Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Beklentileriniz

Uyarılar

Neler bekliyoruz...

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Beklentileriniz Neler bekliyoruz... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız telkinlerle,hayatıma tüm pozitifliği çekmek istiyorum,yıllarca hep negatif düşünmekten,ve bu düşüncelerimin gerçekleşmesinden bıktım artık,değişmek olumlu bir insan olmak istiyorum,negatif düşüncelerimi gerçekleştirebildiğim gibi pozitif düşncelerimidee gerçekleştirmek istiyorum dün başladım telkine ego ve suçluluk telkinini yaklaşık 11 saat kadar dinledim,ilk etkisini gördüm diyebilirim,kaç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Beklentileriniz telkin cd indir izle İstanbul Beklentileriniz nerededir kimdir Beklentileriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Beklentileriniz hipnoz Beklentileriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Beklentileriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Beklentileriniz kuantum düşünce kitap haberi

Neler bekliyoruz...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-10-2009, 05:02 PM   #51 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough
Standart Cevap: Neler bekliyoruz...

telkinlerle,hayatıma tüm pozitifliği çekmek istiyorum,yıllarca hep negatif düşünmekten,ve bu düşüncelerimin gerçekleşmesinden bıktım artık,değişmek olumlu bir insan olmak istiyorum,negatif düşüncelerimi gerçekleştirebildiğim gibi pozitif düşncelerimidee gerçekleştirmek istiyorum
dün başladım telkine ego ve suçluluk telkinini yaklaşık 11 saat kadar dinledim,ilk etkisini gördüm diyebilirim,kaç gündür kaskatı olmuştum gerilmekten,uyuyamıyordum dün geç saatte yatmama rağmen rahat bir uyku uyudum ve sabahta çok erken kalktım ama yorgunluk hissetmedim ve gerginliğiminde geçtiğini farkettim:)şimdi tek korkum aklıma gelen negatif düşüncelerle nasıl baş edebileceğim:(gerçi telkinleri dinlerken aklıma hiç negatiflik gelmiyor ve içimdende sürekli herşey çok güzel olacak diye geçiriyorum ama,dediğim gibi negatifliğe yenilmekten korkuyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gulumser isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2010, 11:20 AM   #52 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

bazı sorunlar yüzünden ve gerek kişisel ataletime yenılmem gerekte depresyona girmiş bünyem nedeni ile telkinlere devam edemeden yarıda kesilmişti :( bir yıl sonra da olsa tekrar tekrar tekrar deneyeceğim pes etmek yok !! insan yazdıgını yada söylediğini mahçup olmamak için yapmak zorunda kalırmışş :) (hoş bu başkalarının düşüncelerini önemsemeye giriyor ancak bu devrede biraz işime yarayacak bir özellik, tüm önemli sorunlarımı yok edince sıra başkalarının düşüncelerini önemsememe telkini ile bu düşünceyi yok etmeye gelicektir) bende buraya yazıyorum başarıcam şimdiden kendimi takip amaçlı bir ufak notluk aldım bile önemli olan şeyleri, kendimi motive edecek olumlu sözleri, günlük hissettiğim duyguları not ediyorum, şimdide telkin dinleme saatlerime bir sayfa ayıracagım:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 01:18 AM   #53 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar Elijah;

Yanımıza hoşgeldiniz öncelikle..

Hayatını olumlu yönde değiştirmek,kalıcı bir kişisel gelişim sağlamak adına olabileceğiniz en doğru yerdesiniz..Ben de dahil olmak üzere saydığınız sorunları çözüme kavuşturan binlerce üyemiz oldu..Kişisel gelişim kitapları sadece bilinçli zihnimizle algıladığımız için, maalesef sağlıklı bir değişim yaşanamıyor..O yüzden bilinçaltının düzene girmesi gerekiyor öncelikle..

Telkinlere ego güçlendirici ve suçluluk duyguları ile başlıyoruz.. Yaklaşık 10 günlük ya da toplamda 80 saatlik dinleme süresinden sonra ihtiyacımıza göre diğer telkinleri ekleyebiliriz..

Ego ve suçluluk ile birlikte,erken uyanma telkinini de ilk etapta dinleyebiliyorsunuz..Çünkü bu telkin kısa içeriklidir ve diğer iki telkini tamamlayıcı etkisi vardır..Tavsiyemiz,teta dalgalı olduğu için gündüzden ziyade uyumadan önce dinlemeniz...Atakan Bey'in dediği gibi,kilo verme telkinini de ekleyebilirsiniz..Tabii ki dengeli beslenmekte zorlanıyorsanız..

