Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=571)
-   -   buda benim çekirdek inancım. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=619791)

prenses1 26-09-2011 11:01 AM

buda benim çekirdek inancım.

para konusunda hep bir dengesizlik yaşıyordum.hem tavan hemde taban yapıyordum.süerkli düşündüm bu neden başıma geliyor diye.sonra yıllar önceki bir anıyı 3 veya4 yaşındayım hatırladım. halam bu basıt bastığında ses çıkaran plastik hayvan oyuncaklardan getirmişti.kuzenim ve ben yanındaydık.halam bana dönerek senin baban zengin sana alabilir diyerek hepsini kuzenime verdi.buna çok üzüldüğümü hatırlıyorum.ne zaman çok param olsa bir şekilde yok ediyordum.bende zengin değilim bana da verin der gibi.hala biri bana küçücük bir hediye alsa dünyalar benim oluyor.hemen bu duygu durumuna eft yaptım.şimdi inanılmaz değişimler yaşıyorum bu konuda..
sevgi ve ışıkla kalın...y789

sweeet 26-09-2011 11:27 AM

Cevap: buda benim çekirdek inancım.

Harikasın prenses :)) Çekirdek inancını bulmuşsun valla. Darısı varsa diğer bulamadığın çekirdek inançlarının başına.

Bolluk ve bereket bizimle olsun, mutlu günler.

prenses1 26-09-2011 11:49 AM

çok teşekkür ederim arkadaşım..birde yemek yapmakla ilgili çekirdek inancım var onuda bulup çözdüğümde tamamdır .sevgi ve ışıkla kal...

sweeet 26-09-2011 11:59 AM

sen içindeki bu sevgiyle, yansıttığın ışıkla eminim harika yemekler yapabilirsin sevgili prenses :)) Biraz tuz, bir tutam baharat ve biraz da kendine güven işte harika yemekler hazııır.

RimA Vita Perfetto 26-09-2011 12:07 PM

wowwwww müthiş güzel bir enerji var. sadece okudum ve kapattım sayfayı yorum yazmadan ama dayanamadım ve geri döndüm:)
ayhh süpersinizz:))
enerjinize bayılıyorumm.
k8908blissy

prenses1 26-09-2011 01:45 PM

Alıntı:

RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807713)
wowwwww müthiş güzel bir enerji var. sadece okudum ve kapattım sayfayı yorum yazmadan ama dayanamadım ve geri döndüm:)
ayhh süpersinizz:))
enerjinize bayılıyorumm.k8908blissy

çok teşekkür ederim canım hepimizin enerjisi çok güzel..
sevgi ve ışıkla kal...ttli3

RimA Vita Perfetto 26-09-2011 03:30 PM

smiliyfacesevgi ve ışıklaa.. hep beraber.

Houner 26-09-2011 07:45 PM

vayyy eşitliği harika bulmuşsunuz tebrik ederim.... Zengin olursam = kimse bana hediye almaz, ilgi göstermez
Fakir olursam = insanlar bana hediye alır, yani ilgi gösterir diye karar alınmış ama siz farkettiğiniz için artık durum öyle olmayacak... Good Job

prenses1 27-09-2011 10:20 AM

Alıntı:

Houner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807739)
vayyy eşitliği harika bulmuşsunuz tebrik ederim.... Zengin olursam = kimse bana hediye almaz, ilgi göstermez
Fakir olursam = insanlar bana hediye alır, yani ilgi gösterir diye karar alınmış ama siz farkettiğiniz için artık durum öyle olmayacak... Good Job

artık benim için bu konuda her şey değişti.sevgiyle kaly789

Houner 27-09-2011 11:34 AM

Alıntı:

prenses1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807774)
artık benim için bu konuda her şey değişti.sevgiyle kaly789

tamam artık herşey değiştiğine göre sana hediye alabiliriz smil56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:19 AM.