Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

çekim yasasını uygulayanlara bir sorum var

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası çekim yasasını uygulayanlara bir sorum var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili neyzen naçizane fikrim bi fikri çürütmek için öncelikle onun ne olduğunu anlamak gerekmez mi? Bir saat önce çekim yasasının ne olduğunu nasıl uygulandığını sormuşsun. 1 saat içinde ne olduğunu tam olarak anlaman mümkün değil bence. Verdiğin linkteki önermeler çekim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

çekim yasasını uygulayanlara bir sorum var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-11-2011, 12:58 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 220
54 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
herdaimmutlukız is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: çekim yasasını uygulayanlara bir sorum var

Sevgili neyzen naçizane fikrim bi fikri çürütmek için öncelikle onun ne olduğunu anlamak gerekmez mi?
Bir saat önce çekim yasasının ne olduğunu nasıl uygulandığını sormuşsun. 1 saat içinde ne olduğunu tam olarak anlaman mümkün değil bence. Verdiğin linkteki önermeler çekim yasasını anlatmıyor. Sadece dışarıdan bakışla anlatmış.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-11-2011, 01:03 AM   #12 (permalink)
Teğmen

neyz€n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
24 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neyz€n is an unknown quantity at this point

bu paylaştığım yazı güven duyduğum bir hocamın yazısıdır.o yüzden bende çekim yasasına inanmıyorum ve saçma geliyor.
neyz€n isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2011, 01:20 AM   #13 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

bende Mustafa beyin kitaplarını okudum.. o kadar güzel cümleleri tüyoları var ki tabiri caizse..hocam bazı konularda doğruyu söylemiş..saptırılmış bir çok düşünce var. . Bir çok insan var ki egosunun baskısı altında kendisini tanrısallaştırııyor..bahsetiği kitabın yazarı bizim dinimize mensup olmadığı için inanç sistemimiz aynı olamaz. bilgi kendi zihnimizde kendi inanç düzeyimizle yoğrulmalı yorumlanmalı ve öyle uygalanmalıdır..

senin kaygını anlıyorum. ama hocanın dediğini yanlış anlama..istemek ve elde etmek imkansızdır demek istemiyor. kendini ilahlaştıranlara haddi aşanlara Yüce yaratıcıyı yok sayanlar için söylüyor o.

önerim şu ki madem böyle bir şüphen var Kuantum ve Kur an kitabını okuyabilirsin. kendisinin istemenin esrarı adındaki kitapında istemeyi çok net açıklamaış okumanı öneririm..sevgiler..

ben hep şunu savunurum..her bilgi insanın kendinde inançlarına göre yoğrulmalıdır, yorumlanmalıdır. çekim yasası tüm dinler tüm ırklar için yaratılmış Allah tarafından konulan kurallardır bence..Allahın hiç bir kulunu birbirinden ayırt etmediği ilkesine dayanır aynı zamanda..hıı eğer kendini kaybedip kendini tanrısallaştırırsa insan inancına aykırı davranmış olabilir..Ama ben şükür ettikce Allaha daha çok yakınlaştığımı hissediyorum. ama ben isteklerimi kolaycana elde edince Allahın sınırsız nimetlerine şahitlik etmenin hazzını yaşıyorum. Esma ül hüsnayı öğrendikce isimlerinden birinin Allahın tüm yarattıklarına tecelli ettiğini okuyunca heycanlanıyorum. her bir parçada ben varım diyor Allah..

Din anlayışımla çelişen çok yazı okudum. çok kitap okudum. bunları okumak din anlayışı oturmuş birine zarar vermez. okursun yorumlarsın içinden alırsın ve kendinle yoğurursun.. hiç bir bilgi ve öğreti olduğu gibi herkes için mükemmel olamaz..doğru olamaz..

herkes üzerine düşeni yapmalı diye düşünüyorumm..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2011, 01:24 AM   #14 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

evet Muhammed Bozdağ'ın İstemenin Esrarı kitabını okudum hemde bitireli fazla olmadı.Çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim.Allah'tan istiycez O'na sığıncaz tevekkül etcez ve elimizden gelenide yapcaz Allah dilerse istediğimizi verir veya başka bir surette verir veya ahirette verir biz bilemeyiz.çekim yasasına gelince benim düşüncem şöyle:bu yasayla ilgili bugün biraz yazılar okudum ve her ne düşünrseniz olur gibi şeyler yazılmış bunun için bunlara inanmıyorum.
Alt 13-11-2011, 01:32 AM   #15 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

