Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=156)
-   -   İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=462203)

hasannel6 29-10-2009 09:46 AM

İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

Ben bundan 1 sene kadar önce bu tür şeyleri okurdum,bilgi edinirdim...Ama yapmak istemezdim...Örnekler de:Birisi diyordu:Sabah su içmeye gittim.Suyu içip geldikten sonra yatağa giderken bir de ne göreyim bedenimi gördüm,çok şaşırdım diyordu.Bedenime yaklaşınca bedenimin beni bir mıknatıs gibi çektiğini gördüm diyordu..

Bir süre ara verdim.Bu tür beyin şeyleri okumadım.Dünya hayatı işte.İş güç derken.Birkaç ay sonra..

uyurken birden yükseklere doğru çıkıyordum..Hava karanlıktı,yıldızlara yaklaşıyordum sanki.Hatta ılık ılık rüzgarın yüzüme vurduğunu hissediyordum.Muhteşem birşeydi..

Genelde korkardım böyle şeylerden ama hiç korkmadım

Bu astral seyahat mi??? İstemeden oluyor mu böyle?

hasannel6 02-11-2009 01:55 PM

Cevap: İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

kimsede cevap yazmamış nedense

nevin aydoğmuş 02-11-2009 02:36 PM

Alıntı:

hasannel6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569493)
kimsede cevap yazmamış nedense

bence yaşadığın astral seyahat sen istemeden olmuş ben istiyorum ama olmadı güzel bir deneyim bence

daLqa 09-02-2010 04:18 PM

gördüğün lucid rüya olabilir. İlk deneyimde yıldızlara kadar çıkman imkansızın imkansızı :)

Elektra 09-02-2010 05:18 PM

Astral seyahat olabilir.

kenann 15-04-2010 10:58 PM

bi yerde okumuştum astral seyahata çıkarkende, telekenize yaparkende amacınız sadece eylenmek, güzel bir deneyim yaşamak gibi şeyler olmalı. aklınızda hayata farklı bir açıdan bakarım, kendimin özel biri olduğunu anlarım gibi düşüncelerden sakınılmalıymış.Bu düşünceler gerçekleştirmenizi imkansız etmesede zorlaştırıyormuş.

Elektra 15-04-2010 11:17 PM

Alıntı:

kenann Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 649766)
bi yerde okumuştum astral seyahata çıkarkende, telekenize yaparkende amacınız sadece eylenmek, güzel bir deneyim yaşamak gibi şeyler olmalı. aklınızda hayata farklı bir açıdan bakarım, kendimin özel biri olduğunu anlarım gibi düşüncelerden sakınılmalıymış.Bu düşünceler gerçekleştirmenizi imkansız etmesede zorlaştırıyormuş.

Evet Kenan haklısın, bu ve buna benzer düşünceler telekinezi ve astral seyahati engelliyor. Bilgilendirmen için teşekkürler...

master8566 15-04-2010 11:29 PM

Kesinlikle bu astral seyahattir ve zaten istemeden olur; nasıl yapılacağını bilemezsin,eğer bilerek yapabiliyorsan o zaman büyük bir kapı aralamışsın demektir,bilinçli astral seyahat yapabilmek oldukça hatırı sayılır bir gelişmedir...

eski 16-04-2010 09:53 PM

dün bu sayfayı okudum sanırım bu gece bana da oldu ama emin değilim karışık biraz çünkü

hafif titreme hissederek uyanıp aslında uyanmadığımı yatakta yattığımı farkettim. sonra tekrar uyanmayı denedim (gerçekten uyanana kadar titreşim devam etti) uyandım zorla kalktım ama yine aynı şey yani bedenim kalkmamış bunu farkedince havalanmaya başladım üst kata kadar çıktım duvarın içinden geçerken titreşimin değiştiğini hissettim. sonrası rüya gibiydi çünkü olmayan şeyler gördüm.tekrar uyanmaya çalıştığımda evimizi farklı gördüm evdekileri uyanık gördüm.

şimdi karar veremiyorum rüya mıydı, astral seyahat mı? ayrıca korkunç bişey uyanamayacağım diye çok korktum. siz nasıl cesaret ediyorsunuz?

bir de çocukken olmuştu onun astral seyahat olduğuna eminim ama. korkunç bişey değil mi sizce de? ben uzun zaman toparlanamıyorum.

kenann 16-04-2010 11:49 PM

astral seyahate çıkarken korkmanı gerektiricek hiçbirşey yok uyanamamak, zarar görmek vs hiç birisi olamaz çıktıysan ne güzel keyfini çıkart.Astral seyahat üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum kolayca astral seyahate çıkabildiğim gün gelince bu konuyla ilgili herkeze yardım edicem ve bilgilerimi paylaşıcam.Sevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:09 PM.