Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bilinmeyen (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=414)
-   -   müzik yüzünden dünyayı uzaylılar istila edecek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=10419)

dogan_blade 28-06-2008 02:08 AM

müzik yüzünden dünyayı uzaylılar istila edecek

MÜZİK YÜZÜNDEN DÜNYAYI UZAYLILAR İSTİLA EDECEK

http://images.habervitrini.com/haber...ar_yaratik.jpg

Dünyanın önde gelen uzay araştırmacıları, NASA’nın uzaya Beatles dinletmesi projesinin, uzaylılar tarafından işgal edilmemize neden olabileceğini iddia etti. New Scientist’e konuşan Dünya dışı yaratıkları araştıran SETI Enstitüsü uzmanlarından Dr. Douglas Vakoch, “Uzaya müzik yayını dünyanın tam yerini ele veriyor. NASA’nın böyle konuları tartışmaya açması gerekir” dedi.

Dünyaya karşı yapılacak bir uzay saldırısından sağ kurtulmanın da mümkün olmadığını belirten Vakoch, uzaya dünyanın galaksideki adresini gösteren haritalar ve bilgiler gönderilmesinin gelecek nesiller için büyük tehlike yaratabileceğini söyledi.

Işıldayan Safir 01-08-2009 08:59 PM

Cevap: müzik yüzünden dünyayı uzaylılar istila edecek

hmm enteresanmış

sem2008 24-12-2009 01:48 AM

uzaylılar dünyada yapılan müzik türünün hiçbirini sevmiyorsa ne olucak?,yada bünyelerine dokunuyorsa,yani nasa'nın yayını nedeni ile uzayda kaçacak köşe ararlarsa düşünsenize ''dünyada bir koruma kalkanı var ki ,öyle böyle değil görmeler,işitmeler ister!,dünyaya yaklaşmak ne mümkün?of ki of!''diyorlarmış örneğin,ne ilginç olur ha!... :))

McOrco 24-12-2009 01:52 AM

Dünya dışında yaşam formları olduguna kesinlikle eminim. Yanlız bu yaşam formlarının koskoca gezegenin yerini tespit etmem icin muzık yayınını takıp etmek zorunda oldugu sacmalıgına ancak gulerım. Bırde bu sacmalıgın kaynagı nasa ıse... Sovyetler yıne bayragı elıne alsa dunya dısı konuarda usa cokmu sacmalamaya basladı ne?

SinanATASOY 26-12-2009 10:14 AM

Şu insanoğlunun hayalgücüne hayranım.. Uzaylı saldırısında sağ kalmak mümkün değilmiş :) Nerden biliyor bunu iddia eden çok merak ediyorum :)

f0x 26-03-2011 12:05 PM

Alıntı:

sem2008 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575520)
uzaylılar dünyada yapılan müzik türünün hiçbirini sevmiyorsa ne olucak?,yada bünyelerine dokunuyorsa,yani nasa'nın yayını nedeni ile uzayda kaçacak köşe ararlarsa düşünsenize ''dünyada bir koruma kalkanı var ki ,öyle böyle değil görmeler,işitmeler ister!,dünyaya yaklaşmak ne mümkün?of ki of!''diyorlarmış örneğin,ne ilginç olur ha!... :))

Eğer bünyelerine dokunuyorsa zaten kesinlikle istila ederler.
Koruma kalkanıda bence bir hikaye. :D

Ayrıca sadece müzik değil olay. Yerimiz tespit edilsin irtibata geçelim bizi bulsunlar bu varlıklar diye sistemlere göre ( güneş sistemi, samanyolu vs.) dünyanın konumunu bildiren sinyaller devamlı gönderiliyor.

İstila konusuna gelince. Her varlık gibi, var olduğunu düşündüğümüz bu uzay varlıklarınında iyisi kötüsü olabilir. Bazı bilim adamları da bu sinyallerin zararlı olabileceğini söylüyor. Yani diyorlarki "uzaylı varsa, kötü niyetli uzaylılarda vardır." Ya bizi ilk bulanlar kötü niyetli uzaylılar olursa. :D

Alıntı:

SinanATASOY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576210)
Şu insanoğlunun hayalgücüne hayranım.. Uzaylı saldırısında sağ kalmak mümkün değilmiş :) Nerden biliyor bunu iddia eden çok merak ediyorum :)

Çünkü sen onları bulamıyorsun onlar seni buluyor. Yani teknolojisine basana adamların :D
Duman ederler ha :)

Bu arada konuda baya eskiymiş yeni farkettim :)

ipekibrisim 26-03-2011 03:30 PM

uzaylı da olsa hepimiz nihayetinde insanız kardeşim.... yu89

f0x 26-03-2011 06:06 PM

Hayır insan daha farklı ve hepsinden üztün olduğunu söylerler :)

ceko_25 18-11-2012 11:50 PM

ses dalgalarınınsonsuza kadar devam ettigine inanılan bi denemde yapılan açıklama bu ses dalgalarının tahmin edilenden çok az bi mesafe sonra yok oldu demimde etkisinin tamamen kayboldu artık bilindigi için o müzik yayını durdurulmuş aslında müzigide ilk defa duydum benim bildibim 1 0 sıfırlardan oluşan kotlar morsa alfabesi falan filan demekki beatls da varmış

RimA Vita Perfetto 19-11-2012 09:23 AM

Beatles bir grup sevgili arkadaşım. ve 7-8 yıl önce ben de çok severek dinlerdim bu grubu.
konuyu da enterasan buldum. en zeki ve akıllı yaratıklar insanlar iken ve bu kadar akılla bizler uzaylıları bulamadıysak uzaylıların bizi bulup istila etmeleri bana tuhaf ve gereksiz bir korku gibi geldi.
sevgilerimle..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:15 PM.