çekim yasası iste olsundan ibaret değil..bak sana yazarın kendi kitabından örnek verdim. kendi kitabında diyor ki yazar , eğer içinizde bir şeyi isteme hali varsa bunu sizin gönlünüze Allah düşürmüştür..yani istekleriniz kaderinizin parçasıdır demek istiyor..yani isteklerimizin kaderin içinde yeri vardır. ama dediğim gibiiii.......ego ile istemeyi karıştırmamak şartıyla..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2011, 01:41 AM   #16 (permalink)
Teğmen

benim açtığım konuyu heralde okumadınız.orayı iyice okuyun anlayarak..ve şöyle bir söz var:“Eğer ne hâhî dad, ne dadi hâh.” Manası şudur: “Vermeyi istemeseydi, İstemeyi vermezdi" ..Yani Allah vermeyi istemeseydi biz isteyemezdik el açamazdık O'na.iyi anladınız değilmi yani isteyen biziz VEREN ALLAH!!!.fakat sebepler ile verir.yani mesela bir elma ağacımızın olmasını istiyorsak önce onun çekirdeğini dikmeliyiz hergün sulamalıyız ve Allaha dua etmeliyiz.Allah'ta dilerse o ağacı çıkarır büyütür.güneşin ziyasıyla,ışığıyla,sıcaklığıyla o ağaç büyür.yağmur yağarak büyür o ağaç.ama bunları yapan Allahtır tabiatın aklımı varki bu kadar hikmetli işi yapsın?..şimdi aşağıdaki yazıya bakın ne diyor çekim yasası....
"“Çekim yasası doğaya ait bir yasadır…. Çekim yasası üzerinde düşündüğünüz şey ne ise onu verir… Çekim yasası itaatkardır… s.13 Çekim yasası bir yaratım yasasıdır. S.15 Bir şeyi düşündüğünüzde yaratım yasası işliyor demektir. S.17”
doğaya ait bir yasadır diyo.yani herşeyi doğa yapıyor o veriyor diyor.(haşa!)..bu ince farkı anlamışsınızdır inşallah.
Alt 13-11-2011, 02:41 AM   #17 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

neyzen kadere inanırmısın ?
ben inanmam kendi kaderimi kendim çizebileceğime inanırım ..

istersem çalışır emek gösterir eyleme geçer ve okuyarak yüksek bir mevkiye gelirim

istersem nasıl desem ki :D .. Kötü işler yaparım .. bu zararlı madde gibi şeyler

istersem adam öldürürüm .. ki sonucunu biliyorum

istersem kendimi öldürürüm ..

sen istediğin şey olur hayatında .. ama arkadaşların dediği gibi sadece istemek olmuyor .. eyleme geçeceksin ..

fatih sultan mehmet'in bir hikayesi var bilirmisin bilmiyorum ..

o daha doğmadan bir büyücü onun istanbulu fethedeceğini söylemiş .. o da doğduktan sonra ona herkes istanbulun fethi . istanbulu fethedecek kişi demiş .. mutfakta parkta ne bilim nerede olursa olsun . o sadece bunu biliyormuş ve inanıyormuş istanbulu fethedecem . adam başka birşey düşünmemiş çünlü ona tek söyledikleri istanbul ve fetih .. eğitimini aldıktan sonra adam istanbulu fethetmiş .

Kolaymı öyle istanbulu fethetmek .. herkes yıkılamayacakmış gözüyle bakıyor .. bir ton ülke tarafından destekleniyor ama yıkılıyor ..

yani istemelisin . ona inanmalısın . fatih sultan sadece buna odaklanmıs (baska seylerde yapmıs ama yıkmak konusunda aklından yıkmamak gibi birşey geçirmemiş . ) nice hikayeler var başarı öyküleriyle dolu istemekle dolu . Olimpiyat şampiyonu nevin yanıt benim akrabam .. fazla uzağımda değil .. istedim diyor herşeyden önce istedim ve bunun için çabaladım ...

birşey istiyorsan bakış açını biraz değiştireceksin ..

