Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bilgelik Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=275)
-   -   BAŞIMDAN GEÇEN Bİ OLAY :) SADECE GÜLÜN DİYE YAZIYORUM (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=9439)

bigci 29-05-2008 01:42 PM

BAŞIMDAN GEÇEN Bİ OLAY :) SADECE GÜLÜN DİYE YAZIYORUM

hayatım boyunca asla SİGARA YADA ALKOL kullanmadım:D ama bi kaç kere sigara kullandım sadece olaya bakın şimdi
askerden yeni geldim sorunlu donemim baslamak uzere ilişkimizde sorunlar var ve efkar basdı sigara iç dedi bi arkadas gene boyle pc basındayım sigara aldım her ne ise saat gecenin 2.5 u dısarda kar diz boyu ocak ayı sogukdan titriyom camlar buz tutmus gece yarısı annem sigara içdigimi bilmesin duymasın dedim odamın kapısını kitledim sigara içiyorum her ne ise
önümde dogal olarak klavye var klavyenin yanında kül tabalsı var onun yanındada telefonmu var [n70 ] :DD
her ne ise annem aradan bi 15 dakka sonra odaya bi daldı :D daha dorusu girmeye kalkdı

- serkannnnnnnnnnn oglummmmmm saat 3 e geliyo kalkkk yat artıkkk yarın işe gideceksin hadiiiii su pcyide kapat
ben:d korkudan ne yapcagımı şaşırdım can havli ile sigarayı klavyenin yanında duran küllük yerine aniden telefonun [n70 ] ekranına cosssssssssssssssssssssssss die söndürmeyimmi :D:D:D y789
:D ekran aında sizlere ömür oda yetmezmiş gibi suç delilini yok etmek amacla kültablasını pencereden atıyom diye telefonu alll 3 . kattan aşşa fırlat karların üstüne ahahahaha :D

sonra nemi oldu :D
saat sabaha karsı 3. de ben el feneriyle diz boyu karların altında telefon arıyom :D bataryasını bulamadım ama olsun kartı kurtardım telefon sizlere ömür :D param parçaolmus :D:D karların arasında zor buldum

farkvar 29-05-2008 03:21 PM

Ynt: BAŞIMDAN GEÇEN Bİ OLAY :) SADECE GÜLÜN DİYE YAZIYORUM

zuhahhahhh harbi dıkkatsızlık miş senın kı heheheheeh

teoman_ 29-05-2008 03:41 PM

geçmiş olsun smil56

burcu-tkn8 29-05-2008 03:47 PM

bende ne zamn ailemden gizli iş çevirsem olmadık aksilikler olur terli345 ...hissediyorlar mı ne dusun..sana büyük geçmiş olsun

bigci 29-05-2008 05:07 PM

telefon önemli degilde içindeki numaralar önemli :D son anda kurtardm wala ama baya bi aradım telefonu karlar arasında

sanemce 29-05-2008 05:21 PM

bir sigara bu kadar pahalıya malolunca eminimki birdaha içme cesareti bulamamışsındır y789

bigci 29-05-2008 05:31 PM

töbeeeeeeee :D saten içmiyodum deneme gibi bişi oldu sanki sorunlarım çözülecek ehehehe:D bi daha asla içmem içmedimde

bigci 31-05-2008 04:33 PM

=) ya bunu yazdıgım iyi oldu ne zaman okusam hatırlıyorum yazdıgım ı ve gülüyorum smil56

banu 02-01-2009 06:09 PM

çok güldüm:)))paylaştığın için teşekkürler...

alestason 02-01-2009 06:15 PM

çok kötü yaa ama çok güldüm:) ah bu anneler nasıl bir sezgi güçleri var inanılır gibi değil.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:04 AM.