Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=44)
-   -   Buluşma!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=656)

hayatimdegisti 16-01-2007 12:39 AM

Buluşma!!!

28 Ocak Pazar Günü Yaşama Dönüş Derneği Toplantısı Var Taksim'de 12389
www.yasamadonus.org

Bu dernek toplantılarına bende katılıyorum.Sizlerden katılmak isteyenler olursa bekleriz. s456

Kimler katilacak art56art56

Kimler katilmayacak blook
Yazsin wave

yakamoz 16-01-2007 02:24 AM

Ynt: Buluşma!!!

İstanbul'da olsam katılmak ve sizlerle tanışmak isterdim neseli56 ama değilim rt67

Şimdi İstanbul'da olmak vardı... 128956

hayatimdegisti 24-01-2007 07:27 PM

Buluşma!!!

Yaşama Dönüş Sitesinde İsmail Gül'ün yazdığı buluşma ile ilgili duyuruyu buraya yapıştırıyorum.Gelmek isteyenler Telefonunu not alsınlar lütfen

bu pazar saat 13.00 da Taksim de AKM önünde buluşuyoruz. güneş erken battığı için daha erken gelmek isteyenler olursa da görüşebiliriz ama 13.00 iyi gibi...0 533 489 23 99 numaralı telefondan bize ulaşabilir gelmek isteynler...
İsmail Gül

http://www.tiyatrom.com/images/DSC02374_small.JPG

skorpy 24-01-2007 07:31 PM

Buluşma!!!

katılmayı çok isterdim ama fotoğrafcıyım bizde izin yok pazar bile çalışıyorum
bir dahaki sefere inşaallah

hayatimdegisti 24-01-2007 07:32 PM

Buluşma!!!

Yakamoz en azından ses vermiş gelemesede..
Skorpy'de en azından ses verenlerden..
Elbette sonra ki buluşmalarda olacak.
Kimler gelecek arkadaşlar onlarda bir ses versinler..Gelmeyenlerde bahanelerini bildirsinler en azından blissy gulensmiley hismiley
Ben İsmail ve Seçil hn var her buluşmaya katılan.Bu kişiler dışında yeni kişiler katılmak isterlerse bekliyoruz.
Yaptığımız bir yerde oturup çaylarımızı yudumlarken sohbet etmek.Dertlerimizi paylaşmak.Mutluluklarımızı paylaşmak.
Yaşama Dönüş Derneği ile ilgili de konuşuyoruz.Genel olarak da sohbet ediyoruz.

Geçen buluşmanın duyurusunu pek yapmadım.Bu nedenle sadece 3 kişiydik..
Bakalım bu sefer gelen çok kişi olacak mı? :))

hayatimdegisti 24-01-2007 07:36 PM

Buluşma!!!

Bakın arkadaşlar Tünelde açılmış.Ankara İstanbul arası 3,5 saat.Şehir dışından arkadaşlarıda bekleriz.Atlayın gelin :))

mügeee 24-01-2007 10:20 PM

Buluşma!!!

bende çoooook isterdim ama izmirdeyim=((

denizzined 24-01-2007 10:31 PM

Buluşma!!!

Belki gelebilirim diyim işlerim tam belli olmadığı için.Sitede yeniyim ama tanışmak konuşmak iyi olurdu tabi.İnşallah gelebilirim diyorum şu anlık sadece. smiliyface

hayatimdegisti 24-01-2007 10:35 PM

Buluşma!!!

Cevap yazan arkadaşlar ses verenlere teşekkürler..
EEE yok mu arttıran
Kimler geliyor 956k s456

Kimler gelemiyor dl67

Kimler gelmiyor blook

Kimler gelmek için gayret ediyor
blissy

alk78 wave

ffhazz 25-01-2007 08:39 AM

Buluşma!!!

evet ya bende gelmek isterdim ama muge gibi izmirdeyim bende...tanısıp konusmak iyi olurdu neyse ilerde inş....

hayatimdegisti 25-01-2007 04:54 PM

Buluşma!!!

Bekleriz taksime..Gündüz olacak buluşma...Buraya gelceksiniz arkadaşlar bakmayın böyle göründüğüne gündüz daha güzeldir.Yok mu başka gelmek isteyen..
Hani olurda istanbul dışından gelen olur diye video sunu ekledim :)()

actionsmile
[youtube=425,350]_U0Fu4J97ag[/youtube]

hayatimdegisti 25-01-2007 09:15 PM

Buluşma!!!

