Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ertelemeyi Bırak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=253)
-   -   Ertelemeyi Bırak Script İçeriği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1075)

etf 24-03-2007 01:57 AM

Ertelemeyi Bırak Script İçeriği

You complete what you start. Procrastination is a thing of the past. You see it through. You outline complex tasks. Break them down into manageable segments. Develop a timeline of when to start and when to complete each segment. You put them all together. You complete what you start. The old ways of procrastination, and their underlying causes, are meaningless, unimportant, irrelevant, part of the past. Not now. Not in your future. You are now the type of person that completes what you start. You are now the type of person that makes it happen."

Başladığın işi bitiriyorsun.Erteleme alışkanlığı geçmişte kalan bir şey.Sana karmaşık gelen işlerin bir taslağını çıkarıyorsun.Başedebileceğin parçalara bölüyorsun.Her parçayı Ne zaman başlayıp ne zaman bitreceğin ile ilgili bir zaman çizelgesi hazırlıyorsun.Ve başladığın işi bitiriyorsun.Eski erteleme alışkanlıkları ve bu alışkanlığın altında yatan nedenler senin için anlamsız,önemsiz artık.Onlar geçmişin bir parçası.Şimdinin değil.Gelecekte ki hayatında da erteleme alışkanlığına kesinlikle yer yok.Şimdi başladığı işi bitiren bir insansın.Şimdi eylem yapan birisin.

Deria 18-06-2007 01:23 PM

Ynt: Ertelemeyi Bırak Script İçeriği

ben de farkettim.
şunun yapayım bunu yapayım diyorum ama çoğu zaman erteliyorum. sonra da büyük ihtimalle unutuyorum ya da canım istemiyor yine erteliyorum.
o yüzden bende bundan sonra listeme bu telkini de ekleyeceğim.
tşkler

nev6zat 14-10-2007 11:18 PM

merhaba arkadaş, yazını yazalı 4 ay geçmiş.Bu telkinleri dinledikten sonra bişey farkettin mi kendinde sence faydalımı?önerirmisin?

ayses 30-10-2007 08:23 AM

merhaba deria, bende yeni dinlemeye başladım telkinleri..bu tekini ilk defa bugün dinlemeye başladım ve sendeki değişiklikleri merak ettim.deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim

shamanic 30-10-2007 10:25 AM

nev6zat ve ayses arkadaşlarım.. merhabalar... actionsmile

Deria uğradığında mutlaka kendi deneyimlerini de sizlerle paylaşacaktır.. bu arada benim deneyimlerle idare edin..

bir yıl kadar önce çok bunldığım bir döneme girdim.. ve bu dönemdeyken her şeyi ertelemeye başladım..

çok titiz ve aşırı düzenli bir insanımdır.. ama eşim olmasa ve ona lazım olmasa ütü yapmıcam..
(bu arada neredeyse çorapları bile ütülerim)
ütüler aldı başını gidiyo.. 1,5 ay olmuş zorunlular haricinde hiç bir iş yapamıyorum.. sadanim

bayılırım kitap okumaya.. aldığım kitaplar bir köşede duruyo..
koleksiyon için alınmış gibi iki ay geçmiş üstünden kapağını kaldırmamışım hiç birinin.. tuh788

v.b bi sürü şey.. zaten hepsi birbirini tetikliyor ... ipin ucu bi kaçtımı tut tutabilirsen.. hih33

bu telkine ve erken kalkma telkinine ağırlık verdim o dönemde 2 hafta kadar sonraydı.. blissy
farkında bile olmadan.. her işin bi ucundan tutmuş eski düzenimi tekrar kurmuş ve kahvem elimde kitap okurken buldum kendimi... coffe2

yine eskisi gibi keyif alarak yapıyordum herşeyden önemlisi ... telkinlerin etkili olduğuna da o zamanlar kanaat getirmiştim zaten..

sizlerinde bir an evvel istediğiniz koşulların hayatlarınızda oluşması dileğiyle.. ttli3

takıldığınız konularda yardımcı olmaya çalışırız hepimiz.. keyifli dinlemeler dilerim.. music45

sevgiler...

selero 30-10-2007 11:58 AM

sevgili shamanic,
paylasimlarin icin tesekkürler 956k
ben de bu arada hazır konu acılmısken Atakan'dan bir ricada bulunacagim
Klasik müzik versiyonu lütfeeennnnnnn 96
yoksaaa erteleye erteleye ereye varır bilmiyorumm sad456

ayses 30-10-2007 06:25 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı

Deria uğradığında mutlaka kendi deneyimlerini de sizlerle paylaşacaktır.. bu arada benim deneyimlerle idare edin..

bir yıl kadar önce çok bunldığım bir döneme girdim.. ve bu dönemdeyken her şeyi ertelemeye başladım..

