Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Genel Sağlık (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=146)
-   -   Bel fitigi olanlar mutlaka okumali (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=11899)

Su_Duru 26-07-2008 01:58 PM

Bel fitigi olanlar mutlaka okumali

Bel Fitiklari
Nedeni:Kendileriyle ilgili olmayan sorumluluklari tasimak zorunda kalmak. Kucuk yasta uzerlerinde yuklenen aile sorumluluklarinin altinda ezilmek.

Cekirdek inanc:"Sevdiklerimin yukunu uzerime alirsam, guvende olurum".

Yeni kodlama:
"SEvgili surungen beynim.Simdi sana guvende olmak icin gerekli olan yeni kararimi bildiriyorum:
-Ben,sadece kendi hayatimdan sorumluyum ve kendi hayat sorumlulugumu tasiyorum. Bu da beni guclu, ozgur ve saglikli kiliyor.
-Baskalarinin yuklerini ve sorunlarini omuzlamak zorunda degilim.
-Onlar da kendi hayat sorumluluklarini kolayca tasirlar. Ve bu da, onlari daha guclu ve daha ozgurce kilar.
-Hafifliyorum...Bir kus kadar. Cunku ozgurum. Kendi sarkimi soyluyorum ve kendi hayatimi yasiyorum.
-Sapasaglam ayagimi topraga basiyor ve kendi planlarimi uygulamak icin ilerliyorum.
-Kendi hayatimi en guzel sekilde yuruturum ve kendimi mutlu ederim
Iste yeni kararim budur. Bu kararimi uygulamani istiyorum ve sana tesekkur ediyorum.

onemli not: bu sozleri guclu ve kararli bir bicimde soylemeniz cok onemlidir.
Bu sirada elinizi kalbinize koymanizda ise yarar.
Eger bu sozleri tekrar ederken ozellikle cok hosunuza giden bazi bolumler varsa, onlari birkac kez tekrarlamaniz ek bir fayda saglar.

Alinti:R.Sanal. kuantum sicrama

nurhanza 26-07-2008 02:11 PM

Ynt: Bel fitigi olanlar mutlaka okumali

heeeeyyy vay canına demek ondan bel ağrılarım hafifledi, tam olarak bunları değil ama buna benzer kararlar aldım ve uyguluyorum, bakınız günlüğüm, hehehe
valla çok mutlu oldum gene farkında olmadan kendimi iyileştirmeyi başarmışım, oysa doktorlar fıtık için yapılan tetkiklerden sonra, baya moralimi bozmuştu bu durum, eee nurhanza devam ediyor, kendi hayatımı yaşıyorum, hayalayazzz duyuyormusun canım benim, pisim, shmanic, demek bardak taşınca ben kendimi öldürseydim bu başarıları göremeyecektim, sizi çoook seviyorum yaaaaaaaaaaaa.............

Su_Duru 26-07-2008 02:24 PM

Ynt: Bel fitigi olanlar mutlaka okumali

Alıntı:

nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
heeeeyyy vay canına demek ondan bel ağrılarım hafifledi, tam olarak bunları değil ama buna benzer kararlar aldım ve uyguluyorum, bakınız günlüğüm, hehehe
valla çok mutlu oldum gene farkında olmadan kendimi iyileştirmeyi başarmışım, oysa doktorlar fıtık için yapılan tetkiklerden sonra, baya moralimi bozmuştu bu durum, eee nurhanza devam ediyor, kendi hayatımı yaşıyorum, hayalayazzz duyuyormusun canım benim, pisim, shmanic, demek bardak taşınca ben kendimi öldürseydim bu başarıları göremeyecektim, sizi çoook seviyorum yaaaaaaaaaaaa.............

nurhanza 25889 sürüngen beynini yeniden kodlamissin...insan yeterki istessin, basaramiyacagi hic bir durum yoktur

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:26 PM.