Buluşmaya gelecek arkadaşlar mutlaka cep telefonlarına Yaşama Dönüş Derneği Başkanı İsmail Gül'ün cep numarasını kaydetsinler.Böylece irtibata geçebilirsiniz geldiğinizde ararsınız.
Daha önceki buluşmalarda telefon almadan gelen arkadaşlar olmuştu bu yüzden irtibatı sağlamakta zorlanmıştık.

Aşağıda Avukat İsmail Gül (Beyaz Gömlekli) olan bir radyo programında Yaşama Dönüş Derneği ile ilgili bilgi veriyor.

0 533 489 23 99

http://img69.imageshack.us/img69/9330/46102yb3.jpg

hayatimdegisti 26-01-2007 11:30 AM

Buluşmalarda Neler Yapacağız (Bu Buluşma Kaçmaz Kaçmamalı)

Öncelikle bu buluşmada Yaşama Dönüş Derneğini konuşacağız.Yaşama Dönüş derneği ile ilgili neler yapılabilir.Derneğin tanıtımı için neler yapabiliriz.Derneğin şimdiye kadar ki gelişimi ve hedefleri gibi konulardan bahsedeceğiz.
Konu ile ilgili olarak Dernek Başkanı İsmail gül özet olarak sizlere bunlardan bahsedecektir.
Yaşama Dönüş Derneğini Başından beri destekliyorum.Gerekli bir dernek olduğunu düşünüyorum.

Bende Telkinlerden bahsececeğim.Konu ile ilgili özet olarak bir sunum yapacağım.Sohbet tarzında olacak tabii ki..Sizlerde sorularınızı sorabileceksiniz. y789

Tabii ki günlük kişisel gelişim ile ile ilgili yada günlük yaşamla ilgili sohbetlerimizde olacaktır. s456

Sadece katılıp dinlemek bilgi almak amaçlı da orada bulunabilirsiniz.İlle herkesin konuşması gerekmiyor.

Elbette interntten bir çok bilgi veriyoruz.Ancak gerçek yaşamda burada ki bilgilerden çok daha fazlasını alabileceksiniz.Çünkü her şey ifade edilemiyor yazılı dilde.Unutulduğu oluyor.Sesli iletişimde çok daha fazlasını öğrenebileceksiniz...

Özetle bu toplantıya Şeihr Dışında oldukları için katılamadıkları için üzülen arkadaşlar son derece haklılar.. onayi
Bu toplantı kaçmaz arkadaşlar. blissy

burdayım2006 28-01-2007 06:56 PM

Buluşma!!!

nasıl geçti buluşma arkadaşlar? kimler geldi neler konuşuldu biraz bilgi verirseniz sevinirim.. alk78

mügeee 28-01-2007 07:01 PM

Buluşma!!!

Evet aynen ben de merak ediyorum.Atakan abi geldi kesin bahseder yazar dedim ,bekliyorum ama...?

burdayım2006 28-01-2007 07:03 PM

Buluşma!!!

olumlu düşünce mügeee hadi.. bisiklet atakan abi geldi, buluşmadan bahsediyor, bahsedecek, bahsedecek... art56art56

khkh56

mügeee 28-01-2007 07:09 PM

Buluşma!!!

TABİİİ HAKLISIN =)))dunk56 actionsmile

hayatimdegisti 28-01-2007 07:33 PM

Buluşma!!!

Geldim arkadaşlar kısaca bahsedeyim buluşmadan :))

burdayım2006 28-01-2007 07:47 PM

Buluşma!!!

ama çok da kısa olmasın atakan bey kahvesmiley merak ediyoruz çünkü, neler yaptınız neler konuştunuz kimler vardı gssmile

hayatimdegisti 28-01-2007 07:53 PM

Buluşma!!!

Bugün evden biraz geç çıkabildim.Geç kalmamak için Taksiye bindim.Geç kalmayayım da ayıp olmasın diye düşündüm.
12.50 de yani buluşmadan 10 dakika önce Akm nin önünde idim...
Bir kaç dakika sonra Yaşama Dönüş Derneği Başkanı İsmail Gül geldi..
Dahasonra onun telefonu çaldı.Hakan isminde Yaşama Dönüş derneğinden haberdar olan bir arkadaşla daha buluştuk.

