Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614936)

reyna 12-09-2010 05:16 PM

Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

t6781.soru imgelemeyi nasıl yapıyorsunuz.yani olmuş gibi hayal etmek imgelemekmi?2.soru evrene gönderirken sessiz bir ortam mı gerek her an her yerde olabilirmi? 3.soru herhangi bir günde de olabilir dimi?yarddıımlarınızla bende isteğimi kendime çekicem ve bundan sonra olacakları bende size yazıcam sevgiyle kalınt678

pakguc 12-09-2010 06:19 PM

Alıntı:

reyna Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 767977)
t6781.soru imgelemeyi nasıl yapıyorsunuz.yani olmuş gibi hayal etmek imgelemekmi?2.soru evrene gönderirken sessiz bir ortam mı gerek her an her yerde olabilirmi? 3.soru herhangi bir günde de olabilir dimi?yarddıımlarınızla bende isteğimi kendime çekicem ve bundan sonra olacakları bende size yazıcam sevgiyle kalınt678

Merhaba Reyna,

1- Evet imgeleme olmuş gibi hayal etmektir. Yaşamak istediğin anı gözlerinin önüne gertirmek hatta orada olduğunu hissetmektir.
2- Her yerde olabilir, ancak sessiz ortam konsantrasyonumuzu arttırır. Ayrıca uku ile uyanınklık arasındaki dönem bilinç altına çok daha kolay mesaj gönderdiği için daha etkilidir.
3- İstediğin her an olabilir.

Sevgiyle... paylaşımlarını bekliyoruz...

ozy 12-09-2010 10:33 PM

merhaba çoktandır bisiklete binmedim ve çok severim bir hafta önce kendi kendime niye bunu imgelemiyorsun nasılsa sana gelir.sonuç, dün sapancaya gittik yemek yediğimiz restoranın önünde bisikleti gördüm bas gaza aşkım bas gaza:))) seviçten çıldırdım seni seviyorum çekim yasası sevgiler....

zahiri 12-09-2010 10:44 PM

Alıntı:

ozy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768020)
merhaba çoktandır bisiklete binmedim ve çok severim bir hafta önce kendi kendime niye bunu imgelemiyorsun nasılsa sana gelir.sonuç, dün sapancaya gittik yemek yediğimiz restoranın önünde bisikleti gördüm bas gaza aşkım bas gaza:))) seviçten çıldırdım seni seviyorum çekim yasası sevgiler....

supersin ozyyygirlhaha

Sultan 14-09-2010 12:05 PM

bu gün özel bir gün.bengü kreşe başlayacak.bengü kreşe gitmek istemiyor.babaannem bana bakar diye israr ediyor.kreşleri gezdirdik seversem giderim dedi diye.ben bengünün kreşi çok seveceğini gitmek isteyeceğini imgeleyip serbest bıraktım.sonunda bengü kreş konusuna daha iyimser bakmaya başladı......gitmeye karar verdi.beğendiği kreşte benimle eşimin işyerinin tam ortasında kalıyor olmasıda bonusu oldu.sabah kalkıp kreşe gitmesiyle bütün aile derin bir nefes aldık..
her kesin dilekleri bonusuyla gerçekleşsin..
sevgiyle mutlu kalıny789

scouter 15-09-2010 11:32 PM

Ben bir süredir burada çekim yasası nedir? nasıl öğrenilir? evrene dileğimi göndermek için neler yapmalıyım, nasıl öğrenirim derken bu akşam bir kitapçıya girdim. Nil Gün'ün "Hayatın Büyük Sırrı Çekim Yasası" isimli kitabı ile karşılaştım ve hemen satın aldım. Yanında "The Secret" de bonusu oldu. :-)))

