Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Genel Kişisel Gelişim Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=212)
-   -   Bilinçaltı Temizliği Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622541)

ginka 12-01-2013 11:09 PM

Bilinçaltı Temizliği Telkini

Bilinçaltı temizliği telkini dün gece spariş ettim ? Bu telkini dinleyen var mı ? Yada bu telkin bilinç altımızı temizlediğinde ne gibi gelişmeler görülüyor ? Bu telkin etki ettikten sonra ruh eşinizi çekin, kıskançlıktan kurtulma telkinleri vs devam ederek almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

ufuk35 13-01-2013 12:51 AM

Cevap: Bilinçaltı Temizliği Telkini

arkadaşım öncelikle telkin sipariş verdiğin çok iyi olmuş ben dinledim ve halada dinliyorum sanırım 2. ayın içerisindeyim. etkilerini çok açık bir şekilde hissettim bendeki etkileri şunlar ; hafifleme takıntılılıktan kurtuldum ınsanlara karsı tavrım ve onları bana bakıs acıları degıstı eskıde yasadıgım olumsuz olaylar artık benı rahatsız etmıyor. ve en onemlı etkısı ınsanı cok ıyı egıtıyor yanı dunyada tek basına yasasan yıne bırseyler bulup cıkarabılecek gucte oluyorsun. Bence dene derım en azından cunku Atakan bey ısın hakkını verıyor. gelişim yolculuguna epey katkı saglayacaktır ;)

azraist_24 13-01-2013 08:18 AM

Alıntı:

ginka Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 835693)
Bilinçaltı temizliği telkini dün gece spariş ettim ? Bu telkini dinleyen var mı ? Yada bu telkin bilinç altımızı temizlediğinde ne gibi gelişmeler görülüyor ? Bu telkin etki ettikten sonra ruh eşinizi çekin, kıskançlıktan kurtulma telkinleri vs devam ederek almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Sevgili Ginka,

Tebrik ediyorum seni gelisime odaklanman cok guzel...

Bilincalti telkininde bundan 1 sene kadar once benzer bir telkini 1 ay kadar dinlemistim tabi etkileri kisisel oldugu icin bende:

- Gecmise takilmama
- Daha az sinirlenme
- Rahat olma
- Gelecege odaklanma
- Hafifleme hissi olusturdu...

Sanirim olaylara daha sogukkanli yaklasmamda da etkili oldu, ayni olay karsisinda cabuk sinirlenen ben artik daha zor sinirlenir oldum...

ginka 13-01-2013 02:22 PM

Alıntı:

ufuk35 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 835698)
arkadaşım öncelikle telkin sipariş verdiğin çok iyi olmuş ben dinledim ve halada dinliyorum sanırım 2. ayın içerisindeyim. etkilerini çok açık bir şekilde hissettim bendeki etkileri şunlar ; hafifleme takıntılılıktan kurtuldum ınsanlara karsı tavrım ve onları bana bakıs acıları degıstı eskıde yasadıgım olumsuz olaylar artık benı rahatsız etmıyor. ve en onemlı etkısı ınsanı cok ıyı egıtıyor yanı dunyada tek basına yasasan yıne bırseyler bulup cıkarabılecek gucte oluyorsun. Bence dene derım en azından cunku Atakan bey ısın hakkını verıyor. gelişim yolculuguna epey katkı saglayacaktır ;)

Çok teşekkür ederim cevabınız için :) aile karmasından bağımsız, birey olma ve dediğiniz gibi karmanın getirdiği takıntılardan uzaklaşmak dileğim :)

ginka 13-01-2013 02:34 PM

Alıntı:

azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 835705)
Sevgili Ginka,

Tebrik ediyorum seni gelisime odaklanman cok guzel...

Bilincalti telkininde bundan 1 sene kadar once benzer bir telkini 1 ay kadar dinlemistim tabi etkileri kisisel oldugu icin bende:

- Gecmise takilmama
- Daha az sinirlenme
- Rahat olma
- Gelecege odaklanma
- Hafifleme hissi olusturdu...

Sanirim olaylara daha sogukkanli yaklasmamda da etkili oldu, ayni olay karsisinda cabuk sinirlenen ben artik daha zor sinirlenir oldum...

Çok teşekkür ederim :)

Olaylara tepkimde, bakışımda aşırlık mevcut, öyleyse bu konuda da işime yarayabilir :)

Şöyleki; sevincide, kızgınlığıda, üzüntüyüde uçlarda yaşadığımı farkettim. Tabi bir de kaybetme korkusu :)
Rahat olup önümdeki işlere kişilere odaklanmak dileğim, işe yarayacağını umuyorum.

kutayhun 14-01-2013 03:35 PM

ben çekirdek inanç çalıştırması yaptırdım... sanırsam yüceler yücesi on numara bir insan oldum...
bence bir çekirdek inanç çalıştırması yaptırın ilk önce ondan sonra başak telkin siparişleri verin..
ciddiyim benim düşüncem bu... ben çekirdek inançtan önce telkin satıl almıştım..
şimdi keşke ücretsiz telkinlerden önce bile çekirdek inanç dinleseymişim diyorum...
başarılar sağlıklı bir ömür diliyorum

ginka 15-01-2013 07:03 PM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 835777)
ben çekirdek inanç çalıştırması yaptırdım... sanırsam yüceler yücesi on numara bir insan oldum...
bence bir çekirdek inanç çalıştırması yaptırın ilk önce ondan sonra başak telkin siparişleri verin..
ciddiyim benim düşüncem bu... ben çekirdek inançtan önce telkin satıl almıştım..
şimdi keşke ücretsiz telkinlerden önce bile çekirdek inanç dinleseymişim diyorum...
başarılar sağlıklı bir ömür diliyorum

teşekkür ederim cevabınız için :) aslında çekirdek inanç da istiyorum başlangıç için kararsızdım açıkçası...yinede cd'mi heyecanla bekliyorum :) yüceler yücesi 10 numara bir insan derken ne yönde değişimler yaşamıştınız ?

ginka 19-01-2013 09:35 PM

cd'im bir hafta oldu gelmedi umarım bi sorun aksaklık yoktur :( dinlemek için sabırsızlanıyorum. teşekkürler.

ginka 22-01-2013 11:32 AM

telkinim az önce elime ulaştı çok mutluyum :) dinlemeye hemen başladım gelişmeleri burada paylaşacağım emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum :)
size güveniyorum, sizleri seviyorum...

kutayhun 22-01-2013 11:53 AM

umarım güzel yararlar elde edersin...
tam olarak ne işe yarıyor bilmiyorum.. ama sen etkileri anlatınca sonuçlara göre ben de atın alınabilirim.... sevgilerle ginka

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:09 PM.