Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Deja-Vu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=520)
-   -   3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=251037)

hayatimdegisti 06-02-2007 01:36 PM

3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

Tabii ki buna ne derseniz diyin.İsterseniz 3. Göz diyin isterseniz empati yeteneği diyin.Gönül gözü diyin...

Telkinler ilk etapta çevrenizi farklı bir göz ile görmenizi sağlar.Önceden doğal karşıladığınız şeyler artık doğal gelmemye başlar.

İşte belki bir arkadaşınız sizin yaptığınız işleri sanki kendi yapıyormuş gibi göstermiştir seneler boyunca.Oysa artık bunu doğal karşılamazsınız.
Yada çevrenizde ki insanların maskeleri teker teker düşmeye başlar.Bir an için görmediğiniz yüzleri görürsünüz.

Ego güçlendirici ve suçluluk sayesinde önceden her şey için kendiniz suçlarken şimdi etrafınıda ne var ne yok görürsünüz.

-Doğal olarak bu gerçeklerden rahatsız olur tepki gösterirsiniz...

İşte bu gibi durumlarda...

-"Aman sen ne kadar alıngan oldun her şeyden alınıyorsun" gibi tepkiler alabilirsiniz.

Oysa bu alıngan olmak değildir.Sadece değişimin bir sonucudur.

Zamanla tepkileriniz farkındalığa dönüşür.Yani ilk etapta insanların daha önce görmediğiniz yüzlerini görünce kızsanız üzülseniz de daha sonra kızmaktan üzülmekten vazgeçer ve sadece bu farkındalığı yaşarsınız.

Bu durum normal bir süreçtir...

subliminal 07-02-2007 12:49 AM

DAAAAANNNNNNKKKKKKK!!:........... birisine daha dank etti işte :) :))) yazı için teşekkür ederiz atakan abi bizi aydınlattığınız içinnn hismiley

8977 cilgin897 8977 cilgin897 8977 cilgin897

fener77 20-03-2007 09:08 PM

evet gercekten bugün ikinci günüm okuldan gelirken arkadas evine giderken bana haber vermeden gitti diye ona küsmüştüm o da bana ne kadar alıngansın dedi gercekten bu bir değişim olabilir normalde ben böyle bi sebepten kimseyle küsmezdim

yakamozdüşleri 09-05-2007 06:07 PM

Ynt: 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

Kesinlikle duyarlılık artıyor ben daha dün bir örneğini yaşadım ve bir arkadaşla aramız bir sebepten limoni idi, hissederek yaptığı daveti kabul ettim kadar ilginç bir şey oldu ki daha davet ederken amacını anladım ve kendimle baştan bir hazrılık yaptım ne olur ne olmaz diye ve ilk sözlü suçlamada savunmada kalmadım lafımı tepkimi ki çok haklıydım , anında verdim özür diledi ... Çok rahatladım 44

meryemim85 20-07-2007 04:08 PM

bende çok hassaslaştım ve etraftakilere kızmaya başladım.bunun normal olduğunu öğrenmek beni sevindirdi.çünkü telkinlerin yaradığını gösterir.başta inanmıyodum etkileneceğime.teşşekkür ede4rim.iyiki varsınız.saygılar blissy blissy

tulu 11-08-2007 01:24 PM

"Sevgili admin benim size ayrıca soracağım bir sorum var.Son zamanlarda kendimi iyi hissetmekle birlikte ilginç olaylar yaşıyorum.Sanki birileri, bana zararlı olanları hayatımdan ayıklıyor.Olaylar son derece etkili, zorlayıcı hatta.Ancak kabullenip, dersi alıp ya da yüzleşip devam etmem gerektiğini biliyorum.Bana öyle geliyor ki, yaşamımın yönü değişiyor ve yol arkadaşlarımda.Tam anlamıyla bir ayıklanma sürecindeyim.Olumlu düşünceye zihin olumlu tepki verdikçe çevredeki olumsuz faktörler tarafından arındırılıyor mu?Enerjimizin rengi berrraklaştışça bulanık enerjileri itmeye mi başlıyoruz?Teşekkür ederim."

