Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hipnoz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=320)
-   -   HİPNOZ DENEYİMLERİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=10498)

MuminOKAN 30-06-2008 11:05 AM

Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

merhabalar.
bende dünkü hipnoz seminerinden bahsetmek istiyorum.
herşey heyecan verici, herkes heyacanlı ve enerji doluydu. s456

ilk olarak toplu bi trans a girme işlemi yapıldı. adil bey' in verdiği direktifler yerine getirildi; odaklanın, başınız dalında yaprak gibi bir sağa bir sola sallanacak, başınız daha da ağırlaşacak, gözleriniz kapanacak falan derken, başım sallanmaya ve öne doğru eğilmeye başladı. ama kontrol bendeydi. konsantrasyonum dağıldı, başımı kaldırıp etrafa baktım, başım sallanıyordu, etrafta bir değişiklik yok gibime geldi. sonra nasıl olduysa başım sallanara yine eğildi. derken bi kaç derin nefes aldık, sonra ben galiba koptum. adil bey başımı gelip düzelttiğini, derinleş gibi bişeyler dediğini hatırlıyorum. derken toplu hipnozdan çıktık.
ilk tekli hipnoz bana yapıldı. mor koltuğa oturdum. adil bey' e neden orada olduğumu açıklayan bir kaç cümle söyledim. şimdi parmağımı izle dedi ve parmak bir sağ bir sol derken hooop. ben gülümseyerek daldım. gülümsediğimi hatırlıyorum. ne olduğunu anlayamadım derin derin nefes almaya başladım. yüzüm, sağ kolum, karın kısmım uyuştu. sağ kolum kilitlendi -hani bişey yediğimizde yada bişey hoşumuza gittiğinde "çok harika" diyerek bi el hareketi yaparız ya, işaret parmağı + orta parmak ve yüzük parmağı birbirine bitişik ve bunlara baş parmak destek verir.- adil bey arkadaşlarımla konuşuyor, duyuyorum. bir ara hızlı hızlı nefes almaya başladım yanıma gelip güvendesin gibilerinde bişeyler söylediğini ve rahatladığımı hatırlıyorum. sonrasında transtan çıktım. sağ elim hala kilitliydi, konuşamıyordum çünkü yüzümde uyuşmuştu. derken bir arkadaşım su verdi, su içtim. elim bi kaç dakika sonra açıldı.
gün boyunca diğer arkadaşlarıma uyguladığı translara da kendimce uyarlamalar yaparak -bu uyarlamalardan kasıt; kendi hayatıma göre çeşitlemeler.- belki 5 yada 6 defa daha transa geçtim.

adil bey' in önerileri 'nden şuan aklıma gelenleri de aktarmak istiyorum,

sabah kalkınca sağ burun deliğini, sağ el işaret parmağı ile dışarıdan hafifçe bastırarak kapatmak kaydıylaya 5 dakika nefes alıp vermek. bu kapatma işlemi zor olursa biraz pamuk ile burun deliği aynı zaman için kapatılabilir.

unutkanlık gibi durumlar için.
6 hafta boyunca, günde 6 adet balık yağı. -yükleme yapmak için 6 adet, normalde 3 adet almak isteyen olursa 3 adet alınabilir. bir rahatsızlık yada başka ilaç kullanılıyorsa kontrollü bir şekilde kullanılması-
6 hafta sonunda geri bildirimlerimizi ileteceğiz. bu akşam eve giderken eczaneden alacağım.

ve en son yaptığı uygulamada transa girdimmi girmedim mi derken oynama kısmı vardı adil bey demeden ayaklarım hareket ettiğini hatırlıyorum ama derinleşmemiştim. yada bana öyle geliyordu.

bu gün için; başım ağrıyor, çok uykum var. akşam olsa da gitsek modundayım. fakat düşüncelerim farklılaştı. dün öğle arasında dışarı çıktığımda etraf daha bir değişik daha bir canlı gibi geldi. bu canlılık durumu bu sabah ta dikkatimi çekti.
yeşil daha bir yeşil, gökyüzü daha bir mavi, su daha bir berrak ve leziz.

hatırladıkça aktaracağım. sağlıcakla ve ışıkla kalalım...

disik82 30-06-2008 11:20 AM

sen kasıldığında çoğunluğumuz çok korktuk.düşündüğün birşey var mıydı,trans durumundayken?birde ben transtan çıktıktan sonra çok gariptim,acayip uykum vardı ve uyuyana kadar ciddi bir ağırlık eve gittim uyudum zaten direk.

corlumemet 30-06-2008 11:32 AM

Merhaba Mümin sana suyu ben verdim sanki çöl sıcağında kalmışsın gibi içiyordun smil56 bizi hem şaşırttın hemde biraz korkuttun umarım iyisindir bende hala sersemlik var.

