Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2007, 09:44 PM   #26 (permalink)
gulenyuzum
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kilo Verme Güven New Age

merabalar ben ilk basta bir hafta ego ve sucluluk dinledim daha sonra kilo verme guven de icinde olmak uzere bes alti telkin birden ekledim kilo verme telkinine sira gelmiyor diye hepsini cikarttim sadece kiloverme guveni dinlemeye basladim uc gun kafam agridi egoyla suclulukta hic olmamisti daha sonra hafif istahim kesilir gibi oldu ama gecti bende icine ego guveni ekledim iki uc gunde oyle dinledim bi degisiklik olmadi gibi sonra sucluluguda ekledim simdi dordunu birden dinliyorum geceli gunduzlu dokuz gunden beri dinliyorum bi degisme hissetmiyorum sanki istahim cok acikti iyice acildi kilo vermek icin rejim yapmak istiyorum icimden gelip bi turlu baslayamiyorum onceden olsa su gun rejime baslayacagim derdim ve baslardim uff bi yerde yanlislikmi yapiyorum acaba kilo verme telkini etki etmeyecekmi bana ağla ben yinede biraz daha dinlemiye devam ediyim ne olur ne olmaz belki etki eder
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla