Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Geçici Baş Ağrısı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Basım agrıyor ve halsızlık var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14218)

stubborn 17-10-2008 05:03 PM

Basım agrıyor ve halsızlık var

Bugun 6 gunum ve dunden berı asırı derece de bas agrısı ve halsızlık uykusuzluk cekıorum ... gozumu kapatsam uyuyacagım o moddayım ama ısyerındeyım ve zınde olmam gereklı sad456

important 09-01-2009 03:24 PM

Benimde aynı şekilde başım ağrıdı,kendimi halsiz hissediyorum.

icame_saw_conquered 14-01-2009 03:08 PM

Bunun için de bir telkin olsa iyi olacak :D:D:D

yasal06 15-01-2009 12:36 AM

arkadaşlar bunlar zaten telkinlerin görülen yan etkileri.. hepimiz ilk başlarda baş ağrısını susama etksini,sindirim sisteminin daha hızlı çalışması gibi etkiler yaşadık.. bunu forumdan inceleyebilirsiniz. fakat size güzel bir haberim var:) bunlar geçiyor çok kısa bir süre sonra.. ama siz yine de odaklanmayın, mesela sürekli başınızın ağrıdığını falan söylemeyin.. bi müddet sonra farkında olmadan geçtiğini ve kendinizi mükemmel hissettiğinizi göreceksiniz..

azime_1 15-01-2009 08:26 PM

Alıntı:

stubborn Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 84124)
Bugun 6 gunum ve dunden berı asırı derece de bas agrısı ve halsızlık uykusuzluk cekıorum ... gozumu kapatsam uyuyacagım o moddayım ama ısyerındeyım ve zınde olmam gereklı sad456

aynen. İnsan dinlemeye korkuyor

yasal06 15-01-2009 09:55 PM

Alıntı:

azime_1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 284459)
aynen. İnsan dinlemeye korkuyor

hayır hayır, lütfen korkmayın, ben de telkinleri dinlemeye yni başladım yaklaşık 1,5 ay kadar oldu ve hepsini ben de yaşadım ama emin olun geçiyor.. bu sizin suçlulk duygularınzdan kurtulmaya başladığınız ve aslında genel anlamda değişmeye başladığınızın bir işareti..

oyenice 29-01-2009 09:18 PM

telkinleri dinlemeye başlayalı üç gün oldu.ilk gün hissedilir bir ağrı duymadım.ikinci ve üçünçü gün çok başım ağrıdı.göz kapaklarımı kıpırdatmak bile yorucu geldi.

ben telkinlerin başarılı olacağına inanıyorum.üçüncü gün olmasına rağmen kendimde bir farklılık hissediyorum.bu arada gunde yaklaşık 6 saat falan dinliyorum.

mislinaaa 31-01-2009 01:19 AM

3.günüm sadece gecelerı dinliyorum ve başım feci şekılde agrıyor ders çalışmam gerekıyor ama çalışamıyorum:(

huzurr 31-01-2009 09:33 PM

Alıntı:

mislinaaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308186)
3.günüm sadece gecelerı dinliyorum ve başım feci şekılde agrıyor ders çalışmam gerekıyor ama çalışamıyorum:(

Telkinlerin baş ağrısı yapması normal fakat derslerini etkileyecek derecede rahatsız ediyorsa dinleme süresini azaltabilirsin kendini yavaş yavaş alıştırarak dinlemeye çalış senin için daha yararlı olacaktır süreyi kendine göre ayarla...actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:50 AM.