Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-12-2008, 10:38 AM   #2 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile yeniden hoşgeldin

merhabalar didle
yanımıza yazılarınla da hoşgeldin..

telkinleri dinlerken tekrarlamaları önemlidir... aslında eşin de sana katılsa birlikte gece uyurken dinleseniz çok güzel olurdu.. bu değişim sürecinde ego kendine güven suçluluk ertelemeyi bırak gibi telkinler size destek olacaktır..

ben de ankara doğumluyum ve ailemin bir bölümü orada diğer bölümü izmirde ve ben istanbuldayım..

Yahya Kemal'in bir sözü var ya hani: Ankara'nın en çok İstanbul'a dönüş yolunu seviyorum diye

İstanbul un size; bolluğa berekete huzura mutluluğa açılan bir kapı olmasını dilerim..

tebdili mekanda ferahlık vardır.. yaşamında istediklerini gerçekleştirebilmek için hayat size yeni fırsatları sunuyor..

bu fırsatları mutlulukla sevgiyle kabul et.. keyfini çıkart..

taşınırken tüm fazlalıkları kullanmadıklarını ver.. böylelikle taşınma işlemin tam anlamıyla bir elden geçirme ve arınma merasimine dönecek.. aynı şekilde burada yerleşirken her şey yenilenmiş pırıl pırıl olacak.. eski aşyaların bile yeni evinde sana sevgiyle gülümseyecekler..

anda ol.. yaşamını gözlemle.. yaşamına gelen bu harika fırsatı tüm sevginle kutsa...

sevgiler..