Ondan sonrada Selma hn geldi.Selma hn reiki,nlp,eft ,yaşam koçluğu gibi bir çok kişisel gelişim konusunda eğitim veren bir insan.
O daha öncede buluşmalara katılmıştı..

Akm'nin yanında bir cafe'de oturduk.Kalabalık değildi.Gayet ferah bir mekandı.Gürültü yoktu.Sohbet ettik...

Özellikle Selma hn senelerdir kişisel gelişim ile ilgili olduğu ve eğitimler verdiği için aslında hayat ile ilgili bir çok temel bilgiye sahip.
Yine ondan bir çok şeyler öğrendik.
Hakan daha önce çok kendine güvenli iken daha sonra sıkıntılar yaşamış bir arkadaşımız.Önceden çok sosyalmiş hatta bir grubu varmış.Ancak bir süredir kendine güven ile ilgili sıkıntılar yaşıyormuş..

Özetle benim için keyfili geçen bir gündü...

Hayatimdegisti sitesinden kaç kişi geldi diye soracak olursanız.Hiç kimse gelmedi.Gelmeyenlerin kendileri bu kişisel gelişim fırsatından bu sohbetten faydalanamadılar.

Zaten İstanbul'da bir üniversiteye binbir rica ile semine için yurtdışından uzman getirmişler.
Sadece 3-4 kişi katılmış...

Sanıyorum biraz üşengeç bir milletiz.

mügeee 28-01-2007 07:58 PM

Buluşma!!!

aaaaa inanmıyorum,ben çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım,herkes gelir sanmıştım ,hayret yani...Ben eğer ist.da olsaydım asla kaçırmazdım ! ASLA!

mügeee 28-01-2007 08:02 PM

Buluşma!!!

Bu arada atakan abi bu buluştuğunuz arkadaşın durumu beni andırıyor değil mi?O bu sorunları aşmış mı ve nasıl bu duruma gelmiş çok merak ettim,etkisini gördüğü memnun kaldığı farklı uygulamalar varmıymış acaba?merak ettim atakan abi malum nedeni...=((

AYRICA UMARIM ÜZÜLMEDİNİZ ATAKAN ABİ...Hoşçakalın...

hayatimdegisti 28-01-2007 08:11 PM

Buluşma!!!

Bu arkadaş yeni...Yani bizim siteden değil.Sorunlarına çözüm arıyor.Bir süre evden dışarı çıkmamış falan.Henüz başlangıç aşamasında yani..

Az kişi de olsak oldukça verimli bir sohbetti ve güzel vakit geçirdim...
Oldukça keyifli ve güzel bir gündü benim için...

mügeee 28-01-2007 08:14 PM

Buluşma!!!

Bilgi verdiğin için saol Atakan abi actionsmile

burdayım2006 28-01-2007 08:19 PM

Buluşma!!!

sanırım bin civarı üyemiz var ama yazı yazan da fazla degil, bu durumda bulusmaya gelen sayısı zamanla artabilir diye düsünüyorum bisiklet

üsengeclik bir tarafa da, bazı cekingenlikler olması da dogal degil mi arkadaslar,

sonucta hepimiz bazı seyler paylasıyoruz bu ortamda en azından ben acıkca anlatmaya calısıyorum elimden geldigince 956k

biraz zaman gectikce ben de katılmayı düsünüyorum atakan bey, bugün gelmesem de kalbim sizinleydi emin olun sung66

herseyin daha iyiye gidecegine ben inanıyorum cilgin897

burdayım2006 28-01-2007 08:23 PM

Buluşma!!!

en azından bizim siteden, istanbulda olup da bulusmaya gelmeyen veya gelemeyen pek cok kisinin de bana katılacagına eminim bu konuda 12389

o yüzden iciniz rahat olsun atakan bey u859

murat 29-01-2007 04:26 PM

Buluşma!!!