mu@z 16-09-2010 04:38 PM

selamlar...
paradan nefret ediyorum fakat onsuzda hiç birşey olmuyor ve bugünlerde paraya çok ihtiyacım var.2 yıldır çalışmıyorum.tipik anne baba eline bakma durumu.açıköğretime kayıt için epey bir paraya ihtiyaç oluyor bilirsiniz.sağolsun annem ayarlamış ilk taksiti.tabi ben bunu altında nasıl eziliyorum anlatamam.neyse parayla ilgili resimleri kayıt ettim.bir kaç gündür bu görseller bakıp param varmış gibi imgelemeye çalışıyorum.ne oldu dersiniz?kardeşim dün akşam kayıt parasını ayarlamış olduğumuz halde kayıt parası verdi al bunu ben seni kursada yollicim dedi.bunun altındada böceğe döndüm ezilmekten:)hasılı kelam bu şimdi çekimmi oldu.bilenler bilmeyenlere cvp verebilirmi?

ESOS 16-09-2010 04:58 PM

Alıntı:

mu@z Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768710)
selamlar...
paradan nefret ediyorum fakat onsuzda hiç birşey olmuyor ve bugünlerde paraya çok ihtiyacım var.2 yıldır çalışmıyorum.tipik anne baba eline bakma durumu.açıköğretime kayıt için epey bir paraya ihtiyaç oluyor bilirsiniz.sağolsun annem ayarlamış ilk taksiti.tabi ben bunu altında nasıl eziliyorum anlatamam.neyse parayla ilgili resimleri kayıt ettim.bir kaç gündür bu görseller bakıp param varmış gibi imgelemeye çalışıyorum.ne oldu dersiniz?kardeşim dün akşam kayıt parasını ayarlamış olduğumuz halde kayıt parası verdi al bunu ben seni kursada yollicim dedi.bunun altındada böceğe döndüm ezilmekten:)hasılı kelam bu şimdi çekimmi oldu.bilenler bilmeyenlere cvp verebilirmi?

merhaba arkadaşım ...elbette bu olan çekimdir kendin diyosun zaten imgeliyorum varmış gibi sen istersin ama evrenin sana nasıl göndereceğini bilemessin çünki ayrıntı vermeden istemişsin oda sana kardeşin aracılığı ile göndermiş...bu şekilde istemiyorsan o zaman ayrıntı ver...yani senin kazancın olmasını istiyorsan öyle imgele.....SEVGİYLE KALO0

KüçükFilozofKız 16-09-2010 05:12 PM

Selamlar herkese..
Bi arkadaşımla uzun bi süre olmasada ayrı düşmüştük..Bana tekrar mesaj atıp arayıp sorması ve buluşmak istemesi için imgeleme yaptım..İki üç kez ayrıntılı bi şekilde..
Bu sabah arkadaşım mesaj attı bana ve hemen ardından aradı uzun uzun konustuk daha da ilginci buluşma tekfli etti! resmen şoklara girdim girdim çıktım..

Süper birşeymiş bu çekim yasası..çok mutlu oldum:))

mu@z 16-09-2010 05:12 PM

Alıntı:

ESOS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768715)
merhaba arkadaşım ...elbette bu olan çekimdir kendin diyosun zaten imgeliyorum varmış gibi sen istersin ama evrenin sana nasıl göndereceğini bilemessin çünki ayrıntı vermeden istemişsin oda sana kardeşin aracılığı ile göndermiş...bu şekilde istemiyorsan o zaman ayrıntı ver...yani senin kazancın olmasını istiyorsan öyle imgele.....SEVGİYLE KALO0

bak bu detayı atlamışım.teşekkür ederim.selametle:)

Sultan 16-09-2010 05:12 PM

Alıntı:

mu@z Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768710)
selamlar...

paradan nefret ediyorum demeye devam edersen iş bulmakta zorlanırsın.
paranın sana gelmesi harika bir çekim olmuş..evren sana istediğini gönderir nasıl gelmesini istiyorsan onuda ESOS dediği gibi belirtmelisin
sevgiyle mutlu kaly789

Casandra 16-09-2010 05:16 PM

Merhaba arkadaşlarım ,son 3-4 gündür aklımı karıştıran bi soru var..
İmgelememe son 1 aydır hızla devam ediyordum..Ama sonuç hala etkisiiz,nötr yani..Ne iyi ne kötü..
İmgelediğim hayal bi ipucu bile göstermiyor..Aslında gösteriyor sadece düşlediğim şey hakkında..Olmuşu yok yani 3-4 gündürde hatırlatıyor kendini sanki..

