Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ayna Egzersizi Yapalım! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Telkinler ve Ayna Egzersizi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617069)

yigitkonur 29-12-2010 06:06 AM

Telkinler ve Ayna Egzersizi

Arkadaşlar öncelerinde çok kez ayna egzersizi denemek istedim ama hep çok gereksiz bir şey olduğunu düşündüm. Ama telkinlere başladıktan sonra, dün aynada kendimle konuştuğumda gerçekten çok iyi hissettim. Kurduğum tüm olumlama cümleleri oldukça etkiliydi. Ayna egzersizleri öncesi bir kaç olumlama sitesinde dolaşmak ve tekniği öğrenmek gerçekten çok etkili, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Ayrıca Atakan Bey'den satın aldığım Ders Çalışma, Matematik-Fen Çalışma CD'leri,Konsantrasyon ve Hafıza ile Sınav Başarısı setlerinden de çok memnunum :)

yonci 25-01-2011 06:40 PM

Cevap: Telkinler ve Ayna Egzersizi

ayna egzersizi için yapılan olumlama telkinli siteler hangisi bilgi verirseniz çok memnun olurum .

iplik.tkmn 04-07-2011 11:51 PM

evet bende bilgilenmek istiyorum.ayna egzersizi ne demek.ayrıca hangisiteymiş bu

blondish_ozlm 05-07-2011 09:11 AM

hangi site?

Berilce 05-07-2011 11:50 AM

"Ayna Egzersizini " ben de merak ettim, bize bilgilerinizi aktarabilirmisiniz?

gülücan 05-07-2011 01:43 PM

aynanın karşısına geçip duymak istediğin şeyleri gözlerinin içine bakarak söyle..

nurbanu25 05-07-2011 01:50 PM

özlem şahin de bana ödev olarak ayna egzersizi verdi.fakat henüz başlamadım. olumlamamı günde 7 kez ayna karşısında okumamı söylemişti.hangi site acaba?

caglayanst 05-07-2011 04:44 PM

bir alıntı buldum : ''Hep kendini beğenmenin kötü bir şey olduğu anlatıldı durdu.Masalda bile geçer ya cadı geçer aynanın karşısına ve "Ayna Ayna" der.
Bu yüzden insanların asıl sorunları kendini beğnemişlik değil kendini yeterince sevmemektir.
Kendisini yıpratan sürekli eleştiren sürekli hakaret eden sürekli döven o kadar kişi var ki.Ve tüm söyledikleriniz bilinçaltınız tarafından kaydediliyor.Şimdiye kadar defalarca dövdüğünüz bilinçaltınızda ki çocuk artık şöyle bir etrafına bakmaya başladı.Telkinlerin etkisi ile canlanan bu sonsuz kapasiteli varlığı dövmekten sövmekten vazgeçmenin zamanı geldi.
Geçin aynanın karşısına..
Konuşun bilinçaltınızla.
Ona teşekkür edin sizi mutlu hissetitrdiği için.Onu sevdğinizi söyleyin.Varsa isteklerinizi dileklerinizi iletin.Şimdiye kadar yaptıklarınız için ondan özür dileyin.Onunla işbirliği yapmaktan bir bütün olmaktan memnuniyet duyduğunuzu ifade edin.Bu cümleleri söyleyin ve daha fazlasını emin olun sizi duyacak ve her cümleniz size kat kat fazlası ile geri dönecektir.Bu egzersiz telkin dinlemeyi tamamlayıcı etki yapar.''

çok da zor değil.. ama okuduğum bir kitapta aynada kendi gözlerinin içine bakamayan insanlar vardı.. bu eksersizi yapmaya kalktığına sinir krizi geçirdikleri yazılıyordu.. işin aslı kişinin kendini sevmesi sanırım... sevgiler..

Berilce 05-07-2011 05:54 PM

Demek ki kendilerini bile görmeye katlanamıyorlar!

Berilce 05-07-2011 05:55 PM

Yalnız, bir de şöyle bir husus var, Anadolu'da çok aynaya bakmanın uğursuzluk getirdiğine dair,
yaygın bir inanış vardır, hatta bazen aynaların üzerine örterler, böyle bir durumda nasıl olacak peki?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:49 AM.