Diye bir soru sormuştum size sanırım cevabımı aldım.Bir de bu var, sorduğunun cevabını almak.Bilinçüstüne soru sorma meditasyonu ile iç sesiniz güçleniyor.Mesela yazdım yukarıdakini az önce ve direk bu sayfaya geçtim.Gün boyunca sorduğum tüm sorulara, gerek iç sesimle, gerek çevreme karşı oluşan farkındalıkla, gerek o an okuduğum kitaptaki bir cümleden alıyorum.Ve tüm bunları deneyimlemeye devam edeceğim.
Teşekkür ederim.

kenny 24-11-2007 12:22 PM

iki haftadır suçluluk ve ego güveni dinliyorum.bende yazılan baş ağrısı,mide bulantısı,aşırı susama gibi etkilerin hiçbiri olmadı hatta başlarda bende işe yaramadığını düşünmeye başlamıştım.ama şimdi gerçekten kendimi iyi hissediyorum.önceden sürekli aklıma gelen geçmişteki kötü olayları şimdi gülerek anımsıyorum.beceriksiz-yeteneksiz olduğumu düşünürken şimdi yapabilirim diyorum vs. bu başlıkta bahsedilen etki ise tamamen şu andaki halimi karşılıyor.sanırım hayatımdaki pek çok kişiyi şutlayacağım çünkü niyetlerinin iyi olmadığına karar verdim dusun yani önceden de pek iyi şeyler düşünmüyordum ama sanki onlarla takılmaya mecburmuşum gibi geliyordu.gereksiz tiplemeleri göndereyim ki yeni insanlara yer açılsın di mi fbsmile

hülyaa 24-11-2007 12:43 PM

Alıntı:

kenny Nickli Üyeden Alıntı
iki haftadır suçluluk ve ego güveni dinliyorum.bende yazılan baş ağrısı,mide bulantısı,aşırı susama gibi etkilerin hiçbiri olmadı hatta başlarda bende işe yaramadığını düşünmeye başlamıştım.ama şimdi gerçekten kendimi iyi hissediyorum.önceden sürekli aklıma gelen geçmişteki kötü olayları şimdi gülerek anımsıyorum.beceriksiz-yeteneksiz olduğumu düşünürken şimdi yapabilirim diyorum vs. bu başlıkta bahsedilen etki ise tamamen şu andaki halimi karşılıyor.sanırım hayatımdaki pek çok kişiyi şutlayacağım çünkü niyetlerinin iyi olmadığına karar verdim dusun yani önceden de pek iyi şeyler düşünmüyordum ama sanki onlarla takılmaya mecburmuşum gibi geliyordu.gereksiz tiplemeleri göndereyim ki yeni insanlara yer açılsın di mi fbsmile

harika.. 25889
telkinler herkezde aynı etkiyi göstermeyebilir..bende ilk başlarda hafif başağrıları oluşmuştu..ama ben yinede telkinlere bağlamadım..olumlu etkilerini görmek istediğim için sanırım..ama akadaşlarımızın paylaşımlarını okudukça,kendimde yaşadığım değişimlerin nedenlerini de anlamış oldum..gerçekten de hayatımdaki fazla kişilerin bir şekilde uzaklaştığını da gördüm..sebepsiz kırgınlıklar bile oldu..hatta görüşmediklerimle görüşmeye,görüştüğüm bir kaç arkadaşımla da fazla görüşmemeye başladım..ilk başlarda bir anlam veremiyor üzülüyordum..sonradan düşündüm..hayatımdan uzaklaşan kişilerin,hayatıma birşey katıp katmadıklarını..farkına varabildim..eskisi kadar görüşmediğim kişiler hayatıma çok girmemesi gereken kişilermiş..telkinler gerçekten de çok etkili..buradaki deneyimi fazla olan arkadaşlarımızın da söylediği gibi..bazılarımız dinler dinlemez etkisini görüyor..bazılarımızda daha uzun dinledikten sonra..ama sonuç aynı sonuç..aydınlığa giden yolda,bol ışıklı günler dilerim..sevgiler..

keops 24-11-2007 01:55 PM

Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

harika.. 25889
telkinler herkesde aynı etkiyi göstermeyebilir..bende ilk başlarda hafif başağrıları oluşmuştu..ama ben yinede telkinlere bağlamadım..olumlu etkilerini görmek istediğim için sanırım..ama akadaşlarımızın paylaşımlarını okudukça,kendimde yaşadığım değişimlerin nedenlerini de anlamış oldum..gerçekten de hayatımdaki fazla kişilerin bir şekilde uzaklaştığını da gördüm..sebepsiz kırgınlıklar bile oldu..hatta görüşmediklerimle görüşmeye,görüştüğüm bir kaç arkadaşımla da fazla görüşmemeye başladım..ilk başlarda bir anlam veremiyor üzülüyordum..sonradan düşündüm..hayatımdan uzaklaşan kişilerin,hayatıma birşey katıp katmadıklarını..farkına varabildim..eskisi kadar görüşmediğim kişiler hayatıma çok girmemesi gereken kişilermiş..telkinler gerçekten de çok etkili..buradaki deneyimi fazla olan arkadaşlarımızın da söylediği gibi..bazılarımız dinler dinlemez etkisini görüyor..bazılarımızda daha uzun dinledikten sonra..ama sonuç aynı sonuç..aydınlığa giden yolda,bol ışıklı günler dilerim..sevgiler..

