Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geçici Baş Ağrısı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Bu kadar kısa sürede olması doğal mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=620844)

hero4262321 05-03-2012 12:00 AM

Bu kadar kısa sürede olması doğal mı?

Arkadaşlar erken uyanma için dinliyorum. Tam 10 dakika oldu. Hala da devam ediyorum...

Burnumla geniz aram sanki birşeyle dolu. Garip bir koku geliyor hissi oluyor...

Başım da fena derece de ağrımaya başladı...

Önerileriniz ?sad456

Işıldayan Safir 05-03-2012 12:16 AM

Cevap: Bu kadar kısa sürede olması doğal mı?

Kendinizi şartlandırmış olabilirsiniz farkında olmadan. Bu kadar kısa sürede bu şekilde etkilenilmesi pek mümkün değil. Bir de başlangıç telkinleri ego ve suçluluktur. Onları listenizde bulundurmanız kaydıyla erken etki ettiği için Erken Uyanma telkinini de birlikte dinleyebilirsiniz. Rehber bölümünü dikkatlice incelerseniz gerekli açıklamaların mevcut olduğunu göreceksinizdir.

Ancak kesinlikle Erken Uyanma telkininden kaynaklı bir etki olduğunu düşünmüyorum.

İyi geceler.

hero4262321 05-03-2012 12:18 AM

Valla çok enteresan :(

Işıldayan Safir 05-03-2012 12:19 AM

Rahatsız olduysanız dinlemeye ara verebilirsiniz.

hero4262321 05-03-2012 12:21 AM

Mesela az önce salona gittim geldim. Orada baş ağrım yoktu. Geldim direk gene başladı :D

Işıldayan Safir 05-03-2012 09:03 PM

Dediğim gibi kendinizi şartlandırdığınızı düşünüyorum. Telkinler subliminaldir. Yer değiştirmeniz etkide değişiklik yapmamalı. Salonda da olsanız evin bir bölümünde telkin duyulabilecek seviyede açıksa bilinçaltı telkini salonda da olsanız alacaktır.

fesbi 09-03-2012 04:13 PM

kendini çok sıkıyorsun bence dostum bende 20 dakikadır ego güçlendirici dinliyorum bi sorunum yok

meloçiko 09-08-2013 12:22 PM

merhaba bende ego güçlendirici suçluluk duygusu ve mutlulukla başladım.Sanırım ağar bir giriş oldu:) hoş telkinleri ilk dinlediğim gün yaklaşık yarım saat suçluluk duygusu 40 dk ego ve 40 dk kadar da mutluluk dinlemiştim.Belki inanmayacaksınız ama ertesi günü baş ağrısından acillik oldum:=)))))mr bile çekildi sonuç tertemiz migrenden şüphelendiler oda değil son teşhis psikolojik:)
Yine de baş ağrısının dışında bendeki olumlu değişimi göz önünde tutarak kesinlikşe dinlemeye devam :) ama umarım en kısa zamanda beynim bu telkinlere alışır ve baş ağrısı olayım geçer:(

ßyKuS 09-08-2013 10:54 PM

geçmiş olsun. İyi Bayramlar :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:40 AM.