Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Göz Temasında Daha mı Rahatsınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Göz Teması Konusunda Fark Var mı Anket (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=63)

hayatimdegisti 23-10-2006 02:33 PM

Göz Teması Konusunda Fark Var mı Anket

Özellikle göz teması bakışlar iletişimde çok önemlidir.Kendine güvenin bir yansımasıdır.Bu konuda ki anketimize sizde katilabilirsiniz.

militanykal 31-01-2007 05:38 PM

ben de gözlerimi çok kaçırıyorum hangi telkini dinlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz.

hayatimdegisti 31-01-2007 06:29 PM

Suçluluk telkini bu konuda etkili olacaktır.Onun yanında kendine güven ve ego güçlendiriciyi dinlemeni önerebilirim.

pisimbat 19-03-2007 09:57 PM

ben karşımda birisi ile konuşurken kişinin gözlerinin içine bakarım hep,eger karşımdaki göz temesından kaçınıyorsa pek konuşmam o kişi ile çünki güven duymam nedense sung66

etterna_ 19-03-2007 10:04 PM

ben de eğer göz teması kuramıyorsa utandığını düşünürüm karşımdakinin. Daha anlayışlı davranıp, konuşmaya çalışırım ve kendini rahat hissetmesini sağlamaya çalışırım actionsmile

skorpy 19-03-2007 10:10 PM

karşımdakini rahatsız etmemeye çalışırım gözler yalan söylemez!

kadirayvaz 20-03-2007 08:59 PM

Karşındaki kişi beden dili ile belli eder zaten gözlerime bakabilirsin veya rahatsız oluyorum diye.Ama telkinlerden sonra göz temasının daha rahat olacağı kanısındayım.Bazen kişi rahatsız olsada göz teması kurmak zorundayız.Sosyal hayatın akışında.

ZUMA 19-05-2007 04:47 PM

Ynt: Göz Teması Konusunda Fark Var mı Anket

Yaklaşık 7 yıldır bu bakış kaçırma olayı yüzünden hayatta çok şeyi ıskaladım bunu yenerim diye çok savaştım ama bir türlü olmadı aksine artarak devam etti önceden 1-2 kişi ile sınırlıydı bu olay şimdi ailem ve bazı yakın arkadaşlarım hariç herkeste oluyor en çok bunun önüne geçmek istiyorum çünkü bu olay kendime güvenimi, sosyal hayatımı ve buna bağlı olarakta yaşama sevincimi olumsuz yönde etkiliyor inşallah bundan en kısa zamanda kurtulurum. herkese selamlar... hismiley

etterna_ 19-05-2007 07:19 PM

Göz temasında bi problemim yoktu ama bu gün şöyle bişey yaşadım söylemek isterim ki; yolda yalnız yürüyen ve yanında kimse yokken şarkı mırıldanan insanlara gıptayla bakardım (başkalarının düşüncelerini önemsememelerine). Bu akşam minibüsle evime gelirken radyodaki şarkıya alçak sesle eşlik ettiğimi farkettim ama önümde oturan kişi duyabilecek şekilde. "napıyom ben yaa" dedim kendi kendime khkh56 Farkında değildim ama kafam çok doluydu. Acaba benim o gıptayla baktığım insanlarında mı kafası dolu ve farkında değiller yoksa farkındalar ve kim ne der kaygısı olmamasından mı. Bir de ben hangi gruba giriyorum acaba dusun partysmiley

hayalayaz 20-05-2007 10:00 AM

sevgili etarna,sen şarkı mırıldandığın için hangi gruptan olduğunu soruyorsun,geçen gün otobüs durağındaydım bir araba geldi dörtlüleri yakarak park etti içindeki genç son ses cıstak müzik dinliyor, bi fark ettimki ben müziğin ritminde hafif hafif sallanıyorum, fark ettğimde hiiiiç istifimi bozmadım, kafam doluydu diyorsun...sen hep kafan dolu gez öyleyse..çünkü entellektüel zihnin ıvır zıvırla meşgul olurken, bilinçaltın özündeki neşeni dışa vuruyor, daha ne olsun, sen bizim gruptansın,ha ha hayt, saygılı sevgiler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:01 PM.