Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Boy Uzatma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=535)
-   -   Barfiks bas asagi asilma boy uzatma iceri gelin yardim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622275)

mahmutali1 26-11-2012 08:22 PM

Barfiks bas asagi asilma boy uzatma iceri gelin yardim

selam beyler bayanlar FLO FITNESS PRESENTS: Gravity Boot Exercises - YouTube su videodaki adamin ayagi takilan seyi nereden bulabiliriz barfikse asilinca boy uzatıyormus bir yerde okumustum dogrusa micheal jordan 19-20 yaslarinda bas asagı asılarak 20 cm uzamıs ondan sonrada basketbolcu olmus sevincli

mahmutali1 26-11-2012 08:28 PM

Cevap: Barfiks bas asagi asilma boy uzatma iceri gelin yardim

ooo67yapmayın

MCagdas35 17-12-2012 08:28 PM

bu konuda yardım edebilecek yokmu herhangı bir inversion boots(baş aşağı asılmak için) satan site var mı türkiye den

ßyKuS 17-12-2012 09:11 PM

ya kardeşim iyice araştır bunu.. kullanıpta boyu uzayan kaç kişi var ?? biryerden duymakla olucak iş değil gerçekten boy uzatıp uzatmadığını bilmeden nasıl buna inanabiliyorsun..

EfeDursunoğlu34 18-12-2012 12:36 AM

Alıntı:

mahmutali1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833934)
selam beyler bayanlar FLO FITNESS PRESENTS: Gravity Boot Exercises - YouTube su videodaki adamin ayagi takilan seyi nereden bulabiliriz barfikse asilinca boy uzatıyormus bir yerde okumustum dogrusa micheal jordan 19-20 yaslarinda bas asagı asılarak 20 cm uzamıs ondan sonrada basketbolcu olmus sevincli

Jordan 20 cm değil 2 cm uzamıştır. Yanlış okumuşsun sanırım nerden okuduysan. ayrıca 19-20 yaşlarında değil daha geç yaşlarda yapmıştır. Ve zaten o dönem basketbolcudur. Ayrıca baş aşağı 15 dkdan sonra beyin damarların patlayabilir diye düşünüyorum bütün kan basıncın beynine yönelecek. Çok sağlıklı bir durum değil. Mantık yer çekimi kanunuyla alakalı, Pilateslede aynı şeyi yapıyorsun. Aradığın aparatta Türkiye'de yok ben çok aramıştımda bulamamıştım yani yine de bak tabide.

MCagdas35 18-12-2012 01:04 AM

2 cm degıl bende 20 cm diye bılıyorum 3 senede uzadıgı mıktar 15dk zaten bas asagı kalmak sakıncalı bunu 1-2dk lık perıyotlar halınde yapıcaksın daha fazla asılı kalmak bı seferde zararlı tabıkıde

mahmutali1 19-12-2012 06:34 PM

Alıntı:

MCagdas35 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 834763)
2 cm degıl bende 20 cm diye bılıyorum 3 senede uzadıgı mıktar 15dk zaten bas asagı kalmak sakıncalı bunu 1-2dk lık perıyotlar halınde yapıcaksın daha fazla asılı kalmak bı seferde zararlı tabıkıde

bu arada 10 dakikadan fazla asilmicam zaten arastirmalarim ve bilgilerim var her türlü sana sorum var Yaş:19.5
Şimdiki Boy:1.71/2 m
Hedef Boy:1.84 m
İlk Hedef:Başlangıç__30.10.2012-30.01.2013 Hedef boy 1.76/7 m
Ve bu sefer başarıcam

uzama oldumu ve forumda telkin ses dosyasını bulbilcegim link atarmısın indirim bende faydaları varmısmusic45

EfeDursunoğlu34 22-12-2012 12:16 PM

Arkadaşlar İstanbul Üsküdarda bir spor salonu baş aşağı asıyormuş. Haftada 3 gün boy uzatma programı varmış largine ve growht hormonu takviyesindede bulunuyorlarmış. 1 ay program yapıyorlarmış 1 cm bile uzasan devam ediyorlarmış. 20 yaşında bir genç 5 cm uzamış. YFiyatıda çok uygun. Spor salonuna üye oluyorsun sadece.

mahmutali1 02-02-2013 01:23 AM

Alıntı:

EfeDursunoğlu34 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 834945)
Arkadaşlar İstanbul Üsküdarda bir spor salonu baş aşağı asıyormuş. Haftada 3 gün boy uzatma programı varmış largine ve growht hormonu takviyesindede bulunuyorlarmış. 1 ay program yapıyorlarmış 1 cm bile uzasan devam ediyorlarmış. 20 yaşında bir genç 5 cm uzamış. YFiyatıda çok uygun. Spor salonuna üye oluyorsun sadece.

Doğrudur :)

MCagdas35 02-02-2013 11:41 AM

Bursada varmı acaba boyle bı yer cok guzelmıs gercekten

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:35 PM.