Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beklentileriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   iç huzur istiyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=612699)

umutlu83 19-05-2010 12:11 PM

iç huzur istiyorum

gereksiz çatışmalardan endişelerden kaygılardan uzak bir ben istiyorum benim huzurumu bozan yoran ne kadar olumsuz düşünce varsa hepsiyle baş edebileceğim bi kendine güven hali olsun istiorum..yaptığım şeyleri severek yapmayı ve yaptıklarıma odaklanmayı istiyorum..doyasıya yaşamak istiyorum hayatı, olumsuzluklar, negatiflikler, hüzün benim fıtratıma aykırı..şu sıralar arada sırada nükseden dibe vurmuş halini hissediyorum geçicek umudu içindeyim 128956sanırım doğru yerdeyim

Elektra 19-05-2010 02:15 PM

Cevap: iç huzur istiyorum

Alıntı:

umutlu83 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 747626)
gereksiz çatışmalardan endişelerden kaygılardan uzak bir ben istiyorum benim huzurumu bozan yoran ne kadar olumsuz düşünce varsa hepsiyle baş edebileceğim bi kendine güven hali olsun istiorum..yaptığım şeyleri severek yapmayı ve yaptıklarıma odaklanmayı istiyorum..doyasıya yaşamak istiyorum hayatı, olumsuzluklar, negatiflikler, hüzün benim fıtratıma aykırı..şu sıralar arada sırada nükseden dibe vurmuş halini hissediyorum geçicek umudu içindeyim 128956sanırım doğru yerdeyim

Evet doğru yerdesin, istediklerinin hepsi birgün gerçekleşecek inşallah. Aramıza hoşgeldin. Sevgilerimle...actionsmile

inferius 19-05-2010 04:04 PM

o halin emin ol ki geçicek...ama seni yıpratıcak görüşlere kapını kapadığın zaman...optimist bir insan olmama rağmen çevremdeki her olay ve fikirden etkilendiğimi farkettim..olumsuza yöneliş her zaman daha kolaydır.kendi kurallarını koy kim ne derse desin vazgeçme...şuan halimi sorarsan mutluyum ve bir zmanlar beni caydırmaya çalışan boş ümitlere karşı dikkatli olmamı söyeyen arkadaşlarıma kulak asmadığım için yaradanıma şükrediyorum 956k

biri sana nasılsın diye sorduğunda "iyi"-"idare eder" yerine "bomba gibiyim"-"daha iyi olamazdım" demek (ama bunu hissederek) çok gzl şuan o haldeyim inş. sende aradığını bulursun umutlu :) smileydance

kumsal1980 19-05-2010 04:30 PM

Hoşgeldin buraya gelmenin tek sebebi hayatını değiştirmek istemen.O zaman doğru yerdesin :))

umutlu83 19-05-2010 05:03 PM

herkese teşekkürler ben sitenin yabancısı diilim aslında 2007 yılında keşfetmiştim ve telkinleri dinlemeye başlamıştım faydalarınıda gördüm tabiki..şu sıralar bi geriye dönüş farkettim kendimde o yüzden tekrar burdayım..tekrar telkinleri dinlemeye başladım aslında arada tekrar yapmak gerek sanırım..akşam tekrar başladım dinlemeye mide bulantısı yaptı bende biraz geçicektir herhalde dinlemeye devam ..sizleri seviyorum iyiki varsınız ^-^

senarist 20-05-2010 08:27 AM

hoşgeldin:)iç huzura sahip olmamanın nasıl bir şey olduğunu fazlasıyla biliyorum.İnşAllah iç huzuru yakalarsın yakalarız.:)

umutlu83 19-07-2010 10:47 PM

^-^biri bana nasıl olduğumu sorduğumda iyiym yerine bomba gibiyim de yazmışsın..kendimce olumlu şeyler söylemye çalışsamda içimden bir ses neden hissetmediklerni söylüyosun neden kendine kandırıyosun gibi şeyler söylüyo sürekli cebelleşiyorum kendimle ..inanmak lazım birazda insan inanmadığı şyleri yapınca kandırıyo kendini gibi hissdiyo en azından ben öyle ..bu site bana iyi gelicek umarım herkese sevgilert678

debiantech 20-07-2010 04:21 PM

Alıntı:

umutlu83 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 758275)
^-^biri bana nasıl olduğumu sorduğumda iyiym yerine bomba gibiyim de yazmışsın..kendimce olumlu şeyler söylemye çalışsamda içimden bir ses neden hissetmediklerni söylüyosun neden kendine kandırıyosun gibi şeyler söylüyo sürekli cebelleşiyorum kendimle ..inanmak lazım birazda insan inanmadığı şyleri yapınca kandırıyo kendini gibi hissdiyo en azından ben öyle ..bu site bana iyi gelicek umarım herkese sevgilert678

Nlp ile yüzeysel olarak ilgilendim.Bildiğim kadarıyla bilinçaltında bulunan olumsuz düşünce kalıpları olumlu düşünce kalıplarına direniyor.Yani direnç gösteriyorsun.Bu olumsuz ddüşünce kalıplarını yani o dediğin negatif iç sesini pozitif iç sesine dönüştürecek bir nlp yöntemi uygulamanın faydalı olacağını düşünüyorum.Bu forumda bir yerlerde böle bir yöntem var.Hiç kendini üzme.Hatta o negatif iç sesinin o şekilde seslenmesi onun korktuğunu gösterir :) Endişe etmeyi bırak öncelikle o negatif kayıtlarını istersen değiştirebilirsin.Çünkü "Zihnin istediğin şekilde kullanabileceğin bir araç veya bilgisayardır." Nasıl bilgisayardaki eski bir programı silip yerine yeni bir program yüklüyorsan aynı şekilde zihnini de bu şekilde kullanabilirsin.
1-Endişelenmeyi bırak.
2-Olumlamalara devam et.
3-Negatif iç sesini pozitif iç sese dönüştür.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...zi-egitin.html Böle bir teknik var.Ayrıca nlp de çapalama tekniği de işe yarayabilir.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...e-capalar.html

Birde lousie hayy ın düşünce gücüyle tedavi kitabında bir yöntem var.Uyguluyorum da çok güzel. (Vaktim kalmadı devam edicem...)

Her şey gönlünce olsun y789

umutlu83 20-07-2010 04:31 PM

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için ..sorunum farkındayımda çözümü için erteliyorum bazen yoruluyorum bırakıyorum pozitif olmayı başarmayı çok istiyorum ..

umutlu83 20-07-2010 04:39 PM

verdiğiniz linkleride inceliyorum çok teşekkür ediyorum :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:19 AM.