Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ayna Egzersizi Yapalım! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Acaba doğru mu yapıyorum? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1246)

kürşad 21-04-2008 12:33 AM

Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

MERHABALAR
ben aynaya bakarak bu site ile tanışmadan öncede konuşuyordum bu insanın hem özgüvenini artırıyo hem de diğer insanlarla konuşurken çok büyük faydası herkese iyi değişimler sevgiyle kalın........

salmonella 16-07-2008 04:29 PM

Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

lisede okulumuzda her yrde ayna vardı ve ben her gördüğüm aynaya dil çıkarırdım ya da komik surat ifadeleri yapardım evdeki aynaylada uzun sohbetler ettim sadece bu kendimle değil zaman zaman eşyalarımlada konuşuyorum sanırım biraz gevezeyim faydasına gelince ayna karşısına özgüvenim ne kadar düşük çıksam bile kendimi motive edebiliyorum

yas_min 20-04-2009 12:04 AM

Cevap: Acaba doğru mu yapıyorum?

Reiki hocam bir gece bana aynaya bakmami istedi...ilk defa kendime bakiyordum...korktugumu hatirliyorum....o gunden beri ayna onunde fazla duramiyorum:( Fakat bu isi ben basaracagimdan eminim...*
sevgimle..

elf23 18-10-2009 11:34 AM

^-^
Alıntı:

lebensfreude Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 6242)
Merhaba Atakan Bey,

Ben bu siteye daha bugün kaydoldum.Aslında siteyi bulmam tamamen bir tesadüftü...Ben The Secret adlı kitabı okumaya başladıktan sonra bu konulara olan ilgim ve merakım arttı.Haytımı da bilinçli bir şekilde değiştirmeye karar verdim.Bu siteyi de the Secret ile ilgili köşe yazarlarının yorumlarını okurken farkettim.Daha sonra bu sitede de okuduklarım sayesinde artık yavaş yavaş bilgilenmeye başladım alk78(Çok yararlı bir site).Bugünden itibaren mp 3 leri indirmeye başlayacağım. Diğer forumları okudum ve onlara göre kendime bir liste yapmayı düşünüyorum.Ayna karşısındaki egzersizleri daha önce de duymuştum, GERÇEKTEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM.İnsanlar gün boyunca kaç kişi ile konuşuyorlar gerekli ya da gereksiz ama aslında kendisini en güzel anlayacak olan kişi yani kendisi ile konuşmayı ihmal ediyorlar. 98569 Ayna karşısında dertlerimi açıkça anlatıp kendi kendime ne yapmam gerektiğimi falan söylüyorum...Neyse sormak istediğim şey sizin burada anlattığınız şeyler ile bahsettiğim kitaptaki şeyler bağlantılı mı? nNe gibi farklılıklar var ? Kitaptan öğrendiğim düşünceler ile sizin müziklerinizi ve önerilerinizi birleştirerek bir şeyler yapmak istiyorum.Acaba benim aslında aynı gördüğüm şeyler farklı mı? Sizin de anlattıklarınızın çekim kuvveti ile bağlantısı var mı??

Cevabınızı bekliyorum::: gulensmiley

girlhaha aynen ben de you tube da the secret'la ilgili videolara bakıyordu daha sonra teadüfen EFT karşıma çıktı ve araştırmaya başladım şu anda burdayım =) insan ulaşmak istediği yeri bilince ulaşabiliyormuş=)

pcckoloji 18-10-2009 02:27 PM

nerde bu ayna egzersizleri yaaaa...bulamadım gitti

yeni bir hayat 18-10-2009 04:14 PM

Alıntı:

pcckoloji Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 531976)
nerde bu ayna egzersizleri yaaaa...bulamadım gitti

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rsizi-yapalim/ actionsmile

kutayhun 29-10-2011 01:07 AM

Cevap: Ynt: Acaba doğru mu yapıyorum?

atakan bey size katılmıyorum.. telkin dinlemek tüm yöntemlerden en az bin kat etkili

denep 04-01-2012 03:19 AM

kendimize neler söylemeliyiz???var mı kısa etkili cümleler....

ada.basar.35 07-03-2018 04:37 PM

Pentaloji da bu konuda hizmet veren profesyonel bir kurum. Nefes teknikleri ile ilgili makalelerini okuyabilir , danışmanlık hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
www. pentaloji.com
ServiceDetail

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:06 PM.