çok titiz ve aşırı düzenli bir insanımdır.. ama eşim olmasa ve ona lazım olmasa ütü yapmıcam..
ütüler aldı başını gidiyo.. 1,5 ay olmuş zorunlular haricinde hiç bir iş yapamıyorum.. sadanim

koleksiyon için alınmış gibi iki ay geçmiş üstünden kapağını kaldırmamışım hiç birinin.. tuh788

v.b bi sürü şey.. zaten hepsi birbirini tetikliyor ... ipin ucu bi kaçtımı tut tutabilirsen.. hih33

bu telkine ve erken kalkma telkinine ağırlık verdim o dönemde 2 hafta kadar sonraydı.. blissy
farkında bile olmadan.. her işin bi ucundan tutmuş eski düzenimi tekrar kurmuş ve kahvem elimde kitap okurken buldum kendimi... coffe2

yine eskisi gibi keyif alarak yapıyordum herşeyden önemlisi ... telkinlerin etkili olduğuna da o zamanlar kanaat getirmiştim zaten..

sizlerinde bir an evvel istediğiniz koşulların hayatlarınızda oluşması dileğiyle.. ttli3

takıldığınız konularda yardımcı olmaya çalışırız hepimiz.. keyifli dinlemeler dilerim.. music45

sevgiler...

çok teşekkür ederim ilgilenip soruma cevap werip bilgilendirdiğin için..şimdi ben uyumadan önce yine dinlemeye dewam ediyorum..yararı olacağını umarak smiliyface

shamanic 12-11-2007 03:37 AM

rica ederim ayses ve nergis cim...

nergis bir önerim olacak ... klasik müzik versionu ne zaman olur bilemiyorum ama... 4897
doğa versionunu dinlerken başka bir programla da sevdiğin klasik müzikleri dinleyebilirsin... music45

telkinleri dinlerken sesini çok yüksek açmamıza gerek yok zaten.. ben öylede dinliyorum çoğu zaman...
bi dene istersen... b456

sevgiler.. actionsmile

silviya 22-11-2007 09:02 PM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı

sevgiler...

harika!ben yeni başladığım için ego ve suçluluk telkinlerinde sonra mutlaka dinlemem gereken scriptlerden biri!hayatımda ipin ucu kaçmış durumda hatta belki hiç tutamadım o ipi.baç ucumdn bekleyen kitapları okuyup bitirdiğimde kesinlikle yazıcam buraya :)

metin06 25-12-2007 10:08 AM

Ya ben ertelemeyi bırak deyince 'Tepkisizlikten vazgeç tepki ver' gibi birşey de anladım.Çünkü hassas insanlar bunu çok yapıyor.Karşısındaki insanı kırmayayım diye ya da farklı engellemelerden dolayı tepkilerini iptal ediyor ya da çok geç veriyor.Telkin de böyle bir içerikte bulunabilirmiydi acaba.Atakan Bey sözüm sana :))) (tabi fikri olan diğer arkadaşlara da)

hayatimdegisti 25-12-2007 10:19 AM

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı
Ya ben ertelemeyi bırak deyince 'Tepkisizlikten vazgeç tepki ver' gibi birşey de anladım.Çünkü hassas insanlar bunu çok yapıyor.Karşısındaki insanı kırmayayım diye ya da farklı engellemelerden dolayı tepkilerini iptal ediyor ya da çok geç veriyor.Telkin de böyle bir içerikte bulunabilirmiydi acaba.Atakan Bey sözüm sana :))) (tabi fikri olan diğer arkadaşlara da)

Tepki verme konusu ile erteleme konusu ayrıdır.Zaten burada dinlediğiniz diğer telkinler rehber bölümünde belirtildiği üzere tepkilerinizi zamanında vermenizi sağliyor.Sadece bu konuya özel bir scriptde var.Puanlarinizi arrtirip 50.000'e ulasarak yada siparis bolumunden alabilirsiniz.

metin06 26-12-2007 12:14 PM

cevabınız için ve diğer emekleriniz için teşekkürler Atakan Bey..