Ama motivasyanum çok düştü..Çekim yasasında sadece bildiğim kadarıyla insanların iradelerine hükmedemiyosun,sadece aynı enerjide olabilirsen belki..Yanlış söylüyorsam düzeltirseniz çok sevinirim canım arkadaşlarım..

Ayrıca bir hayalin gerçekleşmesi için herkesin yararına olabilcek şekilde çekmelisin diye biliyorum sanki ben..
Örneğin apartmanımızın karşısında harika bahçeli dublex bir ev var..Her gördüğümde de içimmi geçiririm o eve karşı..Ama ben o eve nasıl sahip olabilirim ki,o evde zaten birileri var..Kendi evleri ve çok seviyorlar ömür boyuda orada kalmak istiyorlar..En iyisi bile olsa istemiyorlar..Bende illa ''o ev''diyorum..Benzeri değil,o ev..

Çekim yasası şimdi nasıl benim imgelememi gerçekleştirsin ki..
Ya da şöyle söyliyeyim nasıl şüphelerim gitsin ki..

Bir evi iki kişi paylaşamaz ki :) Ayrıca o evin sahipleri zaten var ki..
Sırf bu korku ve tereddütüm için bıraktım ,ev imgelememi...
Başka ev istemiyorum,o evle ne hayaller kurdum hepsinin uçup gitmesini istemiyorum..
vazgeçersemde sanki ne biliyim,çekim yasası hakkında bütün bildiklerimi unutacakmışım gibi geliyor..

Ben ısrarla o ev diyorum,sahibi bahçesine gidip çiçeklerini suluyor :))

Kafam karışık doğrusu..Soru işaretlerime yardımcı olursanız çok sevinirim..

mu@z 16-09-2010 05:22 PM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768720)
paradan nefret ediyorum demeye devam edersen iş bulmakta zorlanırsın.
paranın sana gelmesi harika bir çekim olmuş..evren sana istediğini gönderir nasıl gelmesini istiyorsan onuda ESOS dediği gibi belirtmelisin
sevgiyle mutlu kaly789

paraya tama edip anası, babası,imanı para olan,tek değer paraymış gibi davranan,paranın efendisi olmak yerine paraya köle olan şuursuz insanların durumu malum:) (mevlam parası olup değişenlerden eylemesin)o sebeple sevmiyorum herhal.teşekkür ederim.selametle...

ESOS 16-09-2010 05:30 PM

casandra sevgili arkadaşım kafan bu kadar karışıkken sağlıklı düşünemessinki... birde zaten yok o evin sahibi var yok efendim iletiyorum olmadı gibi düşüncelerde isteklerini önce yapıp sonra akabinde iptal etmen demektir ...birde şöyle düşün belki o ev senin olacak ama o evin sahipleri daha güzel bir eve sahip olacak ..bu sana biraz rahatlık verir ..onlar zaten o eve sahipler onun için istekleri daha da iyisidir emin ol...SEVGİYLE KAL

Casandra 16-09-2010 05:34 PM

Alıntı:

ESOS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768726)
casandra sevgili arkadaşım kafan bu kadar karışıkken sağlıklı düşünemessinki... birde zaten yok o evin sahibi var yok efendim iletiyorum olmadı gibi düşüncelerde isteklerini önce yapıp sonra akabinde iptal etmen demektir ...birde şöyle düşün belki o ev senin olacak ama o evin sahipleri daha güzel bir eve sahip olacak ..bu sana biraz rahatlık verir ..onlar zaten o eve sahipler onun için istekleri daha da iyisidir emin ol...SEVGİYLE KAL

