Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=457)
-   -   berrak bir zihin için.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227860)

pitircik 20-03-2009 08:43 PM

berrak bir zihin için..

Merhaba;
Kendimi öyle yalnız, her şeye küskün ve güçsüz hissediyorum ki..kafam o kadar karışık ki..Özellikle iş-güç konularında..Ailemle de sürekli takışıyorum..Onlardan ayrı İstanbul'dayım ve sayet iş bulamazsam beni yanlarına çağırıyorlar artık.Ben gitmek istemiyorum..Yapmak istediğim o kadar çok şey var ki oysa burda..Kızamıyorum da onlara..
Sürekli düşünmekten,kafayı yemek üzereyim..ve tabi aslında yapabildiğimi bildiğim takdirde ertelediğim pek çok şey için kendimle de kavgalıyım sanırım..motivasyonum da git gide düşüyor sanki..
Ben de reiki 1. dereceyim..sürekli reiki versem de kendime nafile..
Enerjiye..berrak bir zihne..ne yapacağıma,nerden başlayacağıma karar vermeye o kadar çok ihtiyacım var ki..lütfen evrenin enerji kanalları yardım edin..
Şimdiden teşekkürler..

NOT:reikiye uyumlanalı 8 ay kadar oldu; fakat yaklaşık 1 aydır ilk defa bu kadar kullanıyorum.. bu son kafa karışıklıklarım,vs..arınma süreci kaynaklı da olabilir mi? bilmiyorum...ama iyi hissetmiyorum..:((

duru34 20-03-2009 10:36 PM

^-^merhaba sitede yeniyim ama cvpsız bırakmak istemedim seni.arınma sürecinde bunları yaşaman çok doğal reiki her ne kadar iyi olsada bazi kişilerde arınma süreci sancili geçebiliyor.Bende yaşadım aynı şeyleri .Hayatında seni engelleyen ne varsa içindeki herşey dişa cıkıyor yani beliriyor bunlar gitmeli ki yeni enerji için yer açılsın ilerde olabileceğin hastalıklar bile hız kazanır ortaya çıkar suçluluk duyguların hayatında olmaması gereken şeyler hayatınden gider bu zaman içersinde de bunları yaşaman çok normal yeni gelecek enerjiler için vucudunda yer açılıyor farkındalığın artıyor bırak gitmesi gerekenler gitsin belki de senin istanbul'dan ayrılman hayrına olacakdır bazı şeylerde diretme inatla sarılma gitmesi gerekenler sen naparsan yap arınma suresınce ve daha sonrasında gidecektir onlar gitmeli ki yeniler gelsin korkmadan teslim olmayı dene çabalama kendı akışına bırak ve gelecek olan yeni herşeyin sana faydası olacakdır kısa zaman içinde çok kötu desen de inan senin hayrına olacakdır sevgiyle kalactionsmile

pitircik 20-03-2009 10:59 PM

Alıntı:

duru34 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 313383)
^-^merhaba sitede yeniyim ama cvpsız bırakmak istemedim seni.arınma sürecinde bunları yaşaman çok doğal reiki her ne kadar iyi olsada bazi kişilerde arınma süreci sancili geçebiliyor.Bende yaşadım aynı şeyleri .Hayatında seni engelleyen ne varsa içindeki herşey dişa cıkıyor yani beliriyor bunlar gitmeli ki yeni enerji için yer açılsın ilerde olabileceğin hastalıklar bile hız kazanır ortaya çıkar suçluluk duyguların hayatında olmaması gereken şeyler hayatınden gider bu zaman içersinde de bunları yaşaman çok normal yeni gelecek enerjiler için vucudunda yer açılıyor farkındalığın artıyor bırak gitmesi gerekenler gitsin belki de senin istanbul'dan ayrılman hayrına olacakdır bazı şeylerde diretme inatla sarılma gitmesi gerekenler sen naparsan yap arınma suresınce ve daha sonrasında gidecektir onlar gitmeli ki yeniler gelsin korkmadan teslim olmayı dene çabalama kendı akışına bırak ve gelecek olan yeni herşeyin sana faydası olacakdır kısa zaman içinde çok kötu desen de inan senin hayrına olacakdır sevgiyle kalactionsmile

İlaç gibi geldi mesajınız..çook teşekkür ederimm..

hayat kadere inat 30-03-2009 07:16 PM

Cevap: berrak bir zihin için..

Her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır diye düşünerek biraz tevekkül etmek gerek.aldığın nefes bastığın toprak yediğin yemek gördüğün gözler..................herşey için ALLAH'a şükrederek gerçek anlamda ne kadar değerli olduğunu anlamaya çalışırsan mutluluk yolunda ilk adımını atmış olursun.actionsmile

pitircik 30-03-2009 11:47 PM

Alıntı:

hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337855)
Her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır diye düşünerek biraz tevekkül etmek gerek.aldığın nefes bastığın toprak yediğin yemek gördüğün gözler..................herşey için ALLAH'a şükrederek gerçek anlamda ne kadar değerli olduğunu anlamaya çalışırsan mutluluk yolunda ilk adımını atmış olursun.actionsmile

:)) teşekkürler..

ebru_li 31-03-2009 11:19 AM

hoşgeldin pitircik sevgi dolu ve bilgi dolu siteye :)

pitircik 31-03-2009 02:07 PM

hoşbuldukk..teşekkür ederimm.. :)

pitircik 31-03-2009 02:15 PM

Bu arada, bu konuyu açtığım zaman telkinleri dinlemeye başlayalı 2-3 gün olmuştu..
Şimdi 2 hafta kadar oldu..Telkinler ve bir yandan kendime uygun olumlamalarla öncelikle tabi ki içimde yavaş yavaş filizlenen değişim dışıma da yansıdı..Şu an her şeyin yoluna girmeye başladığı bir dönemdeyim..
Bu siteyi yaşama geçiren başta Atakan Bey'e ve hayatın sadece nefes almak olmadığını fark eden tüm site sakinlerine gönülden teşekkürler, Sevgiler...

ebru_li 31-03-2009 06:02 PM

Alıntı:

pitircik Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337924)
Bu arada, bu konuyu açtığım zaman telkinleri dinlemeye başlayalı 2-3 gün olmuştu..
Şimdi 2 hafta kadar oldu..Telkinler ve bir yandan kendime uygun olumlamalarla öncelikle tabi ki içimde yavaş yavaş filizlenen değişim dışıma da yansıdı..Şu an her şeyin yoluna girmeye başladığı bir dönemdeyim..
Bu siteyi yaşama geçiren başta Atakan Bey'e ve hayatın sadece nefes almak olmadığını fark eden tüm site sakinlerine gönülden teşekkürler, Sevgiler...

yaşama dört elle sarılacaksın güneşi yağmuru rüzgar geceyi gündüzü daha bir başka hissedeceksin yani herşey çok güzel olacak yarınların armağanları taşıdığına daha bir inanacaksın...senin adına çok sevindim sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:40 AM.