Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=241)
-   -   Ego güçlendirici Suçluluk Duyguları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=620269)

Master50 15-12-2011 07:36 PM

Ego güçlendirici Suçluluk Duyguları

Merhaba ben iki telkinide 2 haftadır gunde yaklasık 8 saat dinliyorum ve hiç bir degişiklik olmadı forumdaki yorumları okuduktan sonra telkinlerden bekledigim yukseldi fakat bunlardan hiç biri bende gorulmedi ayrıca bu telkinlerden en etkilisi hangisi 2 haftadır dinliyorum hiç bir degismeye rastlamadım ilk gunler basım agrıyodu sımdı oda gecti ama bende bir degsme yok simdi iki hafta oldu ve kendine guven yada sosyallik artırıcıyı dinleyecegim sizce hangisini dinleyim ilk once hangisi daha etkilidir ?

Sole 15-12-2011 07:56 PM

Cevap: Ego güçlendirici Suçluluk Duyguları

Ama boyle 2 haftada mucizeler beklemeniz olmaz ki.. ben 1 bucuk aydir dinliyorum, yavas yavas goruyorum etkilerini ama eminim zamanla daha da artacak..
Biraz sabirli olursaniz ve inanirsaniz muhakkah olacaktir..

maxhealth 15-12-2011 08:22 PM

Merhaba.Suçluluk duygusunu listenden kaldırabilirsin.Ego güçlendiriciyi listende sabit tutmalısın.Ego güvenin yanına istediğin telkinleri zamanla eklemelisin.Bana göre Newage diğerlerinden daha etkili tabi kişinin sevdiği müzik olursa dinlerken sıkılmaz.
Müziğin sesini açmanıza da gerek yok.Müziği duyacak sekilde dinlerseniz arkaplanda yani sıkılmadan dinleyebilirsiniz.

Master50 15-12-2011 09:46 PM

uzun suredir dinleyenler gercekten hayatınız degıstı mı peki ?

maxhealth 15-12-2011 10:02 PM

Ben uzun süre dinlemedim ama Uzun süre önce DÜZENSİZ dinledim.Dİnlediğim sürelerde beni değiştirdiğini deneyimledim.
Değişmek dediysek te laf olarak değil.Dikkatimi uzun süre toplamakta güçlük çeken biri olarak derslerimde dersi pek takip edemiyordum fakat telkinlerle hem dikkatim hem de yaptığım işime (ders dinlemek vb.) ilgim yoğunlaştı.Yine o dönemlerde
konsantrasyonum (ki ben de pek yok :):):) ) tavan yapmıştı.Herhangi hareketli bir cismi duruyormuşcasına görebiliyordum.
Hareket eden cisim değil de DÜnyaymıs zannediyordum:)Daha sonra ego güçlendiricinin içeriğinde konsantrasyon arttırma
özelliğini gördüm.

eylüll 24-12-2011 09:07 PM

merhabalar, Telkin cd leri ne kadar zaman dinlenmesi gerektiği hakkındaki bölümü okursanız ve uygularsanız daha iyi sonuç alacağınızı umuyorum..21 gece uyurken dinleyip 1 hafta ara verip,tekrar 21 gün dinleyip,tekrar 1 hafta ara verip ,21 tekrar dinlememiz gerekiyormuş.yani 3 kez 21 gün dinlenmesi gerektiğini yazıyor. iyi sonuç alınması için.bütün telkin cd leri bu şekilde dinleyinn.. iyi sonuçlar almanız dileğiyle.....

Ceyhun Tagiyev 19-01-2017 10:41 PM

Meraba arkadaslar, simdi herkesin kendi düşüncesi var ama bu mesajların bizim bilinç altımıza ne yerleştirdiğini veya iyi etkileriyle yanısıra bi zaman sonra kötü etkilerinin olup olmayacağını bilmiyoruz. Psikolojik sorunları olanlar psikoloğa görüne bilir( ben de dahil). Fakat böyle içeriğini bilmediğim şeylerden korkuyorum açıkcası.. teşekkürler..

MuminOKAN 19-01-2017 11:32 PM

Tüm telkinlerin içerikleri mevcut. İsterseniz üyelerin değişim günlüklerine de bir göz atabilirsiniz.

anonim13 20-01-2017 11:41 AM

ben şahsen bu telkinleri 1 değil 2 senede olsa dinliycem ölebi piskopatım :D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:10 AM.