Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

Beni Oku! -pişman olmayacaksın.

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici Beni Oku! -pişman olmayacaksın. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bende ilk telkin müziklerini dinlediğim, suçluluk duygusu, kendine güven, ego güçlendirici ve mutluluk telkinleri ilk dinlediğim telkinlerdir. İnanın neredeyse 24 saat dinliyorum. Sadece dışarıya çıktığım zamanlar ve arkadaşlarla görüştüğüm zamanlarda dinlemiyorum. Evde, işte, uyurken, tv izlerken, film seyrederken, iş yaparken, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

Beni Oku! -pişman olmayacaksın.

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-09-2010, 11:27 AM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,168
51 Mesajinıza toplam 162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mertmis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Beni Oku! -pişman olmayacaksın.

Bende ilk telkin müziklerini dinlediğim, suçluluk duygusu, kendine güven, ego güçlendirici ve mutluluk telkinleri ilk dinlediğim telkinlerdir. İnanın neredeyse 24 saat dinliyorum. Sadece dışarıya çıktığım zamanlar ve arkadaşlarla görüştüğüm zamanlarda dinlemiyorum. Evde, işte, uyurken, tv izlerken, film seyrederken, iş yaparken, müzik dinlerken, şu an bu sitede dolaşırken bile telkin müziklerim açık durumda etkileri inanılmaz. Eskiden ya çok kararsızdım, yada acele karar verirdim, her şeyi erteleme alışkanlığım vardı, sonra yaparım diyordum ama sonralarım ya geç geliyordu ya da hiç gelmiyordu. Çoğunlukla sadece alış veriş yaparken acele kararlarım olurdu ancak yaşamımla ilgi pek çok kararsızlıklar yaşıyordum. Hayatımla ilgili bir karar alıyor ancak asla uygulayamıyordum...artık kendimi öyle hissetmiyorum. Artık kararlarım net ve onları uyguluyorum. Teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-10-2010, 07:53 PM   #32 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road

Sizin adınıza sevindim arkadaşlar; ne yazık ki bende böyle değişimler olmadı.. :(
Olumlu değişimler var tabi ama sizinki kadar büyük değil.. Hatta şu an daha kötüyüm bile diyebilirim... :(
Fizyooljik olarak bi olumsuz etki şu; bağırsaklarım kötü oldu yani sanki bağırsaklarımda birşey var gibi; öyle büyük sancılar falan yok ama bu bilinçlatıyla ilgili birşey sanırım.. Birde kansızlık hastalığım daha çok nüksetti.. :( Ben iyi olmak istedikçe karşıma hep böyle engeller çıkıyor oysa ben çok mu şey isityorum sadece hayatım aydınlık olsun istiyorum... :(
Alt 12-10-2010, 12:42 AM   #33 (permalink)
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough

Bu siteyi forumu ilk görüp yorumları okuyup telkinleri ise yavaş yavaş dinlemeye başladıktan sonra bende çok umutlydum ilk günler değişimler oldu ama sonra sonra sıradanlaştı herşey

işe yaramadığını düşünmeye başladım.

kendimizi kandırıyoruz bu telkinleri bizde verebilirz kendimize ooysa
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2010, 01:08 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road

Ama bu telkinleri kendimize verebilmek içinde güçü olmak gerek sanırım.. Ben okadar güçlü değilim kendi adıma..
Alt 01-11-2010, 12:42 AM   #35 (permalink)

crisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
3 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
crisis is an unknown quantity at this point

benim bilinçaltım esnek değil o zaman ...12 Ekim den beri sürekli ego güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinlerini dinliyorum ama henüz bi değişiklik olmadı :( ne kadar devam etmeliyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
crisis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2010, 03:23 AM   #36 (permalink)
Teğmen

Jdarc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 31
50 Mesajinıza toplam 319 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Jdarc is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar. Sizden böyle yorumlar okumak açıkçası üzdü beni.
Sakın ama sakın; olumlu düşünmeyi bırakmayın. Öğrenilmiş çaresizlik gerçeği hayatlarımızın her anını istila etmekte. Bunu reddedeceğiz!
Belki de sorun bilinçaltınızda olmayabilir? Bu benim fikrim elbette.
Çok derin ruhların sahipleri olmayabilirsiniz.
Ve belki de asıl problemler, sizi direkt olarak etkileyen problemler gün yüzünde duruyor olabilir. Her zaman bilinçaltımızın rüyalarda ciddi anlamda ortaya çıkacağını iddia edemeyeceğimiz gibi, bilinçaltının olumlanmış olmasının bilinci her zaman olumlu yönlendirmeyebilir.