Telkinleri listenize eklerken de belli aralıklarla, (mesela bir hafta ya da 10 gün aralıkla)sonuç aldığınızı hissederek eklerseniz daha verimli sonuç alırsınız..Sizin de bahsettiğiniz gibi bir hayli telkin var..hepsini birden dinlemeye kalkarsanız, dinleme süresini kısaltmış olursunuz,bu da verim alamamanıza neden olur..

Kendine güven ve topluluk önünde konuşma telkinlerini bir hafta sonra, ego ve suçluluk'a hemen eklemenizi öneririm..

Sosyal fobi telkinini ,sosyallik artırıcı telkinini bir hafta kadar dinledikten sonra eklemenizde fayda var..

Panik atak için Atakan Bey kişiye özel telkin yapıyor,tercih edebilirsiniz..

Rehber bölümümüzü de çok iyi incelemenizi öneriyorum..Çünkü anlattıklarımın daha fazlası burada mevcut..Farklı farklı sonuç alan kişilerin yorumları çok aydınlatıcı oluyor..Ayrıca "üyelerin değişim günlükleri" de epey örneklerle dolu..

Ayrıca "Bilinçaltının Bilinmeyenleri" bölümümüzde,olumlu düşünme,istediklerimizi hayatımıza çekebilme konularında sayısız paylaşım var..Mutlaka okuyun derim..Kısacası forum kurdu olmanız gerekiyor.

Sormak istediğiniz konularda yine yardımcı olmaya çalışırız..

En kısa sürede sonuç alacağınıza inanıyorum..

Değişimlerden bizleri de haberdar ederseniz seviniriz..

Sevgiler..

merhaba aylar sonra yine ben.. maalesef ilk denemem ataletime yenilmemle sonuçlandı ancak bu sefer pes etmeyi düşünmüyorum:) 1 yıl sonrasında nasıl bir telkin listesi izleyebilirim ona karar veriyorum öncelikle ancak kafama bir iki sooru takıldı forum genelinde ego ve suçluluk ile başlanması söyleniyordu bende 2 gündü ego&suçluluk doğa versiyonlarını dinliyorum

erken uyanma telkininide ilk etapta dinleyebileceğimi söylemişsiniz uyku problemim var uyanamıyorum ne kadar erken yatsamda telkin dinletisinin 3. gününde erken uyanmayıda listeye alsam bir etki yaratırmı ki ego ve suçluluk telkinleri için bilemedim. "Çünkü bu telkin kısa içeriklidir ve diğer iki telkini tamamlayıcı etkisi vardır..Tavsiyemiz,teta dalgalı olduğu için gündüzden ziyade uyumadan önce dinlemeniz..." bu yorumlarda sanırım erken uyanma telkini için yanlış anlamıyorsam. yani eğer erken uyanma telkini içinse bu söylenen şöyle bir listede yapabilirim gündüz ego&suçluluk akşamüstü listeye erken uyanmayıda eklerim ve sabaha kadar gecede bu şekilde dinlerim. uygun olurmu bu yöntem acaba?

sosyal fobi mi zamanla yendim telkinlere gerek kalmadan tam bir öğrenme delisi idim ve bu özelliğim ilk defa içime yaradı çeşitli kurslara katıla katıla biraz da iyiyim şimdi ama hala topluluk önünde konuşurken yeterince rahat değilim ancak bu telkini biraz erteliyeceğim cünkü daha öncelikli dinlemek istediğim telkinler var erken uyanma ve kendine güven gibi.

panik atakta geçti yani geçmiş daha doğrusu sanırım yine onuda bu kurslar sayesinde yendim süpekli birşeylerle ugraştıgım için harekete geçmeye korkmayarak ve aylar sonra bakıyorum ki en son ne zaman panik atak durumuna maruz kaldıgımı bile hatırlayamıyorum. yani o telkinide bir panik atak durumuna daha maruz kalana kadar listeden çıkarıyorum.

benim aklıma takılan ve benm için önemli olan şuan iki telkinde aklıma takılan sorular var.

