Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedeflerimiz ve Biz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=573)
-   -   gönül sevmek için neden hep imkansızı secer bilmek istiyorum ... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=464116)

teoman_ 08-06-2010 05:37 PM

Cevap: gönül sevmek için neden hep imkansızı secer bilmek istiyorum ...

Alıntı:

aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 750837)
imkansız diye birşey yoktur imkansız senin zihninin sınırlarıdır ancak.çekim yasası ilşkilerde tek taraflı çalışmaz zira sen ne kadar çekiyosan karşıdakide o kadar ceker.angelina senin gibi birini isterse olur.diğer türlüsü adaletsiz olur herkes aynı güce sahiptir.yorumlardan anladıgım kadarıyla çekim yasasının ne oldugunu anlamayan birçok arkadaşın varoldugunu görüyorum.bu evrensel yasa sunlar için gecerlidir bunlar için gecersizdir diye birşey yok.yerçekimi gibi taşda düşer pamukta.

bu ifade ilgimi çekti, dusun2

ben sıradan biriyim, angelina da sıradan biri
ama malesef brad benden önce davranmış smil56

bir konuda sana katılıyorum.
çekim yasasının ne olduğunu ve nasıl çalıştığını birçoğumuz bilmiyoruz veya bilgilerimiz eksik ya da yanlış.

bana göre çekim yasası mekanizmasının nasıl olduğunu anlamaya çalışmak o mekanizmanın çalışmamasına neden olacaktır. çünkü bilgi; müdahale demektir. bilgi kontrol etme ihtiyacından doğar.
bu konuda az şey bilme ve serbest bırakma yanlısıyım. bırakalım evren işini nasıl yapıyorsa o şekilde yapsın...

Alıntı:

gnr Nickli Üyeden Alıntı
anladığım kadarıylla ayşegül tırtıl;sen her istediğini yapmışsın.ve benim imkansız diye tanımladğım herşeyin üstesinden gelmişsşn bu yüzdendir ki
benim ve diğerlerinin çekim yasasını anlamadığımızı ileri sürüyorsun..
çekim yasasının, ayşegül tirtil'in hayatında uygulama alanı bulup bulmaması kişisel bir durum ve konumuz dışında kalıyor.
bir insanın çekim yasasını bilmesi ile çekim yasasını çalıştırarak kendi hayatını renkledirmesi iki farklı durumdur. benim anladığım aysegül tirtil, çekim yasasının yanlış bilindiğine ve araştırma yapmak için yeterli kaynak olduğuna dikkat çekiyor. haklı da...
ancak aysegül tirtil'in hayatinin burada tartışma konusu yapılmaması gerekir...
sapkal89

aysegul_tirtil 08-06-2010 05:42 PM

Alıntı:

teoman_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 750896)
bu ifade ilgimi çekti, dusun2

ben sıradan biriyim, angelina da sıradan biri
ama malesef brad benden önce davranmış smil56

bir konuda sana katılıyorum.
çekim yasasının ne olduğunu ve nasıl çalıştığını birçoğumuz bilmiyoruz veya bilgilerimiz eksik ya da yanlış.

bana göre çekim yasası mekanizmasının nasıl olduğunu anlamaya çalışmak o mekanizmanın çalışmamasına neden olacaktır. çünkü bilgi; müdahale demektir. bilgi kontrol etme ihtiyacından doğar.
bu konuda az şey bilme ve serbest bırakma yanlısıyım. bırakalım evren işini nasıl yapıyorsa o şekilde yapsın...

çekim yasasının, ayşegül tirtil'in hayatında uygulama alanı bulup bulmaması kişisel bir durum ve konumuz dışında kalıyor.
bir insanın çekim yasasını bilmesi ile çekim yasasını çalıştırarak kendi hayatını renkledirmesi iki farklı durumdur. benim anladığım aysegül tirtil, çekim yasasının yanlış bilindiğine ve araştırma yapmak için yeterli kaynak olduğuna dikkat çekiyor. haklı da...
ancak aysegül tirtil'in hayatinin burada tartışma konusu yapılmaması gerekir...
sapkal89

bende sana katılıyorum teoman bey:) basit herzaman iyidir yeterki istedigin herseyin bütünün hayrına olmak kosula sana verılecegıne inanman ve güvenip serbest bırakmandır.bın angelına feda olsun sanay789

teoman_ 08-06-2010 05:52 PM

Alıntı:

aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 750899)
bende sana katılıyorum teoman bey:) basit herzaman iyidir yeterki istedigin herseyin bütünün hayrına olmak kosula sana verılecegıne inanman ve güvenip serbest bırakmandır.bın angelına feda olsun sanay789

gaza geldim bak şimdi
brad 'in elinden alacağım angelina'yı khkh56

gnr 09-06-2010 08:58 AM

Aramızda kutuplaşma olduu azıcıky789
olur böyle şeylerooo67

Elektra 09-06-2010 09:10 AM

Alıntı:

gnr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 751044)
Aramızda kutuplaşma olduu azıcıky789
olur böyle şeylerooo67

Kutuplaşma değilde karşıt görüşler, biz bir aileyiz Sefa'cım kutuplaşma olmaz burda :)

gnr 09-06-2010 09:14 AM

Alıntı:

Elektra Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 751053)
Kutuplaşma değilde karşıt görüşler, biz bir aileyiz Sefa'cım kutuplaşma olmaz burda :)

Kutuplaşma derken zıt görüşü kasteetmeye çalışmıştımmsevincli
olsun; sorun bende Nilay'cımsadanim

Elektra 09-06-2010 09:57 AM

Alıntı:

gnr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 751054)
Kutuplaşma derken zıt görüşü kasteetmeye çalışmıştımmsevincli
olsun; sorun bende Nilay'cımsadanim

Ben seni anlayamadım Sefa'cım o zaman, affet beni, sabah sabah jeton köşeli galiba benim, ona ver girlhaha

maviinci 10-06-2010 06:01 AM

AŞK kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve AŞK öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer

Bi facebook paylaşımı :D

gnr 10-06-2010 08:47 AM

Konuyu çok genel anlattın s456
Tebrikler maviinciyrl78

zahiri 10-06-2010 01:59 PM

super bi tartsma ortami olmus :) faydalandim .. ve arastirmalarima devam edecegim tesekkurler konu sahibi gnr :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:39 PM.