ben çook ama çook başaarılı olmak istiyorum .. bunun için bazı bakış açılarımı değiştirmeye calısıyorum . bazı şeyler karsısında kendimi kaybetsemde artık bunu tam olarak gerçekleştirmem gerekiyor ..

sanada tavsiyem herşeye körü körüne inanma .. ben doğduğumda bu site yoktu . kendi süzgecimden geçirdim ve kabul ettim .. sende bunu yapabilirsin ama doğduğun yer aile faktörü çok etkiliyor insanı ..

sözü uzatmayacağım ... Çekim yasasına ne kadar karşı çıksanda böyle bir şey var . :D anlayacaksın :)
Alt 13-11-2011, 10:11 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Janer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
neyzen kadere inanırmısın ?
ben inanmam kendi kaderimi kendim çizebileceğime inanırım ..

istersem çalışır emek gösterir eyleme geçer ve okuyarak yüksek bir mevkiye gelirim

istersem nasıl desem ki :D .. Kötü işler yaparım .. bu zararlı madde gibi şeyler

istersem adam öldürürüm .. ki sonucunu biliyorum

istersem kendimi öldürürüm ..

sen istediğin şey olur hayatında .. ama arkadaşların dediği gibi sadece istemek olmuyor .. eyleme geçeceksin ..

fatih sultan mehmet'in bir hikayesi var bilirmisin bilmiyorum ..

o daha doğmadan bir büyücü onun istanbulu fethedeceğini söylemiş .. o da doğduktan sonra ona herkes istanbulun fethi . istanbulu fethedecek kişi demiş .. mutfakta parkta ne bilim nerede olursa olsun . o sadece bunu biliyormuş ve inanıyormuş istanbulu fethedecem . adam başka birşey düşünmemiş çünlü ona tek söyledikleri istanbul ve fetih .. eğitimini aldıktan sonra adam istanbulu fethetmiş .

Kolaymı öyle istanbulu fethetmek .. herkes yıkılamayacakmış gözüyle bakıyor .. bir ton ülke tarafından destekleniyor ama yıkılıyor ..

yani istemelisin . ona inanmalısın . fatih sultan sadece buna odaklanmıs (baska seylerde yapmıs ama yıkmak konusunda aklından yıkmamak gibi birşey geçirmemiş . ) nice hikayeler var başarı öyküleriyle dolu istemekle dolu . Olimpiyat şampiyonu nevin yanıt benim akrabam .. fazla uzağımda değil .. istedim diyor herşeyden önce istedim ve bunun için çabaladım ...

birşey istiyorsan bakış açını biraz değiştireceksin ..

ben çook ama çook başaarılı olmak istiyorum .. bunun için bazı bakış açılarımı değiştirmeye calısıyorum . bazı şeyler karsısında kendimi kaybetsemde artık bunu tam olarak gerçekleştirmem gerekiyor ..

sanada tavsiyem herşeye körü körüne inanma .. ben doğduğumda bu site yoktu . kendi süzgecimden geçirdim ve kabul ettim .. sende bunu yapabilirsin ama doğduğun yer aile faktörü çok etkiliyor insanı ..

sözü uzatmayacağım ... Çekim yasasına ne kadar karşı çıksanda böyle bir şey var . :D anlayacaksın :)
evet kadere inanırım.ama uzun mesele detaylara girersem işin içinden çıkamayız uzar gider.o yüzden burda o kapıyı açmıyorum.Fatih sultan mehmet meselesine gelince....Büyücü dediğin zat Hacı bayramı veli hz.leridir.Bu yüzden kelimelerine dikkat etmeni istiyorum.Hacı bayramı veli hz.leri Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'u feth edeceğini II. Mehmed'in babası II. Murad'a bildirdiği rivayet olunur.Ve diyorsun ki Fatih sultan mehmet çok istemiş inanmış ve fethetmiş.Öncelikle bilmelisin ki bunu O büyük zata ALLAH nasip etmiştir.Ve aslında neden istanbulu fethetmek istemiştir biliyormusun?1400 sene evvel Peygamber Efendimiz şöyle buyurmuş: “Kostantiniye, bir gün fetholunacaktır. Onu fetheden asker ne güzel asker, onu fetheden komutan ne güzel komutandır.”.bu şerefe nail olmak için Fatih sultan mehmetten önce ne komutanlar fethetmeye çalışmış hatta Peygamber efendimizin bir sahabesi İstanbulda yatıyor şimdi Ebu Eyyüp el ensari hz. duymuş olmalısın. Bu zatda Sırf bu şerefe nail olmak için İstnbulu fethetmeye gleiyor ama O'nada nasip olmuyor ve vefat ediyor.Onlarda çok istedi.Ama Allah nasip etmedi....Sadece istemekle olmuyor.İstiycez çabalıycaz ama gerisini Allaha bırakcaz.O NASİP ETMEZSE ELDEN BİRŞEY GELMEZ.
Alt 13-11-2011, 05:30 PM   #19 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Forum Kurallarımız