Bu gün haberim oldu buluşmadan.Daha önce haberim olsaydı bu kez mutlaka gelmeyi planlıyordum. dunk56
Maalesef haberim olsada gelemeyecektim o saat tam sürücü kursu ders başlangıç saati(Allah kahretsin dl67)ne denk geliyordu 88.Bir sonraki buluşmada ve diğer buluşmalarda inşallah banko olcam fbsmile fbsmile

25emel 23-03-2007 12:46 AM

Buluşma!!!

Öncelikle tüm arkadaslara slm! sitenize yada artık benimde sitem demeliyim arkadasımın telkinler için bana yollagı mailden biraz kurcalayarak ulastım.iyiki meraklıyımda kendimi burada buldum.Bulusmalarımızı bedensel olarak yapamasakta farklı sekillerde gerceklertirebiliriz sanırım.size henüz haberdar oldugum bi bilgiyi iletmek istiyorum.meditasyon daveti...meditasyon yapmaktan hoşlananlar için super
Reminder from: Besinci_Gunduzun_Isigi Yahoo! Group

Title: Atılım Kutlaması

Date: Friday March 23, 2007
Time: All Day
Notes: Küresel olarak eşzmanlı atılım kutlaması meditasyonları.
Saatler 07.00, 13.00, 19.00

Get reminders on your mobile, Yahoo! Messenger, and email.
Edit reminder options

Korkunc 23-03-2007 01:32 AM

Buluşma!!!

Sn.Admin tarafından meditasyon davetinin herhangi bir negatif durum oluşturmadığı açıklaması yapılmıştır.

Bigi edinmek için aşağıda bulunan linkten faydalanabilirsiniz.

http://mayatakvimi.blogspot.com/

şu siteye girip neler olduğunu bir okuyup anlayın. ooo67 Benim kapasitem yetmedi. sonra bana da.. boşverin. Ben zaten bir kaç gün sonra gidiyorum. Katılacaklar öğrensin.

etterna_ 23-03-2007 01:47 AM

Buluşma!!!

Bu yağmur duası gibi bişeye benziyo ve bence çok mantıklı. Hadi gençler hep birlikte voltranı oluşturalım. wink77 Belki beynimizin nöronları birleşirse dünya barışına bi katkımız olur ne dersiniz hpm2

25emel 23-03-2007 12:01 PM

Buluşma!!!

sevgili arkadasımkötü niyetli oldugu sonucuna nerden vardıgını acıkcası anlıyamadım, farklı bi niyetimde yoktu.asıl vurgulanmak istenen meditasyon ki insanı cok rahatlatan bu uygulamadır(meditasyon)ha reklam oldugunu düşünmeni saglayan sey atılım kutlaması ismi ise bu konuya bi acıklık getireyim yazdıklarımın hiç biri reklam amaclı deildi.site yönetileri bu konuya eminim bi nokta koyacaktır.verilecek kararı zevkle kabul ederim tesekkürler.

hayatimdegisti 23-03-2007 12:29 PM

Buluşma!!!

Uğur Bey;
Kendi yazisinda bir sitenin linkini vermiş ve eğer kurallara uygun değilse silebilirsiniz demiş.
Size yönelik bir şey söylenmemiş o mesajda.
Ayrica 5.gündüz mail grubunun ilk üyelerindenim.Züleyha hn davet etmişti beni o mail grubuna.Bu konu ile ilgili paylaşımlar yapilabilir elbette.. hismiley

25emel 24-03-2007 12:35 AM

Buluşma!!!

çok teşekkür ederim... 8977 hemde çokkkkk thumbsanim

dilsu 26-03-2007 06:46 PM

Buluşma!!!

Bir dahaki buluşma ne zaman olur
katılmak isterim blissy

BURCU GELEGEN 21-05-2007 10:49 PM

Yeniyim ya hani ben sadece meraktan izmirde toplanma oldu mu ya da oluyor mu varsa bende katılmak istiyorum

felistigris 20-06-2008 02:53 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Bakın arkadaşlar Tünelde açılmış.Ankara İstanbul arası 3,5 saat.Şehir dışından arkadaşlarıda bekleriz.Atlayın gelin :))

Valla hocam gönul ıster tabı gelmeyı ama....öğrencılık + spor......hem zamna ok hem ımkan yok hemde samsunluyum ıst uzak kalıyor ...bı yaz tatılı yıne bulusma olrrda denk gelırsek neden olmasın;)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:46 AM.