Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-07-2007, 08:16 PM   #26 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

önce toplantı: her iki günde toplanmak için hayırlı bir gündür..toplaşalım gariiii...hadin gariiii

sabahtan beri elim kolum kesik bir vaziyette dolanıyorum..bu gün kadı efendi yazdıda yazdı üst üste..çok şükür akşama doğru toparlanır gibi oldu..annemden haber aldım..belinden ameliyat olmuş...ağzında burnunda hortumlar varmış...bu yüzden konuşması anlaşılamıyormuş..amaaaa: manevi kızıma geldiği için teşekkür etmeyi, kızı kadar sevdiği bir bayanın hediyesi olan küpeleri emanetten almasını söylemeyi,ve kötü rüyalar gördüğünü..kendisine öfkeli olan herkesin yanına gelip onunla helallaşmasını istemeyi başarmış..astımı olduğu için lokal anestezi yapmışlar..doktorlar kaç gündür bunu nasıl yapacaklarını düşünüyorlarmış..korkuyor adamlar..hasta ellerinde kalır diye..neyse geçmiş olsun geldi ve gitti çok şükür.. şu an yoğun bakımdaymış..fakat kızımı yanına aldıklarına göre..o, çok yoğun bakım odasında değil herhalde..(oranın adını ben bilmiyorum)
yaa iyi olacak inşallah çok iyi olacak, dün gece bir ritüel yaptım..şambalanın doktorlarını proflarını gönderdim ameliyata..bu geceden itibaren şifa göndermeye başlıycam..hep ameliyat öncesi ve sonrasına gönderiyordum..şimdi artık direkt bedeninin şifalanması için gönderebilirim..allahıma şükürler olsun..ohhhhh beeee