Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Evlilik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=362)
-   -   Gerçek sevgi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463255)

vitamin61 09-01-2010 08:07 PM

Gerçek sevgi

Benim bir derdim var arkadaşlar. Benim çok iyi bir dostum vardı bana aşık oldu. ilk başta ben de ondan hoşlanıyordum ama sanırım bana aşık olduktan sonra hani bi şeyi elde edince kıymeti yokmuş gibi hissedersiniz ya bende de o oldu. onu çok ama çok seviyordum ama o bana aşık olduğu için ben duygularımı bi türlü tartamadım anlayamadım iniş çıkışlar yaşadım. bazen onu deli gibi özlüyordum bazen uzaklaşmak istiyordum. en sonunda o da dayanamadı vazgeçti. uzun süre görüşemedik ben günlerce ağladım kilo verdim içimde hep bir huzursuzluk ve mutsuzlukla yaşadım. onu uzaktan gördüğümde içimde burukluk oldu gözlerim doldu. aradan baya zaman geçince şimdi ona olan duygularımdan emin değilim sizce ben ona gerçekten aşık oldum mu? kendimi anlayamıyorum onunla mutlu olabilir miyiz buna karar veremiyorum onu üzmekten o kadar korkuyorum ki . ne yapacağıma bir türlü karar veremiyorum .hep aklımda. o da bana güvenemiyor sanırım uzak duruyor .

mavihuzur 09-01-2010 08:28 PM

Cevap: Gerçek sevgi

KESİNLİKLE SEVMİYORSUN. YAŞADIĞIN DUYGU SADECE MERHAMET

vitamin61 09-01-2010 08:31 PM

merhamet derken ben ona kesinlikle acımıyorum onu düşündüğüm için yapmıyorum bi şeyleri. ben onunla mutlu olabileceğimi düşündüğüm için soruyorum bu soruyu...

esra90 09-01-2010 08:57 PM

bence uzun bi süre uzak kalmalısın eğer bu süre içinde kendinde bi eksiklik hissediyosan yada ne bilim aklına sürekli geliyosa gördüğüğnde içinde fırtınalar kopuyosa mutlaka bişeyler hissediyosundur..tabi bu duygu kısmı işin birde mantık tarafı var..

spestnaz 09-01-2010 08:58 PM

mantık tarafı mı?? biraz açabilir misin?

vitamin61 09-01-2010 09:01 PM

bence de mantığı biraz açarmısın? uzak kaldığımızda ilk başlarda ölecek gibi oldum nefes alamadığımı hissettim yemek yemedim baya zayıfladım herkes de fark etti. ama şu son günlerde nedense ona kavuşabileceğim hissi yerleşti içime ve yine ona aşıkmıyım soruları canlandı kafamda. ya yine biraraya geldiğimizde ondan soğurmuyum düşünceleri...

esra90 09-01-2010 09:03 PM

tabiki...bu soruda sorulmamş ama ben ekleyim dedim..
aradığın özellikler karakter,davranışlar yaşam tarzı bunun yanısıra bu yola başlayacak vaktin doğru vakit olup olmadığı tabiki bu en önemlisi.doğru kişi olduğunu hissetmen lazım dediğim gibi doğru zamanda..

esra90 09-01-2010 09:05 PM

seni ondan soğutan şey ne ki bu da önemli bence.. soğuma nedenin duygu karmaşanmı yoksa onda hoşuna gitmeyen bi davranışmı

vitamin61 09-01-2010 09:07 PM

beni çok seviyordu istesem sevgiye boğabilirdi:) biraz çocuksu olmasını sorun ediyordum kafamda belki bana aşık diye sakarlıkları vardı:D arkadaş ortamında kendi halindeydi vs bunlar düşündürüyordu beni. onun dışında karakteri kişiliği sağlam iyi ve temiz bir insan. dürüst .

esra90 09-01-2010 09:14 PM

hımm evet seni kesinlikle çok iyi anlıyorum..onu kırmamak için hassas davranıyosun.."onun dışında karakteri kişiliği sağlam iyi ve temiz bir insan. dürüst . " bu özelliği "biraz çocuksu olmasını sorun ediyordum kafamda" bu özelliğini bastırıyomu sence.??

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:19 AM.