1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tüm üyelerin ip numaraları gerektiğinde ilgili makamlara verilmek üzere saklanmaktadır.

2- T.C. Anayasası ve kanunlarına, uluslararası anlaşmalara ve tüzüklere aykırı mesajlar foruma gönderilemez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

4- İnsanları; din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet, siyasi düşünce ve benzeri nedenlerle kınayan, aşağılayan, hakaret ve rencide eden küçük düşürücü, nefret, tehdit ve küfür içeren nitelikteki resimler ve yazılar eklenemez. Forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilenemez.

5- Yeni bir konu başlığı açılmadan önce, içeriği aynı olan mesajlar olmaması için Arama butonu kullanılmalıdır. İçeriksiz, boş, sadece smiley kullanılan mesajlar ve çok miktarda istenmeyen mesaj yazılmamalıdır. Konuların yorumlarla zenginleştirilmesi, sadece teşekkür mesajı yazmak yerine teşekkür butonunun ya da terazi butonunun kullanılması daha uygun olacaktır.

6- Büyük harf kullanmak Internet Netiquette göre bağırmak anlamına geldiği için, forumumuzda büyük harf kullanımı kesinlikle yasaktır.

7- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları ile dini içerikli paylaşımlar yasaktır.

8- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

9- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

10- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image'ler dışında image kullanılamaz. Imzalara 1 adet image eklenebilir.

11- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

12- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

13- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

14- Forumda verilen bilgiler ve kullanılan mp3 ler tedavi amaçlı kullanılamaz.

15- Forumdan ayrılan üye mesajlarını sildiremez. Mesajlarınıza diğer üyeler yanıt verdiği için mesaj silme forum arşivini olumsuz etkiler. Sadece yanıt yazılmayan mesajlarınızı bulup silmek ise oldukça vakit alacağından mümkün değildir.

16- Foruma ilk kez üye olanlar üye adayı kategorisinde değerlendirilir. Üye adaylarının önce hoşgeldin bölümünde kendilerini tanıtmaları daha uygun olacaktır. Üye adaylarının foruma üye olur olmaz bir başka sitenin tanıtımını yapmaları ya da tek kelimelik chat tarzi mesajlar yazmalari durumunda üyelikleri forum yönetimince askıya alınabilir.

17- Gizlilik İlkeleri Kisisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

18- Telif hakkı içeren paylaşımların eklenmesi yasaktır.

19- Nick değişim talepleri 1 kereye mahsus yapılabilir.

20- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır. Her üye, forum kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum ya da görmedim gibi bir beyanat kabul edilemez.

Alıntı:
neyz€n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar çekim yasası safsatadır bir konu açtım lütfen okuyun.bir müslüman olarak Allaha ve Resulüne inanan biri olarak siz kardeşlerimide doğruyu öğretmek benim için çok önemli.konu aşağıda...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post810961
Ayrıca birden fazla konu başlığı altında defalarca aynı linki vermek ( spam) yasaktır. Bilginize.
Alt 13-11-2011, 05:43 PM   #20 (permalink)
Teğmen

kusura bakmayın arkadaşlar ben iyi niyetle açmıştım o konumu.herkesten özür dilerim yanlış yapıp başınızı ağrıttıysam ve kalbinizi kırdıysam,üzdüysem.sadece her insanında isteyeceği gibi en doğruları öğrenmek için açmıştım konumu.ama ben de fazla bilgili değilim acizane okudum ve değer verdiğim bir hocamın yazısı olduğu için paylaşmıştım.herkesin birbirine saygı duyması lazım çok haklısınız.ama şunu itiraf edeyim bu siteyi sevdim :)

Bookmarks