Çok teşekkür ederim Sevgili Esos .. :))
Soru işaretlerimi , yeni tavsiyelerinizle değiştirmeye çalışıyorum..
Aslında asıl problem onlar eğer birgün iyi yada kötü ordan çıkarlarsa,yada ben o evde oturursam kendimi suçşluycam gibi geliyor bana : /

karamel_ 16-09-2010 05:37 PM

Alıntı:

Casandra Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768722)
Merhaba arkadaşlarım ,son 3-4 gündür aklımı karıştıran bi soru var..
İmgelememe son 1 aydır hızla devam ediyordum..Ama sonuç hala etkisiiz,nötr yani..Ne iyi ne kötü..
İmgelediğim hayal bi ipucu bile göstermiyor..Aslında gösteriyor sadece düşlediğim şey hakkında..Olmuşu yok yani 3-4 gündürde hatırlatıyor kendini sanki..

Ama motivasyanum çok düştü..Çekim yasasında sadece bildiğim kadarıyla insanların iradelerine hükmedemiyosun,sadece aynı enerjide olabilirsen belki..Yanlış söylüyorsam düzeltirseniz çok sevinirim canım arkadaşlarım..

Ayrıca bir hayalin gerçekleşmesi için herkesin yararına olabilcek şekilde çekmelisin diye biliyorum sanki ben..
Örneğin apartmanımızın karşısında harika bahçeli dublex bir ev var..Her gördüğümde de içimmi geçiririm o eve karşı..Ama ben o eve nasıl sahip olabilirim ki,o evde zaten birileri var..Kendi evleri ve çok seviyorlar ömür boyuda orada kalmak istiyorlar..En iyisi bile olsa istemiyorlar..Bende illa ''o ev''diyorum..Benzeri değil,o ev..

Çekim yasası şimdi nasıl benim imgelememi gerçekleştirsin ki..
Ya da şöyle söyliyeyim nasıl şüphelerim gitsin ki..

Bir evi iki kişi paylaşamaz ki :) Ayrıca o evin sahipleri zaten var ki..
Sırf bu korku ve tereddütüm için bıraktım ,ev imgelememi...
Başka ev istemiyorum,o evle ne hayaller kurdum hepsinin uçup gitmesini istemiyorum..
vazgeçersemde sanki ne biliyim,çekim yasası hakkında bütün bildiklerimi unutacakmışım gibi geliyor..

Ben ısrarla o ev diyorum,sahibi bahçesine gidip çiçeklerini suluyor :))

Kafam karışık doğrusu..Soru işaretlerime yardımcı olursanız çok sevinirim..

bence ilk önce bu şüpheleri kafandan atmalısın ve buna gerçekten inanmalısın . zaten inandığın sürece de pes etmezsin.herşeyin herkez için hayırlı olmasını iste buda kafandaki süpheleri atmana yardımcı olur sanırım.
bu çekim yasası gerçekten sabır istiyor ben de anlatıyorum ama uygulamaya gelince biraz zorlanıyorum. sen bu evi imgelemeye devam et eminim ki çekim yasası en iyi şekilde karşına çıkaracaktır. O0

ESOS 16-09-2010 05:44 PM

CASANDRA tatlım kendini hiç birşey için suçlama ne olursa olsun senin ve diğer insanlar için hayırlı olanın alacağını düşün öylede olur zaten ....bak ben seni o evin bahçesinde mutlu düşündüm bele ....

vitamin61 16-09-2010 06:26 PM

Arkadaşlar hepiniz çok güzel açıklamışsınız ...

vitamin61 16-09-2010 06:27 PM

Alıntı:

KüçükFilozofKız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768717)
Selamlar herkese..
Bi arkadaşımla uzun bi süre olmasada ayrı düşmüştük..Bana tekrar mesaj atıp arayıp sorması ve buluşmak istemesi için imgeleme yaptım..İki üç kez ayrıntılı bi şekilde..
Bu sabah arkadaşım mesaj attı bana ve hemen ardından aradı uzun uzun konustuk daha da ilginci buluşma tekfli etti! resmen şoklara girdim girdim çıktım..

