Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=262)
-   -   lütfen yardım edin bana (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=462395)

aybükem 16-11-2009 06:02 PM

lütfen yardım edin bana

ben doğrudan satışla uğraşıyorum.ürünleri kredi kartından çektirip müşterilerime veriyorum ve paralarını alıyorum.sevinclibenim sorunum ödeme günü gelene kadar parayı yatırmıyorum.bu arada ihtiyaç oldukça bu paradan kullanıyorum.ödeme günü geldiğindede eksik yatırmış oluyorum.dolayısıyla kartım açılıyor.aslında cüzdanımda para olmazsa galiba kendimi kötü hissediyorum.bu konuda bana yardımcı olursanız en büyük doğum günü hediyesini almış olacağım.site yetkilileri(!) ve arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorummbad45

Elektra 16-11-2009 06:07 PM

Cevap: lütfen yardım edin bana

valla kredi kartlarına oldum olası hiç haz etmedim. o yüzden bununla ilgili bir yorumda bulunamayacağım. keşke kredi kartlarıyla uğraşmasan....

Sultan 16-11-2009 06:36 PM

canım doğrudan satışta bence kredi kartı kullanılmalı çünkü müşteri ürünü görmeden para vermez.sana tavsiyem parayı cüzdanında tutmak yerine ödeme günü gelmeden yatırman.cüzdanında para olmasını istiyorsan bir miktar parayı kendini güvende hissetmen için cüzdanında tut.ürün paralarınıda yatır canım tekrar iyiki doğdun sevgiyle mutlu kalıny789

spestnaz 16-11-2009 06:59 PM

doğum günün kutlu olsun

yeni bir hayat 16-11-2009 08:43 PM

ben de doğrudan satış işindeyim aybükem..Kredi kartı doğru kullanıldığında çok avantajlı olabiliyor..ödeme günü gelene dek zamandan kazançlı oluyorsun..Sana tavsiyem müşterilerin ürünü aldığında,ana para ile kârı mutlaka ayırmalısın..Ana parayı ödeme yapacağın zamana kadar unut..Elde ettiğin kârın da yarısını işinin geleceği için yatırım yap..Bu işlerde en zor olan zaten,bunu yapabilmektir..Bu da irade meselesi..kolay harcayan biri zorlanabilir.Bunu başardığında kazanç ve başarı da beraberinde gelir..Başarılar..

aybükem 18-11-2009 01:53 PM

sevgili bengusu ,yeni bir hayat ve maviş cadı ilginize teşekkür edip harekete geçiyorum.iyiki varsınız...

matri 06-07-2010 04:52 PM

Alıntı:

yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570826)
ben de doğrudan satış işindeyim aybükem..Kredi kartı doğru kullanıldığında çok avantajlı olabiliyor..ödeme günü gelene dek zamandan kazançlı oluyorsun..Sana tavsiyem müşterilerin ürünü aldığında,ana para ile kârı mutlaka ayırmalısın..Ana parayı ödeme yapacağın zamana kadar unut..Elde ettiğin kârın da yarısını işinin geleceği için yatırım yap..Bu işlerde en zor olan zaten,bunu yapabilmektir..Bu da irade meselesi..kolay harcayan biri zorlanabilir.Bunu başardığında kazanç ve başarı da beraberinde gelir..Başarılar..

olayi o kadar guzel ozetlemissinki bencede bu tavsiyeye uyarsan dostum, sorununu giderebilirsin

mutlu yillar...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:49 AM.