Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ego(Güven)Güçlendirici (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=241)
-   -   hayatım gerçekten değişti.... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=372072)

artun96 12-06-2009 07:41 PM

hayatım gerçekten değişti....

yaklaşık 6 yıldır reiki ile ilgileniyorum.Master 3a uyumlamasını aldım. Üzerinde çalışıyorum.Bu arada kuantum ile ilgileniyorum.Hayatınız gerçekten değişir ama siz isterseniz..

sudem8 12-06-2009 07:47 PM

Cevap: hayatım gerçekten değişti....

Alıntı:

artun96 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 466344)
yaklaşık 6 yıldır reiki ile ilgileniyorum.Master 3a uyumlamasını aldım. Üzerinde çalışıyorum.Bu arada kuantum ile ilgileniyorum.Hayatınız gerçekten değişir ama siz isterseniz..

25889Kutluyorum seni artun.Ben de kuantumlabir senedir ilgiliyim çok faydasınıgördüm.reiki eğitimi almayı çok istiyorum...ışık ve sevgiyle kal...t678

gelenbeli 13-06-2009 06:30 AM

artun96 kuantum olumlu düşünceyle aynı şey mi? veya secret olayı ile? değilse kuantumun kendine özel maddeleri var mı?

*

hatunakkaya 10-08-2009 10:11 PM

merhabalar ben yni üye oldum. hayatınız bir anda nasıl değişiyor merak ediyorum

pofuduk 11-08-2009 12:33 PM

evet, istiyorum.Çünkü ben buna değerim.

fk35 14-08-2009 02:58 PM

Merhaba Artun,
Ben de reiki yapıyorum. Bu siteye üye olduktan sonra Kuantumla ilgilenmeye başladım.
Bu aslında benim uzun zamandır kendimde farkettiğim bir şeydi. Şimdi bunu hayatımda olmasını istediğim şeyler için farkında olarak yapıyorum. Sonuçlar oldukça iyi.
Mutlu paylaşımlar dilerim.

Sevgi ve ışıkla...

dodotanya 09-09-2009 05:00 PM

reiki işe yarıyo mu biraz daha açar mısınız bende yeni üye oldum ve hayatım gerçekten değişsin istiyorum..istemek bile bir aşama sanırım :)

dodotanya 09-09-2009 05:09 PM

birde illaki şifacının el vermesi şart mı reiki için...uygulanışını bulup kendimiz yapamaz mıyız :(

ademakif 09-09-2009 05:37 PM

peki hayatımız reiki olmadan da değişebilir mi?

dr.can 20-09-2009 11:16 PM

Forumdaki tum arkadaslara kalpten gelen sicak birer MERHABA !!!!
Ben araniza bugun katildim, bu site tam da hipnozu arastirirken karsima cikti, ve saniyorum ben kendimle ilgili degisiklikleri gerceklestirebilmek icin evrene cok fazla istek gonderdim :)
Ve iste evrenin cevabi, BURDAYIM :))
Bu aksam 'ego ve guven' ve bir de 'kilo verme ve guven' adli scriptleri dinlemeye basliyorum, kendime 10 gun sure vermeyi planliyorum;
deneyimlerimi sizlerle de paylasicam...
Sevgiler...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:44 AM.