Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Forum Kulanımı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=300)
-   -   Bu korkuyu aşmam lazım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=626191)

zeytin85 26-08-2017 12:04 AM

Bu korkuyu aşmam lazım

Merhaba mart ayında tesaduf bır ultrason sonucu tiroid kanseri oldugumu ogrendım ama sukurler olsun ki papiller denen turden ve bu tur en zararsız ve tedavısı kesın olarak mumkun olabılen ve doktorların deyımıyle sık rastlanan artık kanserden bıle saymıyoruz eger kanser olacaksak tıroıd kanseri olalım dedıklerı turden.amelıyatımı oldum sonrasında genelde atom tedavısı gorulurken doktorum gerek dahı gormedı ama benı hala sarsmış durumda.hastalıgım baska sekılde tekrar ederse baska bır kanser olursam gıbı sorulr benı bazen cok yoruyor.cunku 2,5 yasında kızım var tek dusundugum o.bazen bana bısey olursa kızım ne yapar sorusu beni cok yoruyor.bu fıkır aklıma geldıgınde hemen zihnimden atmak istiyorum.ama istemsiz sureklı aklıma gelıyor.hanı sanıyelık bı korku gelır ve hemen silmek istersınız zıhnınızden.hemen başka bıley dusunmeye calılıyorum ama sıklıkla bu korkular aklıma gelıyor.psıkolojık olrak yıprandım bu surecte sanırım cunku bebegım cok kucuktu emzırırken amelıyat ıcın hastanede kalırken memeyı bıraktık falan benı huzunlendırıyor dusundukce.sanırım bu yıpranmışlıktan cok takıntılı oldum.kızıma bagırdıgın zaman kendı kendı yıyorum sucluluk duygusu benı boguyor.kımsenın cocuguna bagırıp kızmadıgını dusunup kendıme kızıyorum.cocuguma uzuluyorum neden bagırdım neden kızdım dıye ustelık farkındayım cok sıradan bı olay mesela uyumadıgında uyu artık dıye anlık bagırıyorum sonra saatlerce oturup uzuluyorum.bazende anlık içim daralıyor ve kotu bısey olursa sevdıgım bırıne bısey olursa kotu bısey olursa dıye kaygılar baslıyor.kotu bır haber ızledıgımde yada okudugumda benımde basıma gelırse dıye anlık daralıyorum.bazen haber ızlemek ıstemıyorum bu yuzden.bu durumdan nasıl kurtulmam gereklı bılemıyorum

marea476 26-08-2017 12:57 AM

Cevap: Bu korkuyu aşmam lazım

cok gecmiş olsun..
dediginiz kanser cidden iyi olan türden..insallah baska bişeyde olmaz..iyi düşünün iyi olsun..
burdaki telkinlerden destek alabilirsiniz düşüncelerinizi degistirmek icin.
otomatige baglanmıs düşüncelerden arınmak zor.. sizde biraz kaygı bozuklugu olmus gibi..
ama düzeltebilirsiniz bakıs acınızı..

hepimz bişeyleri degüştirip düzeltmek icin ugrasıyoruz işte.

zeytin85 26-08-2017 01:15 AM

Alıntı:

marea476 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860973)
cok gecmiş olsun..
dediginiz kanser cidden iyi olan türden..insallah baska bişeyde olmaz..iyi düşünün iyi olsun..
burdaki telkinlerden destek alabilirsiniz düşüncelerinizi degistirmek icin.
otomatige baglanmıs düşüncelerden arınmak zor.. sizde biraz kaygı bozuklugu olmus gibi..
ama düzeltebilirsiniz bakıs acınızı..

hepimz bişeyleri degüştirip düzeltmek icin ugrasıyoruz işte.

Ve sonunda buldum konumuy789 evet kesınlıkle kaygı bozuklugu ıyı dusunup ıyı seyler cagırmak lazım bu konuda cok haklısınız cok tesekkurler tekrar

speechless 28-08-2017 10:07 AM

Merhabalar, gıda takviyesi olarak kırmızı reishi mantarı bilimsel adıyla ganoderma lucidum kullanmanızı tavsiye ederim. Uzakdoğuda kanser bitkisi olarak da anılan bu bitkinin içerdiği özel aktif bileşenler ile hastalıklara karşı hem tedavi edici hem koruyucu etki gösteriyor. Ayrıntılı bilgi için https://www.antioksidan.info/index.p...eishi-mantari/ ziyaret edebilirsiniz. Burada ganomakale bölümünden birçok bilimsel makale bulabilirsiniz.

zeytin85 29-08-2017 01:15 PM

Alıntı:

speechless Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860980)
Merhabalar, gıda takviyesi olarak kırmızı reishi mantarı bilimsel adıyla ganoderma lucidum kullanmanızı tavsiye ederim. Uzakdoğuda kanser bitkisi olarak da anılan bu bitkinin içerdiği özel aktif bileşenler ile hastalıklara karşı hem tedavi edici hem koruyucu etki gösteriyor. Ayrıntılı bilgi için https://www.antioksidan.info/index.p...eishi-mantari/ ziyaret edebilirsiniz. Burada ganomakale bölümünden birçok bilimsel makale bulabilirsiniz.

Evet bilgim var gonoexcel keçisutu sabununu cıldımde kullanıyorum etkısı muazzam.hastalıgımla alakalı Allah a sukur bı sorun kalmadı amelıyatla bırlıkte tedavım bıttı.ancak psıkolojık etkılerı suruyor maalesef.o konuda cozum arıyorum kendıme.cok tesekkur ederım önerınız ıcın tekrar.

speechless 31-08-2017 02:15 PM

psikolojik etkiler için de ganoderma, excellium ve roiboss çayı ile birlikte mocha kahve kullanabilirsiniz. Kandaki oksijeni artırması, beyne giden oksijen miktarının fazlalaşması fiziksel etki yaratarak psikolojiyi düzenleyebiliyor. Bununla ilgili makaleler de var sayfadan inceleyebilirsiniz. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:04 PM.