Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beyaz Masa (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Foruma Eklenen Yeni Özellikler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2407)

hayatimdegisti 07-11-2007 05:21 PM

Foruma Eklenen Yeni Özellikler

Foruma yeni bir toplist eklendi boylece ana sayfada bir çok özelliği görebiliyorsunuz.Ayrica karma ozelliği aktiflestirildi. Diğer üyelerin karmalarını arttırııp eksiltebilirsiniz.Beğendiğiniz mesajlar olduğunda teşekkür butonuna tiklarsaniz teşekkür etttiğiniz yazısı çıkıyor.
Ayrıca birde marketimiz var şu an için puanları ayarlamam gerekiyor.Puanlarınız ile hem çeşitli ozellikler alabileceksiniz hemde sanal hayvan vs gibi ozellikler olacak iler ki günlerde bazi cd ler puanla alinabilecek sekilde markete eklenecek.... pc05

shamanic 07-11-2007 05:41 PM

Ynt: Foruma Eklenen Yeni Özellikler

happy6 ne güzel gelişmeler bunlar... özellikleri anlamaya çalışıyordum bende... bu kadar çok süprizi bi arada bulunca oyuncakçı dükkanına girmiş çocuk gibi oldum.... blissy
çok yoruldunuz ne zamandır sitemizle ilgili olarak ama harika özellikler eklediniz... taşınma esnasında çektiğimiz onca sıkıntıya değdi doğrusu... emeğinize sağlık...
ben size teşekkür edecektim ama butonu bulamadım... onun yerine sizin karmanızı arttırdım... (iyi bişey yaptım dimi dusun )

sevgiler... actionsmile

hayatimdegisti 07-11-2007 05:46 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı
happy6 ne güzel gelişmeler bunlar... özellikleri anlamaya çalışıyordum bende... bu kadar çok süprizi bi arada bulunca oyuncakçı dükkanına girmiş çocuk gibi oldum.... blissy
çok yoruldunuz ne zamandır sitemizle ilgili olarak ama harika özellikler eklediniz... taşınma esnasında çektiğimiz onca sıkıntıya değdi doğrusu... emeğinize sağlık...
ben size teşekkür edecektim ama butonu bulamadım... onun yerine sizin karmanızı arttırdım... (iyi bişey yaptım dimi dusun )

sevgiler... actionsmile

Forumda ki değişiklikler için aromahosting satış sorumlusu Serhat'dan yardim aldim.Kendisi forum için çok uğraştı bende teşekkürünüzü ona ileteyim..
:)

shamanic 07-11-2007 06:00 PM

serhat bey bize kazandırdığını güzellikler için sizede ayrıca teşşekkür ederiz ...
şu teşekkür butonunu bir bulsam.. dün yaşlandımmı noldum anlamadım.. bakıyorumm ama göremiyorummm dusun

hayatimdegisti 07-11-2007 06:02 PM

http://hayatimdegisti.com/forum/Them...s/tesekkur.jpg Teşekkür butonu her yazının altında gözükür aşağı bakarsanız görebilirsiniz.. hismiley

eylulx 07-11-2007 06:12 PM

atakan bey
su site renklerimiz arasina siyah ekleme sansiniz varsa size zahmet...! bilgisayar basinda cok kalinca mavi bile olsa artik gzler yanmaya basliyor 12389
tsk ederim

hayatimdegisti 07-11-2007 06:28 PM

Alıntı:

SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı
atakan bey
su site renklerimiz arasina siyah ekleme sansiniz varsa size zahmet...! bilgisayar basinda cok kalinca mavi bile olsa artik gzler yanmaya basliyor 12389
tsk ederim

Siyah renk yok maalesef bunun yerine gözü daha az alan renkler var yukarida mavi dışında seçebilirsiniz.

dilekcik 07-11-2007 06:33 PM

bende kendimi karma listesinde gördüm ama anlamadım ne olduğunu dusun

cahil dilekcikk dunk56

dilekcik 07-11-2007 06:53 PM

anladımmmm o kenardaki yeşil ok u tıklıyoruz dimi super

eylulx 07-11-2007 11:12 PM

tamam site harika olmus ellerine saglik atakan ama soyle ciddi bir sorun var ki ben top 10 a girememisim

oldumu simdi yani........................!!!!!!!!! dunk56

ben top 10 da olmazsam olmaz ki bu ise acil bir cozum getirmeliyiz thumbsanim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:54 AM.