enchantressezgi 18-05-2008 07:54 PM

selam arkadaşlar ben Ezgi siteyi yen keşfettim ve ilk dikkatimi çekenlerden biri oldu bu erteleme telkinleri !!!
herşeyi çok fazla düşünen bi insanım düşüne düşüne işlerimi biriktire biriktire ciddi anlamda kendimi bi çıkmaza sürüklüyorum .Bunun yıllardır farkındayım "öğrenilmiş çaresizlik"sendromu diye bilinen adım atma,harekete geçme korkusuna dönüşmüştü bu bir zamanlar bende hatta öyleki aldığım kişisel gelişim kitaplarını okumayı bile erteledim...
umarım bu telkin yöntemi işe yarar biran önce deneyip size de tavsiye etmeyi umuyorum
neyse ben çok konuştum ertelemeden indiriyim şu telkinleri...hepimize kolay gelsin=)

birmutluluk 04-06-2008 01:58 PM

dinliyorum ama çok etki hisstmedim
fazla sıkıntıya gelemiyorum mesela ev işlerinde aktivitelerde ertelemiyorum ama iş kitap okumak ders çalışmak beyni yormaya daha fazla kullanmaya gelince sıkıntı basıyo hatta ole ki ateş basıyo birazda mükemmeliyeyçiyim acaba ondanmı böle oluyor başarısızlığa uğrarsam diye zincirlerimi kıramadım bu konuda biraz< kırdım çok ta değil hiç kırmadımda diyemem beynimi daha aktif kullanmak istiyorum uuufff

adal 01-12-2008 08:14 PM

içerikte yukarıda yazılandan farklı olarak "mutlu ol, iyi ol " sözleri de geçiyor. sormak istediğim şudur ki; eğer içerikte yazılanlar dışında da bir telkin varsa özellikle ilk aşamada alt sesleri ayrıştıramazken yanlış edinimler alıyor olmak mümkün mü?

tabi bu soruyu burdan sormam saçma aslında, olumsuz herhangi bir içerik olmadığını söylemeniz muhtemel. seçtiğiniz yöntemin gerçekten bilinçaltına işlemekten ziyade sesleri duymaya çalışırken tam odaklı dinlememizle alakalı olduğunu düşünüyorum.

sitenize şans eseri denk geldim ve alt sesleri biraz uğraştıktan sonra duymaya başladım. yalnız yukarıda da belirttiğim gibi olumsuz olmasa da alt seslerde verdiğiniz içerikten farklı şeyler duymak beni bu soruyu sormaya yöneltti bu konuda biraz detaylı bilgi alabilirsem sevinirim.

bedirencin 01-01-2009 10:31 PM

merhaba
ben yaklaşık 2 haftadır siteyi takip ediyorum .ego güçlendirici ve suçluluk ile ilgili olan mp3 leri 4 gündür dönüşümlü olarak dinliyorum.3 ay sonra zor bir sınavım olduğu için de gece uyurken ve gündüz ders çalışırken sınav stresi ile ilgili olan mp3ü dinliyorum.henüz bir farklılık hissetmedim ama sanırım daha erken olduğu için.ama benim sınavım çok yaklaştı ve konuların çoğu ezbere dayandığı için en az birkaç defa tekrar yapmam gerekiyor.spariş bölümünde eğitim ile ilgili cd ler gördüm ama hiçbirinin script içeriğini bilmediğim için sınava yönelik çalışlmamı hızlandıracak ve tekrar sayımı azaltacak cd lerin hangileri olabileceğini bilmiyorum.beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.zamanım az olduğu için bir an önce başlamak istiyorum.şimdiden teşekkürler.

shamanic 02-01-2009 11:57 AM

merhabalar bedirencin..

hayatimdegisti rumuzlu atakan bey e özelden mesaj atarsanız size en uygun telkin hakkında bilgi verecektir..

kısa sürede güzel haberlerinizi almak dileklerimle..
tüm sınavlarınızda başarılar dilerim.. super

sevgili adal senin sorunu yeni farkettim .. utananadam

forumun ilk açıldığı yıllarda mutluluk için ayrı bir telkinimiz vardı..
zamanı daha iyi değerlendirebilmek için daha sonradan mutluluk telkini her telkinin içerisine sabit olarak yerleştirilmiştir..

içerikte duymuş olduğunuz sözler bu telkine aittir..

sevgiler.. actionsmile

boomparanoya 06-02-2009 06:54 PM

bn çok sınavlara çalışmayı erteliyorum bu telkin onada ii gelirmi acaba??

