Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   secret gerçek değil (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=372179)

krizalid 20-06-2009 01:51 PM

secret gerçek değil

slm arkadaşlar sizlere kötü bir haberim hepiniz hayal kırıklığına uğrayacaksınız, üzgünüm ama secret yalan...

Belgin ∞ 20-06-2009 02:01 PM

Cevap: secret gerçek değil

Merhaba krizalid sevincli
Hoşgeldiniz yanımıza.

Hepimizin gerçekleri ve yalanları var hayata karşı bakarken. Secret size göre yalanken, başkalarına göre çok çok doğru olabilir. Bu forumumuzda defalarca tartışılmış ama hiç bir zaman sonuca varamamış bir tartışma konusudur.

Sonuca vardığımız tek gerçek ise şudur: Sen karayı seversin, ben griyi, diğeri beyazı. Birbirimizi bunun için suçlamıyor, kendi gerçekliğimizde yaşıyor, birbirimizin inancına, hayatına karışmıyorsak, bunu başarıyorsak ne mutlu bizlere.

Mutlu paylaşımlar.
Sevgiler.

olsun 20-06-2009 03:27 PM

ne istedin de olmadı güzel kardeşimsevincli
Mizah en büyük mucizedir.smil56
Evrenin de bir mizah anlayışı var.sevincli

sevgiyle.

sudem8 20-06-2009 03:42 PM

Alıntı:

krizalid Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467555)
slm arkadaşlar sizlere kötü bir haberim hepiniz hayal kırıklığına uğrayacaksınız, üzgünüm ama secret yalan...

arkadaşım bu senin seçimin niye kötü haber olsun ki uygulayanlar var sonucunu alanlar var.siz inanmıyor olabilirsiniz...yalan deyip geçmekte bir seçim..hayatımızda hep yaptığımız seçimleri yaşamıyormuyuz...aslında sizin ki kolaya kaçmak gibi, hiç uğraşmayalım, bilinçaltını temizlicez olumlu düşünücez diye, bu benim kaderimmiş deyip birilerini suçlayıp,kendimizi aciz hissedip yaşayalım mı?mutlu olanlar bunu nasıl başarıyor sence?

gunesim 03-07-2009 04:05 PM

Alıntı:

krizalid Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467555)

neden yalan? ispatla guitar

belkız 07-07-2009 12:24 PM

merhaba arkadaşlar neden secretin yalan olduğunu düşündüğünü çok merak ettim krizalid arkadaş.lütfen açıklarmısın?sadece yalandır deyip geçme.bunun bir açıklamasıda olmalı öyle değil mi

ışıkk 07-07-2009 02:12 PM

Düşüncelerinize karşı farkındalığı kazanın bakalım doğrumuymuş değilmiymiş:) örneğin birşey yaşadınız bu iyi veya kötü olsun,sonra oturup bu nasıl oldu,bunun başıma gelmesinde ya da bunu yaşamama sebeb olan içimde neler oldu dediniz mi???(iyi veya kötü diyorum)
oturup geriye dönüp neler düşündüğünüzü,neler istediğinizi,korkularınızı gözden geçirdiniz mi??bunu yaptığınızda evrenin döngüsünün nasıl işlediğini anlarsınız...

Saygılar ,sevgiler.

aysegul_tirtil 07-07-2009 02:32 PM

bir tek şeyi kabul etmek herşeyi degistirir, herşey içimizdedir.ve secret tam anlamıyla gerçektir.çok uzaga gitmeye gerek yokki secret,çekim ayası vs herşeyi geç ve mevlana oku.

poseydon 07-07-2009 02:39 PM

inançların gerçeklerin olur...

sudem8 08-07-2009 06:10 AM

Alıntı:

ışıkk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 469898)
Düşüncelerinize karşı farkındalığı kazanın bakalım doğrumuymuş değilmiymiş:) örneğin birşey yaşadınız bu iyi veya kötü olsun,sonra oturup bu nasıl oldu,bunun başıma gelmesinde ya da bunu yaşamama sebeb olan içimde neler oldu dediniz mi???(iyi veya kötü diyorum)
oturup geriye dönüp neler düşündüğünüzü,neler istediğinizi,korkularınızı gözden geçirdiniz mi??bunu yaptığınızda evrenin döngüsünün nasıl işlediğini anlarsınız...
Saygılar ,sevgiler.

çok haklısın Işıkcım,bu konuları bilmediğim zamanlarda bile Kayahan'ın bir parçası vardı.Ben nerde yanlış yaptım.kendi kendime sorardım, ben nerde yanlış yaptım da,bu başıma geldi..şimdi ne diyoruz?içimizde barındırdığımız zararlı hatıraları, negatif düşünceleri kabul edip, sorumluluğu alıyoruz ve onlardan arınmaya çalışıyoruz.belki alakası yok ama oğlumu büyütürken bile yanlış bir hareketini görsem, çok üzülürdüm.onu suçlamak,cezalandırmak veya eleştirmek yerine kendime sorardım, ben nerde yanlış yaptım , bu çocuk böyle davranıyor veya hissediyor.önce kendi yanlışımı bulmalıyım.düşüncelerimizde aynı şekilde negatif,pozitif farketmiyor.sonuçta her iki şekli seçim yapan, düşünen biziz.sorumluluğunu almamız gerekiyr.onları büyütüp blinçaltına yerleştiren,işleri kolaylaştıran veya zorlaştıran biziz... eski düşüncelerimizle bu günümüzü yaşıyoruz.şu an hayatımızda ne varsa düşüncelerimizden ibaret kimseyi suçlayamayız.yeni düşüncelerde geleceğimizi belirliyor.bunun farkına varıp,zararlı olanları değiştirip,sorumluluğunu alarak, hayatımızın efendisi oluruz.sapkal89daha güzel bir hayat yaşarız. kötü mü olur.Allah bize bu gücü vermiş..bunun neresi yalan?s45apk

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:47 AM.