Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=262)
-   -   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1530)

hayalayaz 03-07-2007 12:13 AM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

uykum geldi arkadaşlar
ben gidenzi, pencereleri açık bırakmayın olurmu,hepinize iyi geceler..renkli renkli rüyalar..

pisimbat 03-07-2007 12:32 AM

allah rahatlık versin hayal

25emel 03-07-2007 12:45 AM

ooo ben kaçarım artık evcagazıma sıcacık yatagıma... önce hele su arkadasları bir yatırayım 44 ev topladılar hadi siz gidin dolaşın biraz dedim gitti gelmediler bir ifadelerinide alayım hele sonra yatırayım smil56

YAZGÜLÜ_81 03-07-2007 12:53 AM

alk78 ne güzel bir cafeymiş burası ama ben geç kaldım kimsecikler kalmamış neyse yarın uğrarım ben de blissy

25emel 03-07-2007 12:55 AM

Alıntı:

elif malkoç Nickli Üyeden Alıntı
alk78 ne güzel bir cafeymiş burası ama ben geç kaldım kimsecikler kalmamış neyse yarın uğrarım ben de blissy

oo hayatım sende pek geç geldin yaaa herkes kendine rezerv etti mekan sen ne güzel diyon hala sevincli manzarayı gören iskenle benim o pufda sevgili pisimbatımın artık sende bul bi yer :))) 44 gulensmiley

pisimbat 03-07-2007 01:36 AM

krz67 vallaa ben pufun üstünde pusuya yattım izliyorum şaşkın burdayız biz meraklanma gulensmiley

YAZGÜLÜ_81 03-07-2007 02:52 AM

aa şu köşedeki sandalye boşmuş eh orası da benim yerim artık e ne yapalım geç kaldık cam kenarında ki yeşil puf olmasa da 44
camlarımızı da kapatalım ortalık da derli toplu eh kapatalım artık mekanı dimi ama iyi gecelerrrrrrrrrr hismiley

BURCU GELEGEN 03-07-2007 03:39 AM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ KAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:

pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
12389 burcuu bak baştan söyliyeyim canım kenarındaki yeşil büyük puf benim ona göre kaptırma kimseye rezerve pisimbata 8977 arada süt verin et verin sevin başımı utananadam dusun

sen beni tanımıyon daha ama ben tam bir kedi manyağıım onuda geç hayvan deme bana muhteşem yaratıkları bir dönem 4 kedim 1 köpeğim vardı işim gereği 3 kedimi annemde bıraktım biri maalesef melek oldu ama şükürler olsun ki hepsi sağlıklı melek olan kızımın gözleri görmüyordu 3 yaşındaydı ama biliyorum ki dolu dolu yaşadı 3 yılını şimdi bir kedim ve köpeğim var olsa da sokaktakilerini saymıyayım y789 yeri her zaman hazır tüm sorumluluğu bende 44

BURCU GELEGEN 03-07-2007 03:43 AM

offf sabahın 4 ünde dağıtmışım kendimi harika bir gündü anlatacaklarım çok ama uykusuzum kafeyi ben kapatıyotum sabah gelen poğaça alsın 44 44 44 44 44

hayalayaz 03-07-2007 08:26 AM

günaaaaydın...poğaçalar,börekler(börekler açayım sanaaa)çaylar ve kahveler benden...kafenin delisi başköşeye otururmuş..deniz manzarasını görmeme olanak sağlayan,dededen kalma koltuk benim ona göre..daaatırım ortalığı..pisimbat gel çocuğum kucama bakiiim mırıl mırl...bakın kafasını okşadıkça gırrrr..gırrr.mırrrr..mırrrr...pek hoşuna gitti kızımın..hepinize iyi günler bol kazançlar..poğaça börek yemeden aç karnına işe gitmeyin..hepinizi öptüm..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:35 AM.