Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedefleriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=569)
-   -   yaseminist'in hedefi :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=462972)

yaseminist 16-12-2009 05:10 PM

yaseminist'in hedefi :))

Hedefinizi Belirtiniz

İngilizce kişisel gelişim kitaplarını Türkçeye çeviren iyi bir kitap çevirmeni olmak

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir?

Şimdiye kadar hiç kitap çevirisi deneyimimin olmaması
ve çalışacağım yayınevlerini bulamamış olmam

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.

Herşeyin bir ilki vardır. Kimse kitap çevirisi yapmayı annesinin karnında öğrenmedi, başarılı olacağıma inanıyorum sevincli

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.

En yakın tarih 1yıl
En uzak olan 3 yıl

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek

Birçok şey değişecek, daha mutlu olacağım, işimi ilgilendiğim kişisel gelişim konularına kanalize etmiş olacağım.

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.

Evet etkilenecekler. Gelirimizde artış olacağı için daha refah bir hayat süreceğiz :) Belki bu sayede oğlumu özel okula gönderebileceğim :))

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur

Çok mutsuz olurum, o yüzden vazgeçmek istemiyorum

-Hedefe ulaşmak için vazgeçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?

Olmazsa çok üzülürüm, inancım tam, tüm adımları attıktan sonra hiçbir şey imkansız değildir :)

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

ailemden, arkadaşlarımdan, meslektaşlarımdan ve yayınevi sahiplerinden.

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?

Tabi ki kutlama yapacağım ve büyük bir kıvançla çevirdiğim kitabı dostlarıma tanıtacağım:))

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .

1. Kişisel gelişim konularındaki bilgimi arttırmak
2. Yayınevleri ile temasa geçmek
3. Bu işi yapan meslektaşlarımla temasa geçmek
4. Çeviri yeteneğimi her gün daha da geliştirmek

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.

Kişisel gelişim konularındaki bilgimi her geçen gün arttırmaya çalışıyorum :)

Sultan 16-12-2009 06:29 PM

Cevap: yaseminist'in hedefi :))

şimdiden çevirdiğiniz ilk kitaptan istiyorum.sevincli
hedefinizi gerçekleştireceğinize yürekten inanıyorum.istemek başarmanın yarısıdır.her şey gönlünüzce olsun iyiki varsınız sevgiyle mutlu kalınnnnnnnny789

yaseminist 17-12-2009 02:28 PM

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim Bengusu,
Çevirdiğim kitabı ilk gören kişiler belki de sizler olacaksınız... :))

derya88 17-12-2009 04:19 PM

harika bir iş. düşlerin gerçege dönüşmesi dilegiyle sevgiyle kalın....

yaseminist 19-12-2009 11:38 AM

Yarın İstanbul Seminerine katılıyorum ve hedefime doğru bir adım daha atıyorum :)))

Çok mutluyum:))

Işıldayan Safir 19-12-2009 12:16 PM

harikasın canım başarılarının devamını dilerim her şey gönlünce olsun

SapphireLady 02-12-2012 01:43 PM

yaseminist merhaba.

hedefin benim de çok işime yarayacak bir konuymuş. işimde bana çok yardımı dokunacaktır. şu an hedefinde hangi aşamadasın bizimle paylaşır mısın? daha sonra hedefinle ilgili yazdıklarına bazı yorumlar yapacağım umarım faydalı olacaktır.

sevgiler...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:53 AM.