MuminOKAN 30-06-2008 11:34 AM

hatırlamıyorum desem dusun
çünkü ne olduğunu anlayamadım.
ben de eve bayağı yorgun gittim ama bahçeyi sulamam gerekiyordu. bahçeyi suladım. ayaklarımı soğuk suyla yıkadım ve daha da rahatladım. belki bu yüzden geç uyudum. gece teyzemleri havaalanından alacaktım çok uyuyamadım ama tam uyku halinde değildim. ya saati geçirirsem diye düşünmekten ve havaalanına gideceğimi bilen annem, babam ve blankss' ım aradılar. uykusuzluğum bu sebeplerden dolayı olabilir de olmayabilirde, bilemiyorum. ama bu baş ağrısı dünkü nün aynı, buna eminim...

Alıntı:

disik82 Nickli Üyeden Alıntı
sen kasıldığında çoğunluğumuz çok korktuk.düşündüğün birşey var mıydı,trans durumundayken?birde ben transtan çıktıktan sonra çok gariptim,acayip uykum vardı ve uyuyana kadar ciddi bir ağırlık eve gittim uyudum zaten direk.

MuminOKAN 30-06-2008 11:36 AM

iyiyim saolasın. super
şaşırtmak?? korkutmak?? belki şaşırtmak gibi bir amacım olabilir ama korkutmak gibi asla... super
şaşkınlık ve korkutucu gelen yanlar neler??

Alıntı:

corlumemet Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Mümin sana suyu ben verdim sanki çöl sıcağında kalmışsın gibi içiyordun smil56 bizi hem şaşırttın hemde biraz korkuttun umarım iyisindir bende hala sersemlik var.

corlumemet 30-06-2008 11:45 AM

Merhaba hepimizin ilk defa böyle bir deneyimi olduğu için senin o anda kendini kasmana korktuk açıkçası ve hepimiz böyle mi olucaz diye düşündüm ben şaşkınlık ve korku bi aradaydı neyse önemli olan bundan sonrası bakalım ne kadar meyveleri toplamışız bye.. hismiley

Birde adil bey senin durumun için katalepsi dedi galiba bu gibi durumlarıda görüyoruz diye söylediğini hatırlıyorum.

disik82 30-06-2008 11:53 AM

çok değişik bir tecrübe idi benim için ben gerçi biraz direnç gösterdim ama o tek trans anımda kendimi bırakmaya karar verdim sanırım ondan kolayca oldu yada adil beyin ellerinde bişey var alk78 smiliyface

MuminOKAN 30-06-2008 11:53 AM

katalepsi ne? yani nasıl bişeymiş? açıklama yapabilecek biri var mı merak ettim???

Alıntı:

corlumemet Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba hepimizin ilk defa böyle bir deneyimi olduğu için senin o anda kendini kasmana korktuk açıkçası ve hepimiz böyle mi olucaz diye düşündüm ben şaşkınlık ve korku bi aradaydı neyse önemli olan bundan sonrası bakalım ne kadar meyveleri toplamışız bye.. hismiley

Birde adil bey senin durumun için katalepsi dedi galiba bu gibi durumlarıda görüyoruz diye söylediğini hatırlıyorum.

MuminOKAN 30-06-2008 11:55 AM

adil beyde bişeyin olduğu kesin çünkü ne zaman yanımdan konuşarak geçse başım sallanarak öne eğiliyordu. dusun

Alıntı:

disik82 Nickli Üyeden Alıntı
çok değişik bir tecrübe idi benim için ben gerçi biraz direnç gösterdim ama o tek trans anımda kendimi bırakmaya karar verdim sanırım ondan kolayca oldu yada adil beyin ellerinde bişey var alk78 smiliyface

capella 30-06-2008 11:56 AM

mümincim hani elin kasıldı kaldı ya, vücudun bi süre şekil değiştiremedi..hafif felç gibi bir durum o an sende dışarıdan görülen.
sen boşver büyütülecek bir şey değil blissy
en derin transı sen yaşadın aramızda bence bu güzel birşey senin için, sen mutlu ol gerisi boş ttli3

sevgiler hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:22 PM.