Süper birşeymiş bu çekim yasası..çok mutlu oldum:))

music4525889

YESHAPPY 17-09-2010 06:20 PM

Blinçsizce yaptığım...
Bir kaç gün önce Gerard Butler hakkında birşeyler öğrenmek istemiştim. Biyografilere bakmak istemedim, otobiyografi lazımdı bana.
Umrumda da değildi açıkçası. Bugün internette "onu kendi dilinden tanıyın" diye bir yazı gördüm. Çekim yasası yine devreye girmiş işte farkında olmadan. Allah'ın lütfu ne çok...

vitamin61 17-09-2010 08:51 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768915)
Çekim yasası yine devreye girmiş işte farkında olmadan. Allah'ın lütfu ne çok...

Evet Allah'ın lütfu çok ...

bilgendilo 18-09-2010 10:10 AM

Bence de kendini suçlama ve imgelemeni yapıp bunu unutup serbest bırakmalısın evrene güven inan onun öyle geniş bi mutfağı var ki herkese yetecek kadar ve de senin benim hiç aklımızın alamayacağı kadar çeşitli yolları var nasıl olacağını sen düşünmeyi bırak artık. Bırak evren düşünsün bu onun işi sen sadace imgele ve güven bu siparişini düşünmeyi bıraktığında unuttuğun an göreceksin ki o ev kapında.. Benim başarılı siparişlerimdeki ortak payda ne biliyo musun; siparişimi verdikten sonra onu önemsememek, ya olmazsa korkusu geldiğinde şey diyorum 'amaaan adam sen de olmazsa da ucunda ölüm yok ya', yani 'hani olmazsa ben mahvolurum, aman muhakkak olmalı' falan dediğimde olmadığını gördüm ama 'hani olsa fena olmaz' dediklerim hiç istisnasız gerçekleşti..sung66

vitamin61 18-09-2010 10:30 AM

Alıntı:

bilgendilo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 768987)
Bence de kendini suçlama ve imgelemeni yapıp bunu unutup serbest bırakmalısın evrene güven inan onun öyle geniş bi mutfağı var ki herkese yetecek kadar ve de senin benim hiç aklımızın alamayacağı kadar çeşitli yolları var nasıl olacağını sen düşünmeyi bırak artık. Bırak evren düşünsün bu onun işi sen sadace imgele ve güven bu siparişini düşünmeyi bıraktığında unuttuğun an göreceksin ki o ev kapında.. Benim başarılı siparişlerimdeki ortak payda ne biliyo musun; siparişimi verdikten sonra onu önemsememek, ya olmazsa korkusu geldiğinde şey diyorum 'amaaan adam sen de olmazsa da ucunda ölüm yok ya', yani 'hani olmazsa ben mahvolurum, aman muhakkak olmalı' falan dediğimde olmadığını gördüm ama 'hani olsa fena olmaz' dediklerim hiç istisnasız gerçekleşti..sung66

2588925889258892588925889
Beni uzun zamandır üzen bir konu vardı. Bir arkadaşım beni çok üzmüştü ve çok sevdiğim bir dostumun bazı söylediklerini bana gelip değiştirip anlatmış. Ben tabi bilmiyordum ve çok üzülüyordum. Dostumun her şeyi anlamasını, gerçekleri fark etmesini ve bana laf taşıyan arkadaşın yanlışını anlamasını diledim. Çok şükür ki kabul oldu.

