Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayvanları Koruma Klubü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=317)
-   -   Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2335)

jaunty 21-12-2008 10:33 PM

Toplam 2 Eklenti bulunuyor.
işte benim Paşa kedim.hep boyle cool poz verir..nihayet yükleyebildim.ben yükleyene kadar iki tane daha arkadaş geldi.boncuk ile kömür bahçemizin bekçileri..kardeş sokak köpekleriydiler.şimdi keyifleri yerinde..:)
sevgiler

ceren18 21-12-2008 11:02 PM

benimde minik adında kusum var ama kus demeye bin sahit ister sevincli uçarken bilerek çorbanın ortasına düsüyo ilgi çekmek için sevincli

ECEM18 21-12-2008 11:50 PM

bizdede bir kedi birde kuş var

didle 22-12-2008 06:00 PM

benm de bi köpeğim var. 7 aylık golden ama aldığımızdan beri hastalıklar bırakmadı peşini. bi kanlı ishal oldu ölümden döndürdük. Kucağımızdan ayırmadık, şimdi de ileri derecede kalça çıkığı sorunu var. tek bacaktan ameliyat oldu iyileşti,haftaya diğer bacağından olacak. Ama inanın bebek gibi, sanki ona baktığımızı ne kadar sevdiğimizi anlıyo, hiç havlamıo yaramazlık yapmıo hayatımda bu kadar sevimli bi köpek görmedim diyebilirim çok seviyorum artık ailemizin bi parçası..
herkes keşke hayvanları sevse ve sokakta hiç kedi köpek kalmasa..

yeni bir hayat 24-12-2008 01:17 AM

Alıntı:

didle Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 95454)
herkes keşke hayvanları sevse ve sokakta hiç kedi köpek kalmasa..

Bu sözüne ben de katılıyorum didle,
Hayvan sevmek,onlara yuva açmak hiç de zor birşey değil ama insanlar bu konuda pek sorumluluk almak istemiyor nedense..

yeni bir hayat 04-10-2009 03:35 PM

Cevap: Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyo

Geçtiğimiz hafta kızımın doğumgünüydü..Arkadaşları dört adet balık hediye ettiler..Çok şekerler..

Birkaç gün ara ile hamile olan iki balığımızda yavrularını dünyaya getirdi..Tam 13 yavrumuz var..Balıkların hastalıklarında birbirleriyle dayanışmasına yakından tanık oldum..Gerçekten izlemeye değerdi..Hamile olan yavrusunu dünyaya getirene kadar diğeri yanından ayrılmıyordu..

Bu araad Şanslı'cığım da büyüdü,kocaman oldu..Geçen sene haziran gibi gelmişti hayatımıza..Bir kaza vesilesiyle..Bu kazadan sonra iki kere daha araba çarptı,her seferinde titiz bir bakımla aramıza döndü..Şimdi gözümden bile sakınıyorum.Çok hiperaktif bir köpek ,Briard cinsi..Pek oyumcu..Çocuklara bayılıyor,bir de top oynamaya..eğer ikisi de bir aradaysa tamam..Tutamazsınız..Yani top oynayan çocuklar zaaf noktası..

master8566 02-12-2009 03:54 PM

Cevap: Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyo

Arkadaşlar bu resimleri nasıl yüklediniz biri bana da anlatsa,ben de tontişimin resmini göstermek istiyorum siz hayvan dostlarına...

McOrco 21-12-2009 12:16 PM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572114)
Arkadaşlar bu resimleri nasıl yüklediniz biri bana da anlatsa,ben de tontişimin resmini göstermek istiyorum siz hayvan dostlarına...

ImageShack® - Image Hosting

adresli siteye girerek ordaki browse kutucugundan resminizi gosterip nete yukleyebilir

o resmi nette ısteıgınız yerde kullanabılırsınız

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:51 PM.