Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Bana Gelen CD Hakkında ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622163)

KaanE 28-10-2012 10:32 AM

Bana Gelen CD Hakkında !

Merhaba,

Siteden CD'yi 21 Ekimde Sipariş verdim 24 Ekimde CD Elimde oldu. Parayı Bollukla Çek CD'sini aldıktan sonra içine baktığımda şu mp3'leri gördüm
  • Para Bolluk piano Özel Çalışma
  • Para Bolluk doğa Özel Çalışma
  • Kuantum Para piano Özel çalışma
  • Kuantum Para doğa Özel çalışma
  • Bolluk Bereket piano Kuantum Özel Çalışma
  • Bolluk Bereket doğa Kuantum Özel Çalışma
Şimdiki Sorum Şu ;
  1. 2 Farklı ses var Piano ve Doğa o tamam, Para bolluk, Kuantum Para ve Bolluk Bereket telkinleri arasındaki fark nedir?
  2. Kuantum Para ile Para Bolluk Telkinindeki fark nedir? İkisi de Para ile ilgili Kuantum yazılmış Kuantum denilince nasıl bir telkin oluyor? Ben Kuantum Para ve Bolluk Bereket Telkinini dinliyorum. Para Bolluk dinlemiyorum.
  3. Bunların 3'ünü birden mi dinlememiz gerekiyor yoksa 3'ünde de aynı telkinler mi var 1'ini dinlesek aynı şey mi oluyor? Benim tercihim Kuantum para ve Bolluk Bereket
4 gündür dinlemekteyim şimdilik bir baş ağrısı ya da herhangi bir etki göremedim biraz mutsuzluk hissediyorum ayrıca Rüyalarımı az da olsa eskiye göre daha fazla hatırlıyorum o kadar
Yetkili kişilerden veya bu konu hakkında bilgisi olan kişilerden bu sorularıma yanıt beklemekteyim.

Şimdiden verdiğiniz yanıtlar için çok teşekkür ederim.

sweeet 29-10-2012 08:25 PM

Cevap: Bana Gelen CD Hakkında !

1. Farklı adlı telkinlerin farklı telkin metinleri vardır. Sizin zihninizde yer alan para ve bolluk-bereket inancınızı değiştirmek üzere çalışacak olan metinlerle ayrı ayrı hazırlanmıştır.

2. Tam emin olmamakle birlikte kuantum isimli olan telkinler çekim yasası ile ilişkili metinlerle hazırlanmış olabilir. Bence hepsini dinlemelisiniz.,

3.Sadece piano veya sadece doğa versiyonlarını dinlemeniz yeterli bu sizin tamamen kişisel zevkinize ve tercihinize bağlıdır.

İyi şeyler yazmışsınız etkilerinin farkında olmanız güzel. Her şey gönlünüzce olsun.

Sevgiler.

KaanE 29-10-2012 08:41 PM

Cevabınız için teşekkür ederim sweeet Keşke bana gelen CD'nin yanında bir kağıt vardı onda telkinler yazsaydı iyi olurdu ama sorun yok ben şuanda Kuantum para ve Bolluk Bereket Telkinlerini ayrıca Ego güven güçlendirici dinliyorum. Gece uyurken dinlediğimde baş ağrısı olmuyor fakat gündüz dinlediğimde gözümün yan tarafları ağrıyor, ama sanki daha neşeli olmaya başladım gibi....
Tekrar cevabınız için teşekkür ederim.

KaanE

sweeet 30-10-2012 07:17 PM

Telkin metinlerini maille yollayabilirler belki bence iletişime geçin hem dinlediğiniz şeyler konusunda içiniz daha rahat eder. Telkin metinlerini bir kerelik bilgilenme amaçlı okumak iyidir.

Sevgiler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:29 PM.