Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağlama Hissi & İsteği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=436)
-   -   1 haftadır başladım ve hep ağlıyorum bana yardım edin ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=6182)

ECEM18 29-04-2008 07:03 PM

Ynt: 1 haftadır başladım ve hep ağlıyorum bana yardım edin !

çok eğlenceli oluyor tavsiye ederim annemle daha çok vakit geçiriyoruz busayede ve paylaşımlarımızda çok daha gelişti.
sevgiyle kalın kiss3 kiss3 kiss3 kiss3

ECEM18 29-04-2008 07:10 PM

değişimlerim muhteşem ve inanılmayacak bir hızla ilerliyor.gözlerim ışıl ışıl parlıyor ttli3 ttli3 hep bir mutluluk hep bir pozitiflik hakim önyargılarımı yıktım insanlara önyargısız yaklaşıyorum herkesi seviyorum buda bana sevgi olarak geri dönüyor gogogo gogogo daha dik yürüyorum.karar verirken çok çelişkide kalıyordum kararlarım netleşti.insanlarla diyolog kurmakta güçlük çekiniyordum çok utangaçtım.kendime güvenim yoktu.şimdilik aklıma gelenler bunlar renjicim hepinizi sevgiyle selamlıyorum kiss3 kiss3 kiss3

renji 29-04-2008 07:17 PM

Teşekkürler ecemcim gelişmlerçok güzelmş devamını diliyorum darısı diğer arkadaşlarında başına diyorum 956k

ECEM18 29-04-2008 07:21 PM

telkinlerin yanısıra meditasyonda yapabilirsin.tavsiye ederim.

renji 29-04-2008 07:59 PM

İçimden gelmesi gerekli meditasyon yapabilmem için malesef istek ve merak yok neutrali5

ECEM18 29-04-2008 08:29 PM

o zaman hiç zorlama kendini canım.sevgiyle kal kiss3 kiss3 kiss3

renji 29-04-2008 10:04 PM

sende esen kal mutlu kal form ye formda kal sapkal89

ECEM18 17-05-2008 10:34 PM

renjicim nerelerdesin sen aramaya çıkıcam seniii değişimler nasıl gidiyor merakta bıraktın kiss3 kiss3 kiss3

renji 17-05-2008 11:52 PM

Arama beni ben zaten buralardayım ^^ Telkinleri az dinlediğimde yada unutup dinlemediğimde belirgin bi şekilde durgun geçiyo günüm.Ruh halim azda olsa bozuluyo keşke böyle olmasa sad456 Kilo telkinine başlaıdm bu arada ama henüz bi değişiklik yaşamadım.Bilgilendirmeye devam edicem ^^

ceren18 18-05-2008 12:30 AM

bu konuda bende yasadıgım birseyi paylasayım belki sana yardımcı olurum canım bende telkinleri ilk dinlemeye basladıgımda kendimi okadar çok sartlandırdımki bu telkinler beni çok mutlu edicek her dinledigimde sanki sihirli degnek dokunmuscasına mutlu olucam diye düsünmüstüm yani kendimi sartlandırdım bu bendede ters etki yaptı çünkü sanki telkin dinlemesem o sihirli degnek hemen kaybolu vericekmiş gibi sonrada kendimi rahat bıraktım hem telkinleri dinledim hem baska müzikleri ama telkinleri daha çok dinledim kendini bunaltmamalısın bence illaki hemen etkisini görmek zorundayım diye ttli3tabi bunu benden çok çok daha iyi bilenler var ama ben olan etkisini paylaşmak istedim kiss3 kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:24 AM.