ilki suçluluk telkini ile ilgili ben gerçekten kendimi en ufak hiçbir olayın suçluluguun üstümde hissetmediğim zamn kaldırabilirim ancak alsında aynızamanda listeden çıkarmakta istemiyorum çünkü gelişen olayların üzeimde suçluluk hissi yaratmasını engeller diye düşünüyorum . sorun şurdaki eger çok uzun süre dinlerdehiç çıkarmazsam suçluluk telkinini listemden ben kendimi suçlu hissetmediğim zamanlar telkinin bana verdiği "suçlu değilsin, senin bir suçun yok" gibi mesajlarla ben sanki durduk yere yoksa bir suçmu işledim farketmedn düşüncesi ve yeni suçluluk hisleri yaratır diye korkuyorummm :(

ikincisi ise klio verme telkini : atakan bey daha önce uykusuzluk sorunu çekenlere kilo verme telkinini dinlemelerini söylemişti yanlış hatırlamıyor isem yoksa benmi yanlış anladım diye tereddütteyim. kilo verme telkininin uykusuzluğa bir etkisi varmı çünkü aşırı derecede uykum bölünür bu yüzden uyuyamam ve sabahta neticede uyanamam :(

vede özgüvensiz biri oldugum için kendine güven telkininede ihtiyacım var ego ve suçlulugun temelini attıktan hemen sonra listeye almayı düşünüyordum ama bütün bunların yanında aşırı üşengeç ve tembelimdir buraya yazmak için sürekli başıma kakıyorum şimdi yapamazsan erteleye erteleye yapma zamanı gelemicek diye. sanırım listemde birde ertelemeyi bırak telkini olucak. ve son olarakta çevremde aşırı derecede olumsuz düşünen hayatları negatif insanlar var bunlar ister istemez banada yansıyor ve yeni halimi korumamı zorlaştırıyor onlar negatif baskıları ile daha çoabuk pes etmek telkinlerden vazgeçmek hayattan vazgeçmek zorunda kalıyorum benim olumlu düşüncelerimi baltalıyorlar bunun içinde koruma kalkanını eklemek istiyorum

ancak şöyle bir bakarsak benim için şuan en önemli olan ve yakın zamanda listeme kesin kez eklenmesi gerek telkinler:

ego&suçluluk -süresiz listede
zinde/erken uyanma -akşamları ve geceleri
kendine güven
kiloverme
koruma kalkanı
ertelemeyi bırak
-bu diğer dördünü hangi sıra ile almalıyım acabahepsine ihtiyacım var ama nasıl dinlemeliyim bilemedim biröneriniz varmı bunun için ve her telkini 1er hafta ara ile eklemeyi düşünüyorum.. zamanla bilinç altımda sorunun kaynagını yok ettiğime inandıgım "zinde uyanma, kiloverme, ertelemeyi bırak" telkinlerini çıkarabilirim. ancak diğerlerinin herdaim sabit kalması (yani: edo,suçluluk, kendine güven, koruma kalkanı)bir sorun teşkil edermi? birde onu öğrenirsem çok sevinicem :)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2010, 01:04 PM   #54 (permalink)

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ormia is an unknown quantity at this point

isteklerim çok fazla özellikle bu siteyi gördükten sonra da kendimden beklentilem bi hayli arttı doğrusu:)) ben de şöyle özetliyim o zaman , sosyalleşmede isteklilik yen,i insanlala tanışmak sohbet etmk,farklı düşünceleri olan insanlarla konuşmak bundan zevk alabilmek:)) farklı insanlarla tanışmak yeni hayatlar tanımak çok güzel bu konuda isteksizim çok telkin dinleyei güvenm çok fazla arttı ama konuşkanlık benim istediğm şey:)) hızlı okuma da ilgimi çekiyor:)
ormia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2010, 12:25 AM   #55 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeniz is an unknown quantity at this point

Beklentim mi? Bir sürü beklentim var.Her şeyden önce üzerimdeki negatif düşüncelerden kurtulmak istiyorum.Kendime tekrar güvenebilmeyi istiyorum.hayatmı takrar değşitirmek,güzel şeyler başarmak ve zayıflamak istyorum.Özelliklede eşime birçok şeyi kanıtlamak itiyorum.Çünkü kendisine kattığı onca pozitifliğe rağmen bana kattığı bir sürü negatiflikten kurtulmak istiyorum.Sadece kendi isteklerine karşı pozitif olan birisine savaş açamak istiyorum.

Ama burada 2007ler de başlayan bir sürü insanların devamını göremiyorum ve birazcık endişeleniyorum.
şeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks