Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=289)
-   -   ADACAYI (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1601)

ozel 11-07-2007 09:19 PM

ADACAYI

Merhaba arkadaslar
Bildigimiz adacayindan bahsetmek istiyorum. Adacayinin kuru yapraklarini isterseniz dallarinida tutsu olarak kullanabilirsiniz. Bir miktar kuru adacayini metal bir kapta yakarak (bol duman verir) iyi bir tutsu elde edebilirsiniz. Kizilderililer adacayina ayri bir onem veriyorlar, ona kadin otu da diyorlar ve gunluk meditasyonlarinda daima adacayini da kullaniyorlar. Adacayinin tutsusu kullanildigi mekandaki negatif enerjileri temizliyor, kendi bedeninizin etrafinda dolastirdiginizda bedeninizin negatif enerjilerini donusturuyor. Sayet hergun bir bardak cayini icebilirseniz sahip oldugunuz hormonlari (ozellikle ostrojen) hep dengede ve calisir durumda tutma gibi cok onemli bir etkisi var ve bu demektirki menepoz ve menepozun olumsuz etkilerini hissetmiyorsunuz. Ayrica hucrelerimizin suratle yenilenmelerine yardim ediyor ki buda diger onemli etkilerinden biri. Yani kisaca dumani ruhumuzu, kendisi bedenimizi temizliyor , yeniliyor.
Sevgi ve Isikla kalin.

tresome 11-07-2007 09:30 PM

Ynt: ADACAYI

Evet bunu bende duymuştum, kuru adaçayını tütsü olarak yaktığınızda ve evde dolaştırdığınızda negatif enerjiyi alıyormuş, pencereleri ve kapıları sonuna kadar açarak bir süre beklerseniz, kötü enerji evinizden dışarı çıkıyormuş adaçayı dumanıyla beraber, geriye sadece hoş kokusu kalıyor blissy

YAZGÜLÜ_81 12-07-2007 12:15 AM

alk78 ne güzel bilgiler vermişsin Feryacım hemen deniycem içmeyi pek başaramasam da en azından tütsü yapabilirim evde çok sağol smiliyface

yakamozdüşleri 12-07-2007 01:30 AM

Bir hatırlatma dostlarım : Çok faydalı Adaçayından hamile kadınların çayından yani özellikle uzak durması gerekiyormuş. Tecrübeyle sabittir . Bilmiyordum ama rahatlatır diye kullanıyordum Tam tersi gece böbrek ağrısına benzer çok şiddetli bir ağrıyla acile gitmiştik Doktorum çok azarlamıştı adaçayı içtiğimi öğrendiğinde Bende felaket düşkündüm doğal çaylara ama adaçayından bu dönemde uzak durulması gerekiyormuş Bir hatırlatma kulağınıza küpe olsun Ama tütsüyü sizden öğrendim deneyeceğim selamlar herkese

hayalayaz 16-07-2007 10:35 PM

affınıza sığınarak bir hatırlatmada benden. adaçayıyla mekan temizliği yaparken saat yönünde dönün. kendiniz negatiflerden aınmak için tütsü yapıyorsanız,tütsü kabını yere koyun etrafında saat yönünde dönerek negatiflerden arının, başınızın dönmemesi için bu hareketi yavaşça yapın . (eğer herhangi bir enerji sistemiyle çalııyorsanız, adaçayını önceden bu enerjiyle şarj etmeyi unutmayın.)sevgiler.

pisimbat 16-07-2007 11:09 PM

Yaaa kusura bakmayın ama ben ne tütsü nede adaçayı,papatya çayı yok kuşburnu içmmede sevmmede tek kışın ıhlamur okdar oda arada
ne öyle negatif enerjiyi aldığına inanırım nede öle şeylere benim negatif enerjimi
kedi sevmemkle gidiyor gerçekten tüm gerginliğim benim

hayalayaz 18-07-2007 12:34 AM

pisimbatım kediler doğal şifacılardır..bir kediye şifa verde bak hemen tereciye teremi satıyon sen edalarıyla bakar tenezzülen şifayı kabul eder asla reddetmez..ve bir insanın şifaya ihtiyacı varsa mutlaka verir esirgemez..onun için kedilere saygıda kusur etmemek lazım..

Bugle 18-07-2007 08:11 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
pisimbatım kediler doğal şifacılardır..bir kediye şifa verde bak hemen tereciye teremi satıyon sen edalarıyla bakar tenezzülen şifayı kabul eder asla reddetmez..ve bir insanın şifaya ihtiyacı varsa mutlaka verir esirgemez..onun için kedilere saygıda kusur etmemek lazım..

art56art56

ozel 18-07-2007 11:18 PM

Rica ederim Elifcim, bende sizlere tesekkur ederim, tutsu yaparken saat yonunde donulecegini bilmiyordum tesekkur ederim Hayalcigim, uyarin icin sanada tesekkur ederim sevgili Yakamoz dusleri, demekki hamilelerde dikkat edilmesi gerekiyor. Pisimbatcim eminim senide sevmek tum negatif enerjiyi aliyordur, seni sevenlere sormali neseli56
Sevgi ve Isikla kalin hismiley

pisimbat 19-07-2007 01:05 AM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

kesinlikle katılıyorum hayal onayi
Alıntı:

ferya Nickli Üyeden Alıntı
. Pisimbatcim eminim senide sevmek tum negatif enerjiyi aliyordur, seni sevenlere sormali neseli56
Sevgi ve Isikla kalin hismiley

vallahi şunu söyleye biliirim kendim hakında tarfsızca çoğu zaman pozitif bir insanım ay pardon kediyimdir ama gerginliğim negatifliğimde kapı eşiğinde bekler herzaman saman alevi misali parların ansızın
bu sorunun cevabını beni sevenlere sormalı

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:10 PM.