Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=316)
-   -   Forumumuza yönetici olmak isteyen üyelerimiz başvurularını buradan yapabilirler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=623072)

hayatimdegisti 15-06-2013 08:21 PM

Forumumuza yönetici olmak isteyen üyelerimiz başvurularını buradan yapabilirler

Merhaba Arkadaşlar
Forum ile ilgilenicek forum kurallarını forumun aktifliğini takip edecek üyelerimiz bu bölümden başvuruda bulunabilirler.Forumda mesajları olan aktifliği olan üyelerimiz yöneticilik için değerlendirilecektir.
Bundan sonra çok daha aktif olacağız.
Bende bundan sonra hep teknik hem diğer konularda gerekli güncellemeleri yapacağım...

ßyKuS 15-06-2013 08:29 PM

Cevap: Forumumuza yönetici olmak isteyen üyelerimiz başvurularını buradan yapabilirle

Ben ben ben ben ben :)) Eğer üye seçilirsem foruma daha sık girmeye ve sorumluluklarımı yerine getirebilirim. :))

Işıklı yol 15-06-2013 09:52 PM

Cevap: Forumumuza yönetici olmak isteyen üyelerimiz başvurularını buradan yapabilirle

Malesef çok fazla online olamayacağım yoksa kesinlikle aday olmayı düşünebilirdim.

Işıklı yol 15-06-2013 10:06 PM

Allah bir insanı senin elinle ayağa kaldıracaksa, sen nasıl elini uzatmazsın?Allah seni insanlara sevdirmek istiyor,Allah senin dağılmış parçalarını topluyor.Aşka nankörlük etme!

Şemsin bu söz arkadaşlar. Burada bir çok arkadaşımız hayallerine yol bulabiliyor. Umut olabiliyorsunuz insanlara. İşte bu yüzden bir kaç kişi olduğunuzda çok fazla mesai harcamanız gerekmez. bence düşünün derim arkadaşlar.

annie hall 15-06-2013 10:08 PM

Keşke fazla online olabilme imkanın olsaydı da sen de yönetici olsaydın. Yakışırdı sana :)

maviinci 15-06-2013 10:28 PM

Ben de başvuruyorum! Hayır, gönül koyuyorum bu yola sevincli khkh56

Ben de yönetici olmak istiyorum guitar

Işıklı yol 15-06-2013 10:42 PM

Alıntı:

maviinci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843958)
Ben de başvuruyorum! Hayır, gönül koyuyorum bu yola sevincli khkh56

Ben de yönetici olmak istiyorum guitar

YAKIŞIRRRRRRsuperxy

sweeet 16-06-2013 01:52 AM

Işık olmalı bence yönetimde kesin. Farkındaysan aktiflik madalyası sende bu da seni yönetici olabilecek kadar aktif olduğunu gösteriyor. Sen ol her türlü teknik destekte yardıma hazırım ben korkma yanındayım. :D Darılmaca gücenmece olmasın arkadaşlar sizi de az çok tanmıyorum ama benim oyum en çok Işık abla ya ;)

sweeet 16-06-2013 02:13 AM

Diğer arkadaşlar da olabilir. Ama koordine çalışmalıyız. Yani iş birliği yaparsak forumu çiçek gibi yaparız bence olur, güzel olur. Genç arkadaşları da destekliyorum.

Işıklı yol 16-06-2013 08:21 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843976)
Işık olmalı bence yönetimde kesin. Farkındaysan aktiflik madalyası sende bu da seni yönetici olabilecek kadar aktif olduğunu gösteriyor. Sen ol her türlü teknik destekte yardıma hazırım ben korkma yanındayım. :D Darılmaca gücenmece olmasın arkadaşlar sizi de az çok tanmıyorum ama benim oyum en çok Işık abla ya ;)

hmmm o aktiflik madalyası mıymış? Bende diyorum bana bu madalyayı kim niye verdi? Gerçekten yapmak isterdim. Fakat taşındıktan sonra online olamayacağım. Olmaya çalışırım ama kolay görünmüyor. Şimdi bizim büyük patrondan ayrı yaşıyorum. Burada böyle geziniyorum. Fakat büyük patron (eşim yani) izin vermez. O yüzden boşuna bir şey olur bu. Üzgünüm12389 Fakat eğer imkanım olacak olursa ben sana tekrar yazarım sweeet, talibim derim yönetime. Geçti borun pazarı demezseniz eğer:) o zaman olur. Yani sizden referans istiyorum, ileriye dönükactionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:06 PM.