Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=12954)

ChosenOne 09-01-2010 07:25 PM

Cevap: Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam..

Uygun bir vakitte bende indirip deneyimleyip anlatacağım fakat şu aralar olmaz........
Sağol.....

YESHAPPY 23-03-2010 07:19 PM

Sanırım hiçbirimiz cesaret edip dinleyemediky789

Megavolt 23-03-2010 10:19 PM

TR- ance çalışmaların gerçekten çok güzel. Fakat delta dalgaları konusuna değinmemişsin, yani vücudumuzun tam olarak dinlenmesi adına bunlar da lazım değil mi? Lise döneminde 1-2 ay kadar her gece bilinçli rüya görüyordum. Bunu meditasyonu biraz derinleştirerek yapıyordum. Sanki bi ara bağımlı hale geldim gibi oldu ve hep yorgun olduğumu hatırlıyorum. Denemek gerçekten eğlenceli olacaktır sürekli hale gelmedikçe. TR-ance astral seyahatle ilgili çalışmaların olacağını söylemiştin :)))))
çalışmalarında başarılar (çakra açıcı ve derin meditasyon mp3 lerini hala kullanıyorum)
mutlu akşamlar

vittoria è nostra 27-12-2010 05:46 PM

emeğine sağlık. teşekkürler. rüyalarımda bana anlatılmak istenen birşeyler olduğuna inanıyorum ama bunu farkedemıyorum çoğunuda hatırlayamıyorum. belki bunun çin yardımcı olur. sevgilerimle.

hlyyy 27-01-2011 07:30 PM

rapidshare açtım, ama nasıl indirileceğini bilmiyorum, birisi bana nasl indirildiğini söyler mi acaba ???

niobem 27-01-2011 08:37 PM

nasıl dinlemek gerekiyor? ne sıklıkla? ve nasıl umarım arık biri cewplayabilir

Megavolt 27-01-2011 10:50 PM

Alıntı:

niobem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788527)
nasıl dinlemek gerekiyor? ne sıklıkla? ve nasıl umarım arık biri cewplayabilir

sadece deneme amaçlı kullanmanızı tavsiye ederim , sürekli kullanımda zihinsel yorgunluk hissedebilirsiniz, trance in bu çalışmasını hiç kullanmadım , diğerlerinden bildiğim kadarıyla etkisi bir hayli yüksek olacaktır, düzenli kullanımda bir artısının olmayacağını düşünüyorum, demir eksikliğiniz varsa kullanmayın yıpratıcı olabilir

niobem 27-01-2011 11:29 PM

megavolt cewap için teşekkürler...

Işıldayan Safir 28-01-2011 01:03 AM

Megavolt, Astral seyahat ve lusid konularında gerçekten bilgilidir. Astral konusunda ondan çok şey öğrendim. Ona güvenebilirsiniz.

Megavolt demir eksikliği yorgunluk mu yapıyor? Onun nedeni neydi? Sanırım bunu önceden de sormuştum ama unuttum. dusun2

Megavolt 28-01-2011 01:09 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788562)
Megavolt, Astral seyahat ve lusid konularında gerçekten bilgilidir. Astral konusunda ondan çok şey öğrendim. Ona güvenebilirsiniz.

Megavolt demir eksikliği yorgunluk mu yapıyor? Onun nedeni neydi? Sanırım bunu önceden de sormuştum ama unuttum. dusun2

teşekür ederim hazal :)) demir eksikliğinde yeterli oksijen taşınamadığı için yorgunluk yaratıyor.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:41 AM.