O zaman ne yapalım?
Öncelikle, kim olduğumuz, ne olduğumuz sorusuna yanıt verelim.
Kendimizi sevmek için çok nedenimiz var. En basiti, buraya değişim için geliyoruz. Günümüzde pek çok insanın gerici-beyne sahip olduğunun, değişikliğe açık olmadığının farkındayız.
Ya siz?
Siz farklısınız, değişime açıksınız.
Özelsiniz.
Güzellik, zeka daima kişisel bir ölçüte sahip olacaktır. Ve sizin kendi hakkınızdaki olumsuz düşünceleriniz, belki de gerçekten güzel olduğunuz gerçeğini değiştiremez!
Kim olduğunuzu düşünün.
Sevginin önce insanın kendinde başlaması gerektiğini; böylelikle diğerlerine de yayılacağını düşünün.
Özel olduğunuzu bilin, neden?
İnsanlar birbirinden nefret ederken, siz en az kendinizi önemsediğiniz kadar diğerlerini de önemsiyorsunuz. Benim nezdimde bir insanı değerli kılan budur.
Başkalarını insan oldukları için sevmek.
Şahsen ben kendimi seviyorum; çünkü insanı insan olduğundan seviyorum.

Kim olduğumuz sorusunun cevabını verdikten ve en güzel özelliklerimizi kendimize ayna karşısında seslice tekrarladıktan sonra, gün yüzünde olan problemlerimizle uğraşalım.
Evrim teorisinin bir parçası da doğal seçilimdir.
Düşünsenize, siz seçilmiş bir topluluk olarak buradasınız, güçlü ve diğerlerinden üstün olduğunuz için tabiat kendisine sizi seçti!

Bilincinizle konuşun!
Dediğim gibi, belki sorun bilinçaltınızda değildir.
Sevgiler..
Jdarc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2011, 06:50 PM   #37 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
begumg@gmail.com is an unknown quantity at this point

Çok sevindim!!!! Umarım hep böyle mutlu olur, mutlu mesut devam edersin :)
Ben de daha 2 gündür dinliyor olmama rağmen, sabahları uyandığımda otomatikman yatağımı toplamaya başladım! Hem de bunu yaptığımı, annem ''Hayrola, başına saksı mı düştü?'' dedikten sonra farkettim! Müthiş bir değişim benim için! Ve artık daha kararlıyım, daha istekliyim vee yapmam gerekenleri daha kontrollü yapıyorum. Şahane! Bakalım ileriki zamanlarda neler olacak.
begumg@gmail.com isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2011, 06:58 PM   #38 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
35 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sivasyıldızı will become famous soon enoughsivasyıldızı will become famous soon enough

telkinler irademizle yaptığımız şeyler,mücadele ediyoruz,şöyleki deniz kenarında oynayan kumdan kale yapan çocuklar gibi yada sevdiğinin adını kuma yazanlar gibi ama bir dalga herşeyi siliyor,
telkin ediyoruz ama hayat acımasız insanlar bencilleşmiş bir anda siliveriyorlar emeklerini,
endoğrusu kendimize şu telkinde bulunmalıyız acılardan tatalmayı öğren.
sivasyıldızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2011, 02:39 PM   #39 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Alıntı:
sivasyıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
telkinler irademizle yaptığımız şeyler,mücadele ediyoruz,şöyleki deniz kenarında oynayan kumdan kale yapan çocuklar gibi yada sevdiğinin adını kuma yazanlar gibi ama bir dalga herşeyi siliyor,
telkin ediyoruz ama hayat acımasız insanlar bencilleşmiş bir anda siliveriyorlar emeklerini,
endoğrusu kendimize şu telkinde bulunmalıyız acılardan tatalmayı öğren.
Oy oy oyy,,ne karamsar bi bakış açısı bu böyle,,
"acılardan tat almayı öğren" bunu şarkı sözü olarak Müslüm Baba ya verelim
Yalnııız,, bu sözü telkin eder durursan kendine,,hayattan tat alabilmen için bol bol acı çıkar karşına,,söyliyim dee,,şaşırma!
Alt 23-01-2011, 04:08 PM   #40 (permalink)

Tesekkür: 0
14 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serdengeçti is an unknown quantity at this point

doğru mu söylüyor acaba
serdengeçti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks