Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geçici Baş Ağrısı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   1 aydan geçik bir süre baş ağrısı çekiyorum. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=615708)

MMSI 03-10-2010 02:49 PM

1 aydan geçik bir süre baş ağrısı çekiyorum.

Ego+Suçluluk telkinleri 1.5 aydan fazla dinledim daha önce baş ağrılarım yoktu 15 günden sonra 1 ay boyunca ve hala daha devam eden baş ağrım var gözlerimin bile ağrıdığını hissediyorum. Benim için çok önemli olan bu sene üniversite sınavım var ve Bugün de dershaneye gittiğimde sayısal konulardan bir şey anlamadım. Coğrafyadan bile hocanın derste anlattığı şeyi 5 dk sonra unuttum ve testi yapamadım. Böyle olacaksa eğer dershaneye gitmem boş yere o zaman..
Algıda bile sorun yaşıyorum, Zaten obsesyon olduğu için Antideprasan alıyorum. Onun bile etkilerini göremiyorum.. 10 dk önce ne yaptığımı hatırlamıyorum. Okuduğum metinden bir şey anlayamıyorum.. Kafamdaki aktif olarak kalktıktan ve yatana kadar devam eden saçma sapan ve bana karışan sesler ile uğraşıyorum bazen kendimi gereksiz bir aklımdan geçen düşünceye dalmış hissediyorum..

Ne yapacağım ben.

MMSI 03-10-2010 04:23 PM

Cevap: 1 aydan geçik bir süre baş ağrısı çekiyorum.

bunun sebebı nedir? bilen biri lütfen açıklama yapabilir mi geçer dedim geçmedi tam 1 aydan beri 2 hafta önce nörolojiye gittim bir sorun yok dedi ama bu baş ağrısı neden geçmedi o zaman.

Işıldayan Safir 03-10-2010 04:26 PM

Bu konuda bilgi sahibi olabileceğiniz benzer bir çok konu var. Lütfen biraz inceleme yapmayı dener misiniz? Etkilerin geçici olduğu binlerce kere söylendi. Çok fazla rahatsız oluyorsanız dinlemeye ara verebilirsiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/gecici-bas-agrisi/

MMSI 03-10-2010 04:28 PM

Ama bakın efendim ders çalışamıyorum okuduğumu anlayamıyorum.. Ben sadece merak ediyorum bu baş ağrısının sebebi telkinler mi her gün ağrıyor. sabah 9 10 gibi akşama kadar ne demek hafif bir şey olsa neyse. gözlerimin içi ağrıdığını hissediyorum...

Işıldayan Safir 03-10-2010 04:31 PM

Geçici baş ağrısı bölümünü inceler misiniz lütfen? Deneyimli bir üyesiniz. Rehber bölümünü inceleyin diye her seferinde söylüyoruz. superxy

MMSI 03-10-2010 04:43 PM

Peki inceliyorum.

browser 03-10-2010 10:35 PM

Alıntı:

MMSI Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 771696)
Ego+Suçluluk telkinleri 1.5 aydan fazla dinledim daha önce baş ağrılarım yoktu 15 günden sonra 1 ay boyunca ve hala daha devam eden baş ağrım var gözlerimin bile ağrıdığını hissediyorum. Benim için çok önemli olan bu sene üniversite sınavım var ve Bugün de dershaneye gittiğimde sayısal konulardan bir şey anlamadım. Coğrafyadan bile hocanın derste anlattığı şeyi 5 dk sonra unuttum ve testi yapamadım. Böyle olacaksa eğer dershaneye gitmem boş yere o zaman..
Algıda bile sorun yaşıyorum, Zaten obsesyon olduğu için Antideprasan alıyorum. Onun bile etkilerini göremiyorum.. 10 dk önce ne yaptığımı hatırlamıyorum. Okuduğum metinden bir şey anlayamıyorum.. Kafamdaki aktif olarak kalktıktan ve yatana kadar devam eden saçma sapan ve bana karışan sesler ile uğraşıyorum bazen kendimi gereksiz bir aklımdan geçen düşünceye dalmış hissediyorum..

Ne yapacağım ben.

Geçici bir etki yaşıyor olabilirsin...Telkin dinleme süreni azaltabilirsin...Ses seviyesi yüksekse azaltabilirsin...Uzun süre bilgisayar dan dinliyorsan fan gürültüsü de baş agrısı yapmış olabilir dinleme şeklini degiştire bilirsin...dinlemeye ara verebilirsin...

elisya 03-10-2010 11:07 PM

MMSI antidepresan alıyorum demişsin. Unutkanlıkla bunun bir etkisi olabilir mi? ve başka aldığın ilaçlarının ?

Birde istersen gündüz yerine sadece geceleri uyurken dinle telkinleri, mutluluk telkinini yada depresyon telkinini de dinlemeni tavsiye ederim.

umarım biran önce düzelir..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:40 PM.