sanemce 07-02-2009 09:48 AM

ertelemeyle alakalı akla gelebilecek heryeşe olduğu gibi, evet ona da iyi gelir onayi

Alıntı:

boomparanoya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308712)
bn çok sınavlara çalışmayı erteliyorum bu telkin onada ii gelirmi acaba??

germencik2008 06-04-2009 10:57 PM

Cevap: Ertelemeyi Bırak Script İçeriği

saol emeklerınıze saglık

tnkuzm 05-07-2009 02:14 PM

Cevap: Ynt: Ertelemeyi Bırak Script İçeriği

ben yeni başladım arkadaşlar .işe gerckten yarıyo mu?

Y@K@MQZ 15-07-2009 10:04 PM

YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKÜREDERİM :)

epiktetos87 13-09-2009 12:10 AM

Erteleme benim hayatımdaki en kötü alışkanlık... Hayatım sürekli birşeyleri erteleyerek geçti, başladığım hiçbir işi tam olarak bitirmedim. Özelillikle dersler konusunda, dersin yüzüne bakmadan üniv. bitirdim bitmesine bitti ama, şimdi ne kadar eksik yönümün olduğunu fark ettim 3-4 gündür dinliyoruym bu telkinleri şimdilik ufak ufak faydası olmadı ama yılların alışkanlığı kolay kolay geçemz bakalım umarım etkisi olur zaten bana etkisi olursa hepinize etkisi olur :)

CIGDEMM 24-10-2009 02:53 PM

mesela su seli sesı telkın mı oluyor....onu dınledıgımde hayatım bırazda olsa duzene gırecegınden mı bahsedıyorsunuz...??

CIGDEMM 24-10-2009 02:54 PM

su selı sesı telkın mı bırı banada acıklasın...

ÇİĞDEM ALTIN

kutayhun 16-12-2011 11:35 PM

arkadaşlar erteleme telkini insanı boş mu hissettiriyor.. buna yanıt verebilecek olan var mı..... kendimi bu aralar böyle sürüncemede hissediyorum bunun nedeni erteleme telkini mi.. saygılarımla....

sweeet 16-12-2011 11:50 PM

Erteleme telkinini dinleyip de bütün işlerini ertelemeden bitirdiysen boşta kalabilirsin. Ama bu telkinin özellikle boşta kalma hissi yaratacağını düşünmüyorum. Erteleme hissi geldiğinde "kalk yap, ne duruyorsun" diyip duruyordum kendime bu telkini dinlediğim zamanlar.

kutayhun 17-12-2011 12:04 AM

içimde bir boşluk var.. arada kapanıyor gibi oluyor... ama kapanmıyor... sonra da ne biliyim.. eskisi kadar coşkulu değilim... yeniden coşkulu olmak istiyorum... acaba kilo verme telkinleriyle mi ilgili bilmiyorum.... acaba telkinleri teker teker mi dinlesem.... bilmiyorum... boşluk duygusundan kurtulmak istiyorum..... acaba neden belki telkinlerle de alakası yoktur.. sevdiğim hiç bir şeyi yapmıyorum........ like thunder from the sky

sweeet 17-12-2011 12:38 AM

Kendinize özel günde en az 1 saat ayırmalısınız hocam. Amaçlar konusunda ilerleme kaydettiniz mi?

Bir de ben kilo verme telkinini sevmiyorum çünkü yemek yemeyi seviyorum. İki onu gece dinlediğimde beni uykumdan uyandırıyor. O telkin beni rahatsız ettiği için en az dinlediğim telkinlerdendi. Zaten çok da ihityaç duymadım. Spor yaparak ve beslenmeme dikkat ederek kilomu korumak daha iyi geliyor bana.

O 1 saati spor yaparak değerlendirebilirsiniz. Bu size enerji de katacaktır.

kutayhun 17-12-2011 01:40 AM

inşallah.. kendime zaman ayırmalıyım... biliyorum... şuan zamanım da yok gibi.. zaman yaratmalıyım

shylina 22-03-2012 02:21 PM

inidremiyorumm

sweeet 22-03-2012 02:37 PM

Erteleme Alışkanlığından Kurtul Doğa Su Sesli Telkini yüklemek için linkin üzerine gelip sağa tıklayıp hedefi farklı kaydet diyiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/ertele...sti.com(1).mp3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:44 AM.