YESHAPPY 18-09-2010 12:36 PM

Önceki yazıları okumadım, kendini kim suçluyormuş anlamadım;ama çekim yasasını yapamıyorum diye üzlüyorsan şu ayeti oku:

(TALAK 2-3)
Vemen yettekıllahe yec’âllehu mahracen ve yerzukhu min haysu lâ yahtesib. Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh.

Anlamı:

"...Kim Allah için korunanlardan olmuşsa, Allah da ona bir çıkış noktası verir. Ve ona umut etmediği yerden hesapsız rızık verir. Kim Allah’a tevekkül ederse, Allah ona yeter."

Bu serbest bırakmanı sağlayacaktır.

yelda_k 18-09-2010 02:35 PM

çaresizlıklten kurtuluppp ...bir çıkış yolu istiyorummm

yelda_k 18-09-2010 03:08 PM

20 gundur oyaladıklarıııııı sonuçlar içinnn imgelememii yapıorummmm:en geç pazartesi yada salııı yatay geçişiminn kabul edıldıgını duyupp çıglık cıglıga bagırdıgımı imgeliyorummmm sevincli

Casandra 18-09-2010 04:31 PM

Sevgili arkadaşlarım tavsiyelerinize çok ihtiyacım vardı,sağolun yine sorularımı cevapsız bırakmadınız..
Bu saatten sonra dileğimi serbest bırakıyorum ve motivasyonum kesinlikle düşürmüyorum..
Evden daha çok,onlar birgün o evden çıkarlarsa iyi şekilde yada kötü şekilde ben kendimi suçlayacağım için hep düşük motive içersinde oluyordum..Bu şekilde Allah'tan da istemeye çekiniyordum..
Allah herkese en hayırlı şekilde versin..
Ama ben hayalimin peşindeyim..:))

Sultan 18-09-2010 10:33 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769013)
20 gundur oyaladıklarıııııı sonuçlar içinnn imgelememii yapıorummmm:en geç pazartesi yada salııı yatay geçişiminn kabul edıldıgını duyupp çıglık cıglıga bagırdıgımı imgeliyorummmm sevincli

bende yatay geçisin olduğunu görüyor ve sevincine ortak oluyorum...
sevgiyle mutlu kal canımy789

yelda_k 18-09-2010 10:41 PM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769068)
bende yatay geçisin olduğunu görüyor ve sevincine ortak oluyorum...
sevgiyle mutlu kal canımy789

ölee birr mutlulukk verdinkii banaa ne kadarr duaa etsemm azdırrr ..bugunn artık tamamen ümidimi kaybetmiştimm..unıdenn arkadaslarr aradıı yurt ayarlamışlarrr bendee gelmeyeceğimi söleyınceeee o kadar cok üzüldümkii bu bölümü bitiremicemm dıeee..gerçekten bu bölümü bitirmek istiyorum ve yaaty geçiş son şansım.. sonraa aklımaa senin açmış oldugun imgeleme geldıı hemenn forumaa geldim..ölee rahatladımmkii butun gunn sevınçtenn uctum uçmaktayımm....kabul edıldıgını öğreneyimm direkk buraya gelipp paylaşacagımm girlhaha

Sultan 18-09-2010 10:55 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769070)
ölee birr mutlulukk verdinkii banaa ne kadarr duaa etsemm azdırrr ..bugunn artık tamamen ümidimi kaybetmiştimm..unıdenn arkadaslarr aradıı yurt ayarlamışlarrr bendee gelmeyeceğimi söleyınceeee o kadar cok üzüldümkii bu bölümü bitiremicemm dıeee..gerçekten bu bölümü bitirmek istiyorum ve yaaty geçiş son şansım.. sonraa aklımaa senin açmış oldugun imgeleme geldıı hemenn forumaa geldim..ölee rahatladımmkii butun gunn sevınçtenn uctum uçmaktayımm....kabul edıldıgını öğreneyimm direkk buraya gelipp paylaşacagımm girlhaha

