Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hikayelerimizi Anlatalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=43)
-   -   FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=621407)

jaimemiamor 05-08-2012 01:50 AM

FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR

Herkese merhaba;
Benim şöyle samimi olduğum,benim onu aradığım onun beni aradığı kız ya da erkek farketmez bir arkadaşım yok.Üniversitede okuyorum.5 yılıma gireceğim.1 arkadaş bile edinemedim.Artık öyle samimi arkadaştan da geçtim.Vakit geçirecek kadar olsun yeter diyorum.Çünkü kimseyi bulamayınca annemi babamı arıyorum ve onlara yansıtıyorum bu sıkıntımı ister istemez.Ben kendimi bildim bileli böyleyim.Yani küçüklükte de böyleydi.Yakın arkadaşım yoktu.Ha çok mu bencilsin ddiyeceksiniz.Bencil olduğumu düşünmüyorum.Kendime biraz yakın hissettiğim insana çok kola birşeyler veririm.sıcakkanlıyımdır.Konuşkanımdır.Fakat işte bi türlü arkadaş edinemiyorum.Bu durumun bilinçaltındaki olumsuz kalıptan kaynaklandığını düşününyorum çünkü kendimi bildim bileli bu sorun kısır döngü şeklinde tekrar etti.Bunu için nasıl bir yol izleyebilirirm.

sweeet 05-08-2012 02:26 AM

Cevap: FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR

Peki sence bu olumsuz kalıplar neler olabilir? Bunları keşfetmeli ve değiştirmek için olumlama yapmalısın.

nurbanu25 05-08-2012 02:38 AM

Mahalleden,okuldan arkadaslarım vardır ama benım de cok samımı arkadasım yoktur.zaten cok samımı arkadas edınmemeye karar verdım...annem kucukken arkadaslarımla pek salmazdı.lısede dahı pek salmazdı dogum gunlerıne falan.'senın en yakın arkadasın benım'derdı.mahalle bakkalının orda kızlı erkeklı mahalle arkadasları otururduk,ıkı abım de rahat oturtmaz,'hadı eve'derlerdı.eger sen de boyle baskı gormussen mutlaka bunun etkısı vardır...

nurbanu25 05-08-2012 02:51 AM

Bır arkadasım var 13 yıllık.son yıllarda cok ıclı dıslı olmustuk.yedıgımız ıctıgımız ayrı gıtmıyodu.bır kac aydır gorusemedık ıyı de olmus aslında.bıgun oturup bı dusundum,ben herseyımı anlatırım,o cok anlatmaz,gıysı almaya gıderız ben alırım o pek almaz.herseyımı onla yapar olmusum.bıraz da agzı bos durmaz.ben zaten bırınden cabuk etkılenen bırısıyım.kendıme donup bır baktım hareketlerım gıttıkce ona benzemıs.aslında hıcbırseyımız uymaz.ben farklı konularda okumayı arastırmayı severım,kısısel gelısımle ılgılenırım.o ne okur,ne arastırır,ne unıv.okudu,ne calısır,ne elısıyle ılgılenır.sadece kım napmıs kım netmıs onu takıp eder.bana yasadıgım ılcenın ajansını yetıstırır.kendıme baktım uzun sure kıtap okumamısım,arastırmamısım,dedıkoduya dusmusum.sonra karar verdım cok yakın dost edınmemeye.bu devırde arkadaslıklar mesafelı olacak,ben onu ogrendım...

shadow_walker_ 05-08-2012 03:31 AM

bu sorun bende de var ... son sınıfa geçtim ama hala doğru düzgün kimseyle samimi değilim .. koskoca şehir de yapayalnızım .. nereye gitsem tek başıma gidiyorum geziyorum ... üni okuyunca belki bir şeyler değişir dedim yine aynı tas aynı hamam .. okuldakilerle en fazla selam naber o kadar .. başka iletişimim yok kimseyle .. ne bi sevgilim oldu ne doğru düzgün bir arkadaş .. umduğumu bulamadım .. böyle olacağını biliyodum aslında en başında da sonra dan keşke gitseydim dememek için gittim üniv e .. yanlış bölüm yanlış okul .. boşa geçen 4 sene .. herhalde zor düzelir bundan sonra ..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:37 AM.