Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Egzersizden Keyif Al (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Egzersiz Keyif Al Dans Video (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=751)

hayatimdegisti 29-01-2007 12:47 AM

Egzersiz Keyif Al Dans Video

[youtube=425,350]pv5zWaTEVkI[/youtube]

Çoğu kişi evine aldığı egzersiz aletini kullanmaz.Keyif almaz egzersizden.İşte muhteşem bir dans show..
partysmiley

hayatimdegisti 11-02-2007 11:51 PM

Egzersiz aletlerinin büyük çoğunluğu alınır ve bir köşeye atılır.Evinde yürüme bandı bisiklet yada bunun benzeri egzersiz aleti alıp heves edip sonra öylece bırakan var mı? derty

murat 11-02-2007 11:58 PM

İsimlerini bilmiyorum ama bu yaz çok büyük hevesle bir set almıştım.İçinde atlama ipi,büyük ortası kalın yaylı bir sopa,birde penseye benzeyen bir alet var.Aldığım gibi duruyor.Tek farkı kutusunu açtım.

yakamozdüşleri 30-04-2007 06:33 PM

Ynt: Egzersiz Keyif Al Dans Video

evet bende aynı gruptanım sabit spor bisikletim var ama nedendir bilmem bir yıldır köşede mahsun beni bekliyo :) Oysa ilk alırken ne hevesle almıştım tahmin edersiniz...

kuman1979 27-09-2007 03:58 PM

ya aslında ben eve spor aleti almaktan ziyade bir spor salonuna kayıt yaptırmayı daha uygun buluyorum. evde insan sağlıklı ve düzenli çalışamıyor çünkü orası spor alanı değil salonda daha iyi konsantre sağlıyorsunuz çünkü oraya herkez spor için geliyor.motivasyon daha rahat oluyor.

anceline 27-09-2007 09:49 PM

Selam öncelikle video için teşekkür ederim , müthiş bir şov gerçekten...insan isterse neler başarmazki....Egzersizi ertelemeyelim derim..Ben haftanın 5 günü 1.5 saat egzersiz yaparım. kendimi çok dinç ve güzel hissediyorum. herkese tavsiye ederim. Zamanla alışkanlık haline geliyor ve yaşam kalitenizi arttırıyor...

melinaa 13-01-2009 05:32 PM

Bu spor yapma alıskanlıklarını nasıl kazanıyorsunuz..Devamlı aylarca her gun bellı saatlerınızı ayırıpp..Cok dısıplınlı bisi benım elım kolum kalmıyo cogunlukla.Cok halsız oluyorum cok ıstıyorum ama üseniyorum tabıkı.İsin sırrı ne

aysegul_tirtil 13-01-2009 05:46 PM

Ben sadece tibet yogası yapıyorum ama düzenli egzersiz yapabilmeyi isterdim.bide canınızın istedigi gibi oynama yolu var.bir dıskoda asla yapamıycanız komık ötesi ki benimki öyle evde yalnız yapabilirsiniz.arada bi kendinize süpersin vay bu nasıl stiller demeyi unutmayın.kendinize gülmekten pek oynayamıyorsunuz ama olsun.gülmekte egzersiz sayılıry789

Belgin ∞ 13-01-2009 11:33 PM

Benimde 2 yıl önce aldığım bir kondisyon bisikletim var.İlk günler binmiştim ama şimdi duruyor öyle.Baktıkça utanıyorum kafamı geri çeviriyorum.Çok zorluklarla almıştım oysa. y789Kesin binerim demiştim.Ama öylece duruyor duvar kenarında.

yeni bir hayat 13-01-2009 11:43 PM

Genelde çevremde gözlemlediğim birşey..Pekçok yakınımın bu tarz aletleri var,fakat bir köşede tozlanıyor..Benim de olsa en fazla bir hafta kullanırdım herhalde.

En güzeli yürüyüş aslında, belli ritmik bir tarzda yürüyüş gerçekten faydalı..Bunun için kilo sorunu olmasına da gerek yok,sağlık için yapılmalı..Yanınıza birde anlaştığınız bir arkadaşınız olursa değmeyin keyfine..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:11 PM.