Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eft (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=292)
-   -   Eft ve yüz kızarması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=13881)

unbukalemun 26-09-2008 06:08 PM

Eft ve yüz kızarması

Sitede gördüm bi üye eft sayesinde kızarmayı gidermis bu konuda görüş ve tavsiyeleriniz neler?

nevresim 21-01-2009 02:16 AM

bende merak ettim

nidanem 21-01-2009 09:55 AM

eft yi yüz kızarması için bende denedim birazcık tabi eftyi keopsun videosundan öğrendim kadarıyla yaptım. sonuç ne dersiniz. tabiki hüsana uğradım. olmadı yine kızardım fakat bu defa kısa sürdü kendi rengime çabuk kavuştum.eft den olmuş olabilir ben devam edecem hergün yapacağım insallah işe yarar.

nevresim 21-01-2009 10:54 AM

Alıntı:

nidanem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306822)
eft yi yüz kızarması için bende denedim birazcık tabi eftyi keopsun videosundan öğrendim kadarıyla yaptım. sonuç ne dersiniz. tabiki hüsana uğradım. olmadı yine kızardım fakat bu defa kısa sürdü kendi rengime çabuk kavuştum.eft den olmuş olabilir ben devam edecem hergün yapacağım insallah işe yarar.

o video yu nerden temin ettiniz acaba bende uygulamak istiyorum?

nidanem 21-01-2009 02:24 PM

nevresimcim istanbul seminerinin videolarını yayınlamıştı atakan bey ordan izleme fırsatım oldu ama şimdi başka bölüme kaldırıldı galiba istersen atakan beyden ulaşmaya çalış. önce başka videolarda izledim internetten. ben genel olarak baktım internetten. keopsun videolarıda çok güzeldi.yüz kızrmasınıda kendimce sözleri değiştirdim oşekilde yaptım.sevgilerimle.

yeni bir hayat 22-01-2009 01:55 AM

Alıntı:

nidanem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306822)

Merhabalar.

Eft'de keops'dan öğrendiğim kadarıyla,yaşadığımız sorunu kabullendikten sonra ona 1 ile 10 arası numara veriyoruz nidanem'ciğim..Ve sıfıra düşürene kadar dileğimizde ısrarcı olmamız gerekiyor.Yani o duyguyu tamamen serbest bırakmamız gerekiyor..
Daha fazla bilgi için Keops'un yazılarını da takip etmeni öneririm..

Sevgiler..actionsmile

çerkeskızı 23-10-2009 07:03 PM

Cevap: Eft ve yüz kızarması

bende çok kızarıyodum dediğim gibi eft ile geçti gerçekten inanarak uygulayın hemde telkinleri dinleyin çok daha sosyalim artık esen kalın.

Selm_A 24-10-2009 09:37 AM

Ben telkinleri dinlemeden önce çok fazla kızarıyodum bu yüzden de kimseyle konuşmak, sohbet etmek istemiyodum ama artık hiç kızarmıyorum:)Çok müthiş bişey bu telkinler.Yapanların eline sağlık.Hakikaten hayatımı büyük ölçüde değiştirdi-değiştiriyor.

innuma 25-12-2009 06:51 PM

Arkadaşlar ben eft eğitimi aldım.Uygulama gayet basit ama malesef ben birebir öğrenmek isteyen biriym birşeye başlayabilmem için tam olarak kavramam lazım.İlk zaman kafam karıştı çünkü eğitmeniz tek cümle kullanmıyordu.Bense birebir ne demem lazıma odaklanmıştım.Uzun bir aradan sonra tekrar öğrendiklerimi uygulamaya karar verdim.Sonuç tabiki gayet iyi.Şunu kavradım hareketleri tekrarlarken mümkün olduğunca spesifik olmak faydalı ve duygunun tamamen boşaltılması için gülünç şeyler söylemek işe geyet yarıyor.örneğin;yüzüm kızarıyor fırın gibi oluyorum dokunanın eli yanacak sanki şimdi nerden çıktınki sen gibi:)
Buarada bende yüz kızarıklığı yaşıyordum arkadaşlar hemde çocukluk yıllarında hiç böyle bir durumum yoktu lisede de gayet iyi sosoyal bir tiptim.Üniversiteye gelince bir müddet sonra sorunlarım oldu. ve ne dersiniz 22sene sonra yüz kızarması başladı bende:)Çok dert ediyordum dert ettikçe kızarıyordum.Arkadaşlar tek yolu düşüncelerinizi sakinleştirmek meditasyon bunu gerçekten sağlıyor

voice 27-01-2010 02:13 AM

alevlı meyva tabagı gıbı cayır cayır yanan kızaran arkadaslar..
bende belkı bunun üstesinden gelirim diye eft'ye basladım..yazılarınızı okudukca içim rahatlıyor..
çünkü ben yapım gereği genelde herseyin üstesinden kendim gelmeye calışıyorum.birinden destek almayı bırakın derdımı bıle acmam maalesef..kontrol yine bende yine tek başımayım bu yolda ama sizinde yol göstermenize minnettar kalırım.
saolun şimdiden....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:28 AM.