Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diş Gıcırdatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=383)
-   -   bende dislerini gicirdatanlardanim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1602)

elif2 11-07-2007 09:54 PM

bende dislerini gicirdatanlardanim

uyurken dislerimi gicidattigimi soylediklerinde cok sasirmistim ooo67 gerci ben o anda uyudugum icin beni bu gicirdatma pek rahatsiz etmiyor 44 olan yanimda uyumaya calisanlara oluyor..acaba bu konuda dinlenecek telkin varmi yada hangisi daha cok isime yarar dusun önerilerinizi bekliyorum blook

saime 09-10-2007 07:52 AM

Ynt: bende dislerini gicirdatanlardanim

merhaba elif bunun tıbbi adı burksizim. sebebi isegün içindeki endişe ve kaygılarını dişlerini sıkarak çözmeye çalışıyosun. bu tamamen anksiyete(endişe)lerinin bir sonucu. endişlerden kurtul cdsini dinleyebilirsin. yada bir ekime başvurup anksiyetolitik tedavi alabilirsin.
sevgiyle ve huzurla kal

elif2 09-10-2007 03:37 PM

tesekkurler saime ...ben bu mesaji siteye uye oldugum ilk gunlerde yazmistim..telkinlerden epey fayda goren uyelerden biriyim ama hala dislerimi gicirdatiyor muyum diye hic aklima gelmedi 4897 dur ben bunu esime sorayim,hala gicirdatiyor muyum diye aa34 bu arada hastaligin burksizim oldugunu bilmiyordum,bilgin icin ayrica tesekkurler super

saime 10-10-2007 12:19 AM

bir şey diil. bende de var. bende telkinlerden yarar gördüm. ama hala ara ara oluyor.

ZEYNEPAYY 10-12-2007 01:53 PM

Bende gıcırtadıyormuşum:))
Bunuda yıllar önce gözleri görmeyen yaşlı teyzenin yanında kalmıştım beraber uyumuştuk kadının ödü patlamış sesten:))
Öle diş gıcırtadıyosunki azındaki dişler iyi bile duruyo demişti bana:))

izmirli035 10-12-2007 02:05 PM

bende zaman zaman dis gicirdatirim, bizim ailede sanirim irsi ;ayrica da sayiklarim. ama su an telkinlerin faydasini gordum mu bilemiyorum epeydir yalnizim, sevgilimde bayrama gelmeye caliscak ama bilet bulursa!!! b456

o zaman sorarim ona!!!

hadi iyi gunler kiss3

asisler 10-12-2007 02:09 PM

şiiişşşşşşşşşşttt

gıcırdatmayın bakim dişlerinizi n9598

ZEYNEPAYY 11-12-2007 03:01 PM

smil56

diksiyon 27-02-2008 04:30 AM

aynı sorunu bende yaşıyorum.Bu gün diş doktoruma gittim.artık çenem çok ağrıyordu.doktorum alt ve üst damağın ölçüsunu aldı.şeffaf renkli damaklar yapacak.şeklini tam bilmiyorum.geceleri onu takmam gerektiğini ve zamanla diş gıcırdatmayı keseceğimi söyledi.umarım yararlı olur

civciv 10-03-2008 03:30 PM

bunu oda arkadaşıma sölemeliyim yoksa uykusuz gecelere devam edicemmm üüüüüüüüüüüü 88a öle bi gıcırdatıyo ki sanki pencerenin altından küflenmiş bisiklet geçiyomuş gibiii ığğğğğ

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:55 PM.