inanın telkinleri dinleme aşamasında bende böyle bir süreçten geçtiğimi hatırlıyorum
örneğin gereksiz insanların farkına varma hadisesi çok önemli ben çoğunun farkına vardım
ve inanır mısınız?telkin destekli kişisel gelişim çalışmalarım sayesinde
uzun ve yorucu bir günün akşamı oturup düşünürken hedefler koydum
ve kendimi her zamankinden iyi hissediyorum
birçok dostum ve arkadaşım var
birden yalnız kalmayı seven bir yapıdan aşırı sosyalliğe geçiş yaptım
şimdi biraz geri almaya çalışıyorum aa34
ve ait olmayla birey olma arasındaki dengeyi tutturmakta daha becerikliyim.
daha paylaşımcıyım.
telkinler bir sıçrama tahtasıdır.
çabasızca çabalamaya geçiştir çünkü bilinçaltı desteklidir.
telkinin gücünü arttıran tekrarlardır o yüzden asla asla asla vazgeçmeyin.
hem kendinize telkin verirken afirmasyonlarınızı sürekli tekrar edin.
hemde subiliminal telkinleri tekrar tekrar dinleyin.
taaa ki kalıcı değişikliği hissedinceye kadar
arasıra da akünüz boşalırsa telkinlerle şarz edin.
muhabbetle

jaunty 24-11-2007 02:35 PM

Alıntı:

keops Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

harika.. 25889
telkinler herkezde aynı etkiyi göstermeyebilir..bende ilk başlarda hafif başağrıları oluşmuştu..ama ben yinede telkinlere bağlamadım..olumlu etkilerini görmek istediğim için sanırım..ama akadaşlarımızın paylaşımlarını okudukça,kendimde yaşadığım değişimlerin nedenlerini de anlamış oldum..gerçekten de hayatımdaki fazla kişilerin bir şekilde uzaklaştığını da gördüm..sebepsiz kırgınlıklar bile oldu..hatta görüşmediklerimle görüşmeye,görüştüğüm bir kaç arkadaşımla da fazla görüşmemeye başladım..ilk başlarda bir anlam veremiyor üzülüyordum..sonradan düşündüm..hayatımdan uzaklaşan kişilerin,hayatıma birşey katıp katmadıklarını..farkına varabildim..eskisi kadar görüşmediğim kişiler hayatıma çok girmemesi gereken kişilermiş..telkinler gerçekten de çok etkili..buradaki deneyimi fazla olan arkadaşlarımızın da söylediği gibi..bazılarımız dinler dinlemez etkisini görüyor..bazılarımızda daha uzun dinledikten sonra..ama sonuç aynı sonuç..aydınlığa giden yolda,bol ışıklı günler dilerim..sevgiler..

inanın telkinleri dinleme aşamasında bende böyle bir süreçten geçtiğimi hatırlıyorum
örneğin gereksiz insanların farkına varma hadisesi çok önemli ben çoğunun farkına vardım
ve inanır mısınız?telkin destekli kişisel gelişim çalışmalarım sayesinde
uzun ve yorucu bir günün akşamı oturup düşünürken hedefler koydum
ve kendimi her zamankinden iyi hissediyorum
birçok dostum ve arkadaşım var
birden yalnız kalmayı seven bir yapıdan aşırı sosyalliğe geçiş yaptım
şimdi biraz geri almaya çalışıyorum aa34
ve ait olmayla birey olma arasındaki dengeyi tutturmakta daha becerikliyim
daha paylaşımcıyım
telkinler bir sıçrama tahtasıdır
çabasızca çabalamaya geçiştir çünkü bilinçaltı desteklidir
telkinin gücünü arttıran tekrarlardır o yüzden asla asla asla vazgeçmeyin
hem kendinize telkin verirken afirmasyonlarınızı sürekli tekrar edin
hemde subiliminal telkinleri tekrar tekrar dinleyin
taaa ki kalıcı değişikliği hissedinceye kadar
arasıra da akünüz boşalırsa telkinlerle şarz edin
muhabbetle

ya ne güzel ifade etmissiniz hepiniz..
okudum ve mest oldum.darisi yeni başlayanlara diyelim.
sosyal hayat açisindan bende de değişiklikler var.sebepsiz uzaklaşmalar kopmalar ama henuz tam oturmadi.
sevgiler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:29 PM.