paylaşmanı en az senin kadar bekliyorum inan.
sevgiyle kal canımy789

bilgendilo 19-09-2010 10:50 AM

bengüsucum ben yeni üyelerdenim telkin dinliyorum ve sanki sihirli bi el beni değiştiriyor, fekat şu aralr kıskançlık ve aldatılma şüphesi içerisindeyim ve bunu düşündükçe çağırdığımı bilemiyorum çok iyi biliyorum ki ben ne kadar yoksa eşim beni aldatıyo mu diye düşünsem bunu kendime çekiyorum biliyorum ve aldatılmaya değil de mutlu bi evliliğim ve yuvam olduğuna ve de eşimin bebi sevip sadık olduğuna, eşimin olumlu yönlerine mutlu olduğumuz anlara odaklanmak ve evrene bu yönde sipariş verip senin dediğin gibi serbest bırakmak istiyorum ama olmuyor lütfen o güzel enerjini benimle paylaşır mısın beni olmlu düşünmeye çeker misini lütfentender45

ozy 19-09-2010 11:33 PM

yatay geçisin olduğunu görüyor ve sevincine ortak oluyorum...
sevgilerimle...

Sultan 20-09-2010 09:10 AM

Alıntı:

bilgendilo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769109)
bengüsucum ben yeni üyelerdenim telkin dinliyorum ve sanki sihirli bi el beni değiştiriyor, fekat şu aralr kıskançlık ve aldatılma şüphesi içerisindeyim ve bunu düşündükçe çağırdığımı bilemiyorum çok iyi biliyorum ki ben ne kadar yoksa eşim beni aldatıyo mu diye düşünsem bunu kendime çekiyorum biliyorum ve aldatılmaya değil de mutlu bi evliliğim ve yuvam olduğuna ve de eşimin bebi sevip sadık olduğuna, eşimin olumlu yönlerine mutlu olduğumuz anlara odaklanmak ve evrene bu yönde sipariş verip senin dediğin gibi serbest bırakmak istiyorum ama olmuyor lütfen o güzel enerjini benimle paylaşır mısın beni olmlu düşünmeye çeker misini lütfentender45

canım benim öncelikle şunu belirtmek isterim ki hangi enerji durumunu yaşıyorsak onu hayatımıza çekiyoruz.olumsuz düşüncelerini olumluya çevir harika bir evliliğim var.eşimle ilişkilerim mükemmel cümlelerini tekrarla.ağzımızdan çıkan her söz bir kapı açar ama çöplük manzarasına bakar ama deniz manzarasına seçim her zaman kendimizindir.sevgiyle mutlu kaly789

bilgendilo 20-09-2010 09:28 AM

çok çok teşekkür edeiyorum bengüsu ve de ozy sapkal89ilginiz beni çok memnun etti güzel dostlar iyi ki varsınızkiss3

planner 20-09-2010 12:18 PM

"...hangi enerji durumunu yaşıyorsak onu hayatımıza çekiyoruz..."

Çok doğruymuş. Az önce bunu birebir deneyimledim.

Sabahtan beri kötü bir ruh hali içindeydim. Öyle kötü bir hal ki; omuzlarım çökmüş, sesim gitmiş, her yanım ağrı sızı içindeydi. Evi aradım cevap vermedi. Eşimin iş yerini aradım yine ses yok. Kayınvalidemin ve eşimin telefonlarını sırasıyla aradım, yine ses yok. En son evi tekrar arayışımda cevap alabildim. Zaten kötü olan ruh halim bunların sonucunda daha da kötüleşti. Kızım benimle konuşmak istemiş. Konuşmamızın 3. ya da 4. saniyesinde ağlayarak telefonu babasına verdi. "Annem eve gelsin" diyordu en son. Az sonra tekrar aradı eşim, benimle konuşmak istiyormuş ufaklık. Telefona gelmesiyle yeniden zırlaması bir oldu. Sesimden mi etkilendi yavrucak yoksa ruh halim bu kadar çabuk ona mı yansıdı anlamadım çünkü olumsuz hiçbir ifade kullanmadığımı biliyorum.

