konusunda henüz bir etki fasrk etmedim.Ancak şu an motivasyonum arttı.Bıkkınlık duygum yerini birşey öğrenmenin verdiği heyecana bıraktı.
Mecburen sırf kulak dolgunluğu olsun diye izlediğim yabancı kanalları artık heyecanla dinliyorum.Acaip heveslendim sanki daha dün başlamışım gibi.Ve endişe etmiyorum,en güzelide bu.Özel sektörde çalışıyorum ve hangi kapıyı çalsan ingilizcen varmı diye soruyorlar.Bu yaşdan sonra (36) işden çıkıp ingilizce dersine gitmeye başladım ancak bir gün dersin ortasında sinirlerim bozuldu ve ağlamaya başladım.Çünki şevkim kırıktı,isteksiz,umutsuz ve endişeliydim.
Artık endişelenmiyorum.Adım adım iyiyye gidiyorum diyorum,ingilizce düşünmeye başladım.TV izlerken insanların konuşmalarını ingilizceye çevirmeye başladım zihnimden.
Şimdilik yaşadığım gelişmeler bunlar.
Dilerim 2500 kelime konusuda gerçektir. Kendimde yeni değişiklikler fark ettikçe yazacağım.
İzlemeye devam edin ;)))
teşekkür ederim selenas ben de sonuçlarını merakla beklicem çünkü öğrenmyi çok istiyorum hatta daha sonra da ispanyolca ya da italyancaya geçmeyi istiyorum
Alt 05-05-2011, 12:00 AM   #47 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
umut73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkür ederim selenas ben de sonuçlarını merakla beklicem çünkü öğrenmyi çok istiyorum hatta daha sonra da ispanyolca ya da italyancaya geçmeyi istiyorum
Rica ederim Murat73 neden olmasın benimde yaşıma rağmen en büyük dileğim bu aslında ben ingilizce telkininden sonra evlenme becerisi diye bir cd olursa onu almayı düşünüyorumNeyse gelelim konumuza :) Bugün havadan sanırım çalışmak için büyük bir motivasyonum yoktu ancak başka zaman olsa kapağını açmazdım kitabın yarım saatte olsa çalıştım ve akşam 1 saat daha çalışmayı isteyeceğimden emin olarak Şimdi kulağımda telkinim dersin başındayım ancak verdiğim söz nedeni ile önce gün ve gün gelişimi aktarmak üzere buradayım.Bugün başlamakda biraz zorlansamda başına oturduğumda istekli oluyorum ve kesinlikle başladığım konuyu bitirmeden kalmıyorum,önceden başladığım konuyu 10 dk çalışır tamam anladım der sıkılırdım.Ayrıca tüm gün ne izlediysem ne düşündüysem hep ingilizceye çevirmeye çalıştım :) Halen '' Kelime Etkisi '' ni bekliyorum.
Haydi ben ders başına ...
Alt 05-05-2011, 10:13 AM   #48 (permalink)
Teğmen

allah zihin açıklığı versin
Alt 05-05-2011, 03:11 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

Sanırım cd yi almaya karar verdin :)
Alt 06-05-2011, 06:54 PM   #50 (permalink)
Üsteğmen

Herkese merhaba ,

Yaklaşık 1 yıldır ders aldığım öğretmen Rus ,ancak çok başarılı biri.Bir süredir onunda benimle ilgili umudunu yitirdiğini fark ediyordum.Hali ile o kadar gayret edip karşındaki insandan aynı verimli dönüşü göremeyince onunda hevesi kırılmıştı.
Son bir kaç dersdir kendimde çok iyi olduğumun farkındayım ve gördüğüm kadarı ilebu durum onuda çok rahatladı.Dün konuşmamın çok iyi olduğunu söyledi.Öncedende olması gerekeni biliyor ancak çaba harcamak istemiyordum.CD leri dinlemeye başladığımdan beri çalışma azmimin,motivasyonumun artması,sürekli ingilizce düşünmenin dışında,doğru cümleyi kurana dek uğraştığımı fark ediyorum.Alon bakalım buda 3.etki.
Kelime etkisi hala seni bekliyorummm

Sevgiyle kalın

Bookmarks