Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Yardıma ihtiyacım var... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=371922)

duygu460 31-05-2009 10:34 PM

Yardıma ihtiyacım var...

Ben 2 aydır sf ye yönelik telkinler dinliorum... yalnız benm sorunum şu ... okulda bambaşka biri oluyorum.. sınıfta hiç konuşmuyorum... espri yapmıorumm... Ama okul dışında her yerde aktifim... Okulda farklı bir psikoloji oluo ...Bunu nasıl yenebilirimm...?? Okul dışında örneğin ing kursuna gidiodumm.... Orada kurstakilerin içinde en aktif... en espiritüel i ben oluorum... Ama okulda herhangi bir psikolojiyle sus pus oturuyorum... Gerçekten çok kötü bi durum umarım kurtulurum...

Saygılar...

comte 31-05-2009 10:40 PM

Cevap: Yardıma ihtiyacım var...

Okula gitmenin, ya da okulda olmanın sizde uyandırdığı düşünce-duygulara odaklanırsanız, mutlaka bir şeyler çıkar.super

Yani, okulda olmak, oraya gitmek, sizde, ne ile eşdeğer. Hangi duyguları harekete geçiriyor. Bu soru size çözüm getirebilir. super

duygu460 02-06-2009 04:53 PM

Alıntı:

bymehmet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464667)
Okula gitmenin, ya da okulda olmanın sizde uyandırdığı düşünce-duygulara odaklanırsanız, mutlaka bir şeyler çıkar.super

Yani, okulda olmak, oraya gitmek, sizde, ne ile eşdeğer. Hangi duyguları harekete geçiriyor. Bu soru size çözüm getirebilir. super

O sorunun cevabını bilmiorumm dusun2

yasal06 02-06-2009 09:11 PM

Alıntı:

duygu460 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464946)
O sorunun cevabını bilmiorumm dusun2

merhabalar.. okulda büyük ihtimalle öğrencilerden ya da öğretmenlerden birine kırgınlığnız ya da kızgınlığınız vardır diye düşünüyorum. örneğin snıfta bir espri yapmışsınızdır, anlaşılmamıştır, belki sizinle dalga geçildğini hissetmişsinizdir o anda ve kendinizle bir daha okulda espri yapmayacağım, konuşmayacağım diye anlaşma yapmışsınızdır.. bu tarz olayları düşünün ya da benzer olayları.. bulduğunuzda da olaylar üzerinde tek tek çalışma yapın, affetme çalışması..sevgilerle..

roxie 03-06-2009 12:09 PM

sorunun cevabını bilmiyormuşsun gibi göründüğün zamanlarda aslında cevabı biliyorsundur ama onu kendine itiraf etmekten kaçıyorsundur. Eline bir kalem kağıt al ve kendi kendine dürüst olacağın için teşekkür et. Sorularını adım adım ilerlet. Örneğin ilk sorun : Okula gittiğimde kendimi nasıl hissediyorum? olsun bunun cevabını biliyor olsan bile parmaklarının onu kağıda dökmesine izin ver. Sonra böyle hissetmeme sebep olan olaylar kişiler neler? diye sorabilirsin mesela. Cevaplar kendiliğinden dökülecektir. Fakat bu sırada rahatlamaya çalış ve kendine bol bol teşekkür etmeyi unutma kendinle yüzleştiğin için :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:01 PM.