Sonuç; mecburen iyi olmaya çabalıyorum. Eğer bu denli etkliyse düşünceler, minicik bir çocuğun ağlamasına değemez hiçbir şey.

Sevgiler.actionsmile

Megavolt 20-09-2010 11:19 PM

uzun zamandır bekliyordum arkadaşlar ,, işe girdiğim gün yazıcam demiştim , :D:D şimdi de öyle yapıyorum ,, siteye geldiğimden beri olumlu bi ruh hali içerisindeyim, ve herkes için iyi olanı istiyorum,, bunun tek taraflı bi his olmadığını büyük ya da küçük bir çok olayda görüyorum ,, bu beni daha da mutlu ediyor. Sonuçta yine de canımın sıkıldığı zamanlar da olmuyor değil , ama ardından iyi bişey geleceğini bildiğim için bir ödev gibi görüyorum. aklımda hep olumluya odaklanıyorum ve en iyisinin olacağını hayal ederek başlıyorum , vee tekrar çalışmaya başladım ve bana doğrudan ya da dolaylı desteklerini veren her bir arkadaşıma tek tek teşekür ediyorum( not: 3 aydır bekliyordum , beklerken bile çok mutluydum , belki detaylarını merak edenler olabilir, ama detay yok :)))) , tek söyleyebileceğim ; kendinizi mutlu edin , kendiniz ve başkaları için ne isterseniz iyisini isteyin, ve sahip olduklarınıza da şükredin ),

iyi ki varsınız

Işıldayan Safir 20-09-2010 11:23 PM

Hayırlı olsun. Darısı bana inşallah. Evren sıradaki dileğinin ulaşmasını bekliyormuş. Söylemesi benden. superxy

Sultan 21-09-2010 08:17 AM

[quote=Megavolt;769384]uzun zamandır bekliyordum arkadaşlar ,, işe girdiğim gün yazıcam demiştim , :D:D şimdi de öyle yapıyorum ,, siteye geldiğimden beri olumlu bi ruh hali içerisindeyim, ve herkes için iyi olanı istiyorum,, bunun tek taraflı bi his olmadığını büyük ya da küçük bir çok olayda görüyorum ,, bu beni daha da mutlu ediyor. Sonuçta yine de canımın sıkıldığı zamanlar da olmuyor değil , ama ardından iyi bişey geleceğini bildiğim için bir ödev gibi görüyorum. aklımda hep olumluya odaklanıyorum ve en iyisinin olacağını hayal ederek başlıyorum , vee tekrar çalışmaya başladım ve bana doğrudan ya da dolaylı desteklerini veren her bir arkadaşıma tek tek teşekür ediyorum( not: 3 aydır bekliyordum , beklerken bile çok mutluydum , belki detaylarını merak edenler olabilir, ama detay yok :)))) , tek söyleyebileceğim ; kendinizi mutlu edin , kendiniz ve başkaları için ne isterseniz iyisini isteyin, ve sahip olduklarınıza da şükredin ),

iyi ki varsınız [/quote
merhaba
senin adına çok sevindim.her şey gönlünce güzel olsun..
sevgiyle mutlu kalın
y789

Alexandra 21-09-2010 10:07 AM

Harikasın hayatım, tebrik ediyorum. Senin için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Senin bu kadar güzel bir yüreğin varken Evren'in sana karşı koyabilmesi mümkün müdür????

O güzel gülüşün daim olsun. Her adımında yanındayım, ben de seninle her şeye varım canım.

Çok öptüm seni, bu çiçekler yeni işin için...

Sevgilerimle

http://www.manzara.gen.tr/w1/Mor-%C3...3%A7ekLeri.jpg

tolgaasya 21-09-2010 11:01 AM

Sizin adınıza çok